Hasankeyf Emniyetinden Huzur Toplantısı

Hasankeyf Emniyetinden Huzur Toplantısı

Hasankeyf Emniyetinden Huzur Toplantısı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Batman’ın Hasankeyf İlçe Emniyet Amirliği, polis ve halk ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların şikayetlerine yerinde çözüm bulabilmek amacıyla güvenlik konularının görüşüldüğü ve halkın şikayetlerinin dinlendiği huzur toplantısı düzenledi.

Batman'ın Hasankeyf İlçe Emniyet Amirliği, polis ve halk ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların şikayetlerine yerinde çözüm bulabilmek amacıyla güvenlik konularının görüşüldüğü ve halkın şikayetlerinin dinlendiği huzur toplantısı düzenledi.

Belediye yas evinde düzenlenen toplantıya, Hasankeyf Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, Hasankeyf Belediye Başkan Vekili Mehmet Salih Karaalp, Emniyet Amiri Mehmet Kurt, Milli Eğitim Müdürü Abdulbaki Gül, okul müdürleri, mahalle muhtarları, çok sayıda vatandaş ve esnaf katıldı.

Toplantıda Kaymakam Baygüven ve Emniyet Amiri Kurt ilçenin asayişi ve güvenliği konusunda birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından kaymakam, belediye başkan vekili ve emniyet amiri toplantıya katılanların sorularını cevaplandırdı. - BATMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title