HAYRÜNNİSA GÜL HABERLERİ

HAYRÜNNİSA GÜL HABERLERİ

Hayrünnisa Gül haber, Hayrünnisa Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayrünnisa Gül

Hayrünnisa Gül

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Hayrünnisa Gül Kimdir ?

Hayrünnisa Özyurt (Gül) (18 Ağustos 1965; Beşiktaş, İstanbul), Türkiye'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşidir. Koca Ragıp Paşa İlkokulu'nda okudu. Çemberlitaş Kız Lisesine devam ederken kendisinden 15 yaş büyük olan Abdullah Gül ile nişanlandı ve okulu bıraktı. Bir yıl sonra da 21 Ağustos 1980 tarihinde 15 yaşını doldurduktan üç gün sonra evlendi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hayrünnisa Gül - 23.6.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 3
Görüntü dökümü: ---------------- -Meral Akşener'in oyunu kullanması -Açıklaması 23.06.2019 -11.59  Haber Kodu : 190623056 ======================================= 5- 11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL OYUNU KULLANDI İSTANBUL,- 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seçimleri için oyunu Beykoz'da kullandı.  Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Secimleri için, Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, oy verme sırasında ki vatandaşları beklerken sandık görevlileri ile sohbet etti.
Hayrünnisa Gül - 23.6.2019
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oyunu kullandı
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seçimleri için oyunu Beykoz'da kullandı.  Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, oy verme sırasında ki vatandaşları beklerken sandık görevlileri ile sohbet etti.
Hayrünnisa Gül - 23.6.2019
11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL OYUNU KULLANDI
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seçimleri için oyunu Beykoz'da kullandı.  Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Secimleri için, Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, oy verme sırasında ki vatandaşları beklerken sandık görevlileri ile sohbet etti.
Hayrünnisa Gül - 23.6.2019
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oyunu kullandı
Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile oyunu kullanmak için Beykoz Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na geldi.
Hayrünnisa Gül - 31.3.2019
Abdullah Gül Oyunu Kullandı
Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, görevlilere kolaylıklar diledi.
Hayrünnisa Gül - 31.3.2019
İstanbul -Abdullah Gül Oyunu Kullandı
Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, görevlilere kolaylıklar diledi.
Hayrünnisa Gül - 31.3.2019
11. Cumhurbaşkanı Gül, Oyunu Kullandı
Beykoz Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, görevlilere kolaylıklar diledi.
Hayrünnisa Gül - 8.9.2018
11. Cumhurbaşkanı Gül, Kars'ta
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, Osmanlı-Rus Savaşı'nda bir tabur askerin şehit olması nedeniyle literatüre "Kanlı Tabya" olarak geçen Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi'ni gezdi.
Hayrünnisa Gül - 24.6.2018
Abdullah Gül Oyunu Kullandı
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oyunu İstanbul'da kullandıAbdullah Gül, saat 12.00 sıralarında oy kullanacağı Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte geldi.
Hayrünnisa Gül - 24.6.2018
Abdullah Gül Oyunu Kullandı
Haber-Kamera Enver ALAS - İSTANBUL,DHA11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oyunu İstanbul'da kullandıAbdullah Gül, saat 12.00 sıralarında oy kullanacağı Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte geldi.
Hayrünnisa Gül - 9.5.2017
11. Cumhurbaşkanı Gül'ün Babasının Vefatı
Öte yandan Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül de kadınlar için kurulan çadır da gelenleri ağırladı.
Hayrünnisa Gül - 16.4.2017
11'inci Cumhurbaşkanı Gül'ün Oy Kullandığı Sandıktan 'Evet' Çıktı
Eski Cumhurbaşkanı Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül ile oy kullandığı Beykoz Çubuklu'daki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'ndaki 1129 numaralı sandıkta sayım tamamlandı.
Hayrünnisa Gül - 16.4.2017
DerlemeLiderlerin Oy Vermesine Yönelik Haberlerimizi Derleyerek Yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Gül ve Sezer 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında oyunu İstanbul'da kullandı. Gül, oy kullanacağı Beykoz Şehit İsmail Kefal İlkokuluna eşi Hayrünnisa Gül ile geldi.
Hayrünnisa Gül - 16.4.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: ( ÖZEL GÖRÜNTÜLERLE) Erdoğan çiftinin pastanedeki görüntüler (Cep telefonu görüntüsü ) Cumhurbaşkanının cüzdanından para çıkarması ( Cep telefonu görüntüsü ) Detaylar Cumhurbaşkanının Kısıklı'dan ayrılması, kalabalıkla sohbet etmesi ========================= 3- ABDULLAH GÜL OYUNU KULLANDI 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,  " (Oyunuzun rengi merak ediliyor sorusu)  Muhakkak ki herkesin bir tercihi var.  Herkes vatandaşlık görevini yaptı. Bütün millet gibi biz de o kabinde tercihimizi yaptık" Haber-Kamera: Enver ALAS, İstanbul / DHA 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, referandum oyunu Beykoz Şehit İsmail Kefal İlkokulu'nda 1129 nolu sandıkta kullandı.  Abdullah Gül, saat 12.35 sıralarında oy kullanacağı Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte geldi.
Hayrünnisa Gül - 16.4.2017
11. Cumhurbaşkanı Gül, Oyunu Kullandı
Gül, oy kullanacağı Beykoz Şehit İsmail Kefal İlkokuluna eşi Hayrünnisa Gül ile geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayrünnisa Gül Haberleri | Hayrünnisa Gül Kimdir - Haberler - Hayrünnisa Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hayrünnisa Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Ali Babacan'ın yeni partisi DEVA'nın oy oranıyla ilgili çarpıcı tahmin: Yüzde 4 oy a
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 08:41:18. #1.15#
title