İzzet Yıldızhan, kendisini David Beckham ile kıyaslayanlara cevap verdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

İzzet Yıldızhan, kendisini David Beckham ile kıyaslayanlara cevap verdi

Snob Magazin - Haberler | Magazin
İzzet Yıldızhan, kendisini David Beckham ile kıyaslayanlara cevap verdi

Seslendirdiği 'Dünyadan Uzak' şarkısıyla büyük beğeni toplayan usta sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki gün Kuruçeşme'de görüntülendi. Yıldızhan, sosyal medyada kendisini ve çocuklarını eski futbolcu David Beckham ve çocuklarıyla kıyaslamaları hakkında "Benim oğullarım daha yakışıklı. Beckham dünyanın tanıdığı biri ama beni de yabana atmasınlar" dedi.

Pinhani'nin 'Dünyadan Uzak' şarkısını İzzet Yıldızhan'a vermesinden sonra sosyal medya ikiye bölünmüş, kimi eleştirirken kimi ise İzzet Yıldızhan'ın yorumunu beğenmişti. Kuruçeşme'de görüntülenen ünlü isim, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet ederek meraklı soruları tek tek yanıtladı.

"PİNHANİ'NİN SOLİSTİ BENDEN 1 KURUŞ BİLE TALEP ETMEDİ"

Pinhani grubunun şarkısını okuyan sanatçı, konunun hatırlatılması üzerine "Olumlu kadar olumsuz yorumda gelebilir. Şarkı benim içime çok sindi. İyi ki okumuşum diyorum. Pinhani grubuna da sizlerin aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Şu dönemde kimse para almadan kıpırdamıyor. Oysa ki Pinhani'nin solisti Sinan Kaynakçı bu şarkı için benden 1 kuruş talep etmedi. Kendisi harika bir insan" ifadelerini kullandı.

"OĞULLARIM DAHA YAKIŞIKLI"

Sosyal medyanın bir diğer konusu olan İzzet Yıldızhan ve çocuklarının, David Beckham ve çocuklarıyla karşılaştırılması da Yıldızhan'a hatırlatıldı. 'Diyarbeckham' ve 'İzzet Beckham' yorumlarına çok güldüğünü ifade eden İzzet Yıldızhan, "Yani oğullarım diye demiyorum ama bana göre daha yakışıklılar. David Beckham dünyanın tanıdığı bir isim ama kimse İzzet Yıldızhan'ı yabana atamaz. Hem onun 4 evladı var benim 9" diyerek gülümsedi.

9 çocuk babası İzzet Yıldızhan, aylar önce katıldığı programda çocuklarının aylık masrafının 100 bin TL'yi geçtiğini söylemişti.

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title