Yan masadaki kadınlara sözlü tacizde bulunup, İngilizce sinkaflı küfürler yağdırdılar! Taksim'i karıştıran olay kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

Yan masadaki kadınlara sözlü tacizde bulunup, İngilizce sinkaflı küfürler yağdırdılar! Taksim'i karıştıran olay kamerada

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Taksim'de bir restoranda yemek yiyen yabancı uyruklu iki şahıs, yan masada oturan kadınlara sözlü tacizde bulundu. Durumu fark eden restoran çalışanları müdahale ederek şahısların mekandan gitmesini isterken, yaşanan tartışma bir anda kavga dönüştü. Restorandakilere İngilizce sinkaflı küfürler yağdıran yabancı uyruklu şahıslar ortalığı birbirine katarken o anlar kameralara yansıdı.

Beyoğlu Taksim Talimhane bölgesinde dün saat 02.15 sıralarında meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre gece saatlerinde yabacı uyruklu iki şahıs bir restorana gelerek sipariş verdi.

Şahıslar o esnada yan masada oturan 3 kadına iddiaya göre laf attı. Kadınların şikayeti üzerine restoran çalışanları şahısları uyardı. Ancak şahısların kadınları rahatsız etmeye devam etmesi üzerine restoran çalışanları, kalkmaları yönünde uyarıda bulundu.

Bunun üzerine şahıslar, "Ben buradan gitmiyorum, ne yapacaksınız" diyerek çalışanları tehdit etti. Taşkınlık yapmaya devam etmeleri üzerine çalışanlar şahısları masadan kaldırarak göndermek istedi. O esnada şahıslar işletme sahibine İngilizce ağır küfür edince ortalık bir anda karıştı.

Şahısların yumrukla saldırması üzerine restoran çalışanları da aynı şekilde karşılık verdi. Dakikalarca süren meydan kavgasında tekme, yumruk ve tokatlar havada uçuşurken, düşen şahıslardan biri ise yerde tekmelendi. Vatandaşların araya girmesiyle şahıslar olay yerinden uzaklaşırken, yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Öte yandan, olayla ilgili tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Yan masadaki kadınlara sözlü tacizde bulunup, İngilizce sinkaflı küfürler yağdırdılar! Taksim'i karıştıran olay kamerada
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (5)
Murat Arslan:Önüne geleni ülkeye aldılar resmen toplama kampına çevirdiler ülkeyi
Halil Kara:Sadece halk değil gelen turist bile kalitesizleşti !
Masal perest hanım :Helal olsun garson cocuklar elleriniz dert görmesin hele o patrondan sonra hemen kosup yerdekini yumruklayan genc.
500