HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HABERLERİ

Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi Haberleri

Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi haber, Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 14.09.2021
Son dakika haberleri... Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin bilimsel araştırmasına TÜBİTAK desteği
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, SBTÜ Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dr.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 27.07.2021
Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'nı 2021 yılında kullanan dış hat yolcu sayısı 27 bine ulaştı
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, ESTÜ 1989 yılında trafiğe açılan Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'nı, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bünyesindeki Pilotaj, Hava Trafik Kontrolü, Uçak Gövde ve Motor Bakımı, Havacılık Elektrik ve Elektroniği ile Havacılık Yönetimi lisans bölümleri ve lisansüstü programlarıyla hem akademik hem de operasyonel anlamda biriktirdiği 35 yıllık bilgi ve deneyimle emniyetli, güvenli, etkin ve verimli bir şekilde yönetiyor.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 12.07.2021
SBTÜ "Milli Uzay Programı Geçilmez" konulu çevrim içi konferans verecek
Milli Uzay Programı'nın Türkiye Uzay Ajansı tarafından hazırlandığına dikkati çeken SBTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, şunları kaydetti: "2021 yılı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinliklerinin teması Cumhurbaşkanlığımızca 'Türkiye Geçilmez' olarak belirlenmiştir. Yüce Türk milleti, 15 Temmuz gecesi, milli ve manevi değerlerini, kutsallarını, bayrağını ve namusunu canı pahasına korumuş ve bundan sonra da koruyacaktır. Bünyesinde Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bulunan ve özellikle savunma teknolojileri alanında ihtisaslaşan üniversitemiz, bu temanın bir alt bileşeni olarak 'Milli Uzay Programı Geçilmez' konusunu bir konferansla kamuoyunun gündemine getirmiştir.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 10.09.2020
Tarsus Ticaret Borsası'ndan TEKNOFEST'e katılan öğrencilere destek
Tarsus Ticaret Borsası, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) kapsamında düzenlenen roket yarışlarına katılan Tarsus Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Tarsus Roket Takımı öğrencilerine destek verdi.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 14.08.2020
ERÜ öğrencileri, Teknofest Orta İrtifa Roket Yarışması'nda birinci oldu
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Teknofest Orta İrtifa Roket Yarışması'nda birinci oldu.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 11.08.2020
Son dakika haberi! NEÜ'de 11 yeni bölüm ilk defa öğrenci kabul edecek
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi bünyesinde Arapça Öğretmenliği, Ereğli Eğitim Fakültesi bünyesinde Sınıf Öğretmenliği, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bünyesinde Uzay ve Uydu Mühendisliği, Siyasal Bilgiler Fakültesi bünyesinde Maliye, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi bünyesinde Psikoloji, Veterinerlik Fakültesi bünyesinde Veteriner, Ereğli Adalet Meslek Yüksekokulu bünyesinde Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu bünyesinde Bankacılık ve Sigortacılık, Meram Meslek Yüksekokulu bünyesinde Grafik Tasarımı ile Un ve Unlu Mamüller Teknolojisi programları ilk kez öğrenci alacak.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 17.07.2020
Su kaynaklarındaki kirlilik uydudan takip edilebilecek
Açıklamada, yürütücülüğünü GTÜ Bilişim Teknolojileri Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erchan Aptoula'nun yaptığı projede, Samsun Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Dr.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 18.06.2020
Son Dakika | Adıyaman ve Muğla'da hava araçlarıyla yaşanan 2 kazanın raporları tamamlandı
Adıyaman'daki kazada, sahibi ve işleticisi Gaziantep Üniversitesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi olan, TC-GUB tescil işaretli, Cessna 172S tipi hava aracı, öğrenci pilot kontrolündeki Gaziantep-Adıyaman seyrüsefer uçuşu sırasında Besni yakınlarında boş araziye düşmüş ve öğrenci pilot ölmüştü.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 16.06.2020
Necmettin Erbakan Üniversitesi İHA ihtiyacını kendi imkanlarıyla karşılıyor
Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ), üniversite bünyesinde kullanılacak insansız hava aracı (İHA) multicopterlerin, kendi imkanlarıyla Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesinde üretildiğini bildirildi.
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi - 16.06.2020
19 üniversite bünyesinde yeni fakülte ve enstitü kuruldu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Artvin Çoruh Üniversitesine bağlı Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Atatürk Üniversitesine bağlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesine bağlı Tıp Fakültesi, Bartın Üniversitesine bağlı Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Başkent Üniversitesine bağlı Gıda, Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Enstitüsü, Çanakkale Üniversitesine bağlı Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Gebze Teknik Üniversitesine bağlı Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Haliç Üniversitesine bağlı Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hakkari Üniversitesine bağlı Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, İstanbul Kent Üniversitesine bağlı Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesine bağlı Spor Bilimleri Fakültesi kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi Haberleri | Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi Haber - Habe - Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi haberleri, son dakika havacılık ve uzay bilimleri fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Havacılık Yönetimi ve Pilotaj Prog
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 17:57:44. #1.14#

title