İzmir'de Sonbahar - Kış Defilesine Yoğun İlgi
Haberler » Magazin » İzmir'de Sonbahar - Kış Defilesine Yoğun İlgi - Magazin

İzmir'de Sonbahar - Kış Defilesine Yoğun İlgi

İzmir’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında bir alışveriş merkezinde düzenlenen Sonbahar – Kış defilesi birbirinden ünlü mankenlerin katılımıyla yapıldı.

İzmir'de Sonbahar - Kış Defilesine Yoğun İlgi

'de etkinlikleri kapsamında bir alışveriş merkezinde düzenlenen Sonbahar – Kış defilesi birbirinden ünlü mankenlerin katılımıyla yapıldı. Defilede ünlü modeller , Şebnem Schaefer ve Merve Büyüksaraç'ın yanı sıra ünlü Romen şarkıcı Otilia da sahne aldı.


İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunan Optimum alışveriş merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında alışverişe gelen vatandaşa birbirinden güzel etkinliklerle merhaba dedi. Önce birbirinden ünlü modellerinde boy gösterdiği Sonbahar – Kış defilesi yapılırken ardından Akrobasi şovuyla Anıl ve Ayhan sahneye çıkarken, gecenin sonunda ise ünlü Romen şarkıcı Otilia şarkılarıyla vatandaşlara güzel bir gece yaşattı. Birbirinden ünlü markaların Sonbahar – Kış kreasyonunu Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer ve Merve Büyüksaraç'ın da aralarında bulunduğu birbirinden ünlü mankenler tanıttı. Gecenin sonunda ise ünlü Romen şarkıcı Otilia, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 10. Yıl Marşı'nı Türkçe seslendirerek büyük alkış topladı. Defile öncesi kısa bir açıklama yapan Özge Ulusoy, "29 Ekim gerçekten de tüm Türkiye'de coşkuyla kutlanıyor. Biz de İzmir'de kutlayacağız. Bugün benim doğum günüm. Doğum günümde çalışıyorum, çalışmak güzel şey" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler