Irak Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu

Irak Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu

Irak Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi tarafından Türkiye sınırındaki Zaho ilçesinde düzenlenen 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Türk-Irak ortaklı Luxs Like Firması ana sponsor oldu.

Kuzey Irak'taki Bölgesel Kürt Yönetimi tarafından Duhok kentinin Türkiye sınırındaki Zaho İlçesi'nde düzenlenen 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Türk-Irak ortaklı Luxs Like Firması ana sponsor oldu.

ETKİNLİK TAKIM KAPTANLARININ KABULÜ İLE BAŞLADI

Zaho'da Kurdistan Demokrat Parti (KDP) binası konferans salonunda takım kaptanlarının kabulü ile başlayan etkinlik, ilçedeki spor kompleksinde düzenlenen resmi tören ile devam etti. Törende turnuvanın ana sporsorluğunu üstlenen Türk-Irak ortaklı Luxs Like Firması yetkilileri ile Zaho İlçe Asayiş müdürü, ilçe spor müdürünün yanısıra Zaho KDP yetkilileri de hazır bulundu.

"DOSTLUK VE KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK"

Futbol turnuvasının ana sponsoruı Luxs Like Grubu adına konuşan Gaziantepli iş adamı Ümit Çakmak, kendilerini turnuvaya sponsor olarak kabul eden yetkililere teşekkür ederek, şöyle dedi:

"Öncelikle bizleri bu turnuvaya sponsor olarak kabul gördükleri için yetkililere teşekkür ediyor ve gençlerimize başarılar diliyorum. Bu etkinliği istememizin en büyük etkenlerinden biri Kurdistan bölgesinde yaşayan Kürt kardeşlerimizle ticari bağlantılarımızın yanı sıra dostluk ve kardeşliği pekiştirmektir. Eminim ki sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında ki bu tarz etkinlikler bağlarımızı daha güçlü hale getirecektir."

"TÜRK - KÜRT DOSTLUĞUNA KATKI"

Ana sponsorluğu üstlenen firma yetkilisi Ali Bilişik ise, gençlik turnuvasının ana sponsorluğunu aldıkları için sevinçli olduklarını ifade ederken "Bu tarz etkinliklerle Türk-Kürt dostluğuna da katkıda bulunduğumuz için firma olarak gururluyuz" diye konuştu.

"TÜRK FİRMASININ SPONSOR OLMASI MEMNUNİYET VERİCİ"

Zaho KDP sorumlusu Hikmet Mıhemed Gevda, turnuvaya Türk firmasının sponsor olmasından memnun olduklarını belirterek, "Gençlere katkılarından dolayı firma yöneticilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. 12 hafta sürecek turnuvaya gençler arasından seçilen 200 takımın katılacak. Takımların tanıtım yürüyüşünün ardından ilçe tekvando takımı da gösteri düzenledi.

Irak Türk Firması, 'Barzani Gençlik Futbol Turnuvası'na Ana Sporsor Oldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (3)
.: TURKIYE SINIRLARININ DISINDA BIR KURT DEVLETI KURULSUN FAKAT SINIR OLARAK TUM SINIRBOYU 70 KM TURKMENLERE VE SURIYELI MULTECILERE VERILSIN. BOYLELIKLE TURKIYNEIN SINIRLARI KORUNMUS OLUR SIGINMACILARDA KENDI TOPRAKLARINDA YASARLAR. BIZDE O SAATTE SONRA KURTLER DUSMAN MI DEGIL MI ANLAMIS OLURUZ. EN AZINDAN ORDU SAVASI YAPMALIYIZ BOYLE VURKAC TAKTIGIYLE TEROR BITMEZ. (EGER KURTLER TURKLERE DUSMANLIK EDECEKSE) ŞAM ıslam bırlıgı baskentı olsun. ozerk bır devlet olarak. ıslam bırlıgı her vatandası gırebılsı
ADINIZI YAZIN: elleriyle krdistan kurmaya çalışıyorlar ama kuramadan yok olacaklar . . . .
DİSA EM HATIN: sen uyumaya devam et şakiirrr :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title