Suç makinesi baba ve kızları görüntülenmekten utanınca gazetecilere terlikle saldırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Suç makinesi baba ve kızları görüntülenmekten utanınca gazetecilere terlikle saldırdı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Bursa'da 12 farklı hırsızlık olayı nedeniyle aranan baba ile 2 kızı, polis ekiplerinin takip sonucunda yakalanıp gözaltına alındı. Sağlık raporları alınan şüpheliler, adliyeye sevk edilirken, kızlardan biri kendilerini görüntüleyen gazetecilere ayağındaki terliği fırlattı.

Bursa'da 12 eve gerçekleştirilen hırsızlık olayıyla ilgili haklarında arama kararı bulunan baba ve 2 kızı, polis ekiplerinin titiz çalışması sonucu kıskıvrak yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıslardan biri, kendilerini görüntüleyen gazetecilere sinirlenerek, terliğini fırlattı.

ÇOK SAYIDA KAMERA İNCELENDİ

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, farklı zamanlarda alışveriş merkezlerinde gerçekleşen 12 hırsızlık olayının şüphelilerini yakalamak için çalışma başlattı. Çok sayıda güvenlik kamerasını inceleyen ekipler, şüphelilerin Orhan E. (43) ile kızları Aleyna Ş. (25) ve S.E.(13) olduğunu belirledi.

HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ, GAZETECİLERE TERLİK FIRLATTI

KÜFREDİP TERLİK FIRLATTI

Şüpheliler, polisin operasyonuyla yakalanıp, gözaltına alındı. Sağlık kontrolü için İnegöl Devlet Hastanesi'ne getirilen şüphelilerden S.E., kendisini görüntüleyen gazetecilere küfredip terliğini fırlattı. O anlar kameraya yansıdı. Sağlık raporları alınan şüpheliler, adliyeye sevk edildi.

Suç makinesi baba ve kızları görüntülenmekten utanınca gazetecilere terlikle saldırdı
Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
500