MEHMET KURT HABERLERİ

Mehmet Kurt haber, Mehmet Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kurt

Mehmet Kurt

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1953 - ...

Mehmet Kurt Kimdir ?

1953 yılında doğmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Konya Yüksek İslam Enstitüsü. Orta Düzeyde Fransızca ve Arapça biliyor. Öğretmen, avukat, noter. Samsun 19 Mayıs Lisesi Öğretmeni, Serbest Avukat, Taşova, Erbaa ve Samsun Merkez 5. Noteri - XXII inci dönem Samsun milletvekili. Evli, 5 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Kurt - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk Tomarza'da anıldı
Tomarza Fen Lisesi öğrencileri tarafından Halka Eğitim Merkezinde devam eden programı Cumhuriyet Savcısı Ömer Gündoğdu, Garnizon Komutanı Teğmen Halil Kocadağ, İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler izledi.
Mehmet Kurt - 22.07.2020
Kaymakam Balkanlıoğlu'na veda yemeği
Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, Balkanlıoğlu'na teşekkür plaketi takdim etti.
Mehmet Kurt - 16.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Çetinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, CHP İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, MHP İlçe Başkanı Dursun Gülünay, İYİ Parti İlçe Başkanı Salih Gürbüz ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kurt - 17.01.2020
Tomarza'da karne heyecanı
Tomarza Şehit Jandarma Üsteğmen Ortaokulunda düzenlenen programa, Kaymakam Adem Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Savcısı Kadir Coşan, Belediye Başkanı Davut Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt katıldı.
Mehmet Kurt - 02.01.2020
Tomarza'da bir ilkokulda zeka oyunları ve tasarım atölyesi açıldı
Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında oluşturulan atölyenin açılışına Kaymakam Adem Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Coşar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 18.09.2019
Çocuklara fidan hediye edildi
Fazıl Mustafa Paşa İlkokulu'nda düzenlenen İlköğretim Haftası etkinliklerinde Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Mehmet Karademir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, İlçe Müftüsü Ali Erbaş, Vezirköprü Orman İşletme Müdürü Meryem Burçin Irmak ve AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, öğrencilere fidanlarını teslim ederek büyütmelerini istedi.
Mehmet Kurt - 18.09.2019
Vezirköprü'de İlköğretim Haftası kutlandı
Programa Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Mehmet Karademir, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, İlçe Müftüsü Ali Erbaş, Vezirköprü Orman İşletme Müdürü Meryem Burçin Irmak, Fazıl Mustafa Paşa İlkokulu Müdürü Azim Arslan, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ile okul müdürleri, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 12.09.2019
Dha yurt bülteni - 5
Gaziantep'teki dev besi çiftliğinde yangın devam ediyorGaziantep'in Nizip ilçesinde yaklaşık 50 bin büyükbaşın bulunduğu besi çiftliğinde dün çıkan yangında söndürme çalışmaları devam ediyor.
Mehmet Kurt - 17.07.2019
Samsun'dan kısa kısa
Kurban Bayramı'nın yaklaşması dolayısıyla kurbanlık hayvan nakli yapacak besicilerin kurallara uyması gerektiğine dikkat çeken Demir, şunları dile getirdi: "Kurbanlık hayvan satış yerlerine getirilen hayvanların il içi hareketlerinde pasaport, koyun ve keçi türü hayvanlar için nakil belgesi, iller arası hareketlerinde ise veteriner sağlık raporları, büyükbaş hayvanlar için pasaportlar ve küçükbaş hayvanlar için nakil belgeleri olmalıdır. Sadece belgeleri tam olanların pazar girişine müsaade edilmektedir. Ayrıca hayvanların kulak küpeleri takılı, hastalıklara karşı koruyucu aşılarının yapılmış olması gereklidir. Hayvan taşıyacak araç sahiplerinin nakliyeci yetki belgesi, hayvanların bakımından sorumlu kişinin de bakıcı yeterlilik belgesi yanında bulunmalıdır. Belirtilen şartlara haiz olmayan hayvanlar için kesinlikle veteriner sağlık raporu düzenlenemeyecek ve bu hayvanların pazarlanmasına izin verilmeyecek. Aksine hareket edenler hakkında idari para cezası uygulanacaktır." Kavak Kaymakamı Şenay'a ziyaret AK Parti 22. Dönem Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay'ı makamında ziyaret etti.
Mehmet Kurt - 16.07.2019
15 Temmuz şehitleri Vezirköprü'de anıldı
Konuşmaların ardından Kaymakam Kudret Kurnaz, Kıbrıs gazilerine madalya takdim etti. Şiirlerin okunduğu anma etkinliklerinde ilçe merkezinde demokrasi yürüyüşü düzenlendi. Akşam ve yatsı namazlarının meydanda kılındığı etkinliklerde sivil toplum kuruluşları stant açarak simit ve helva ikramında bulundu. Programa Kaymakamı Kurnaz, Belediye Başkanı Edis, Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan, Vezirköprü Jandarma Komutanı Yüzbaşı Muharrem Davulcu, İlçe Emniyet Müdürü Serhat Koray Yağcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, CHP Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Gürbüz, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, İYİ Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Salih Gürbüz, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Belediye Meclisi üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Kurt - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Törene, Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Cumhuriyet Savcısı Semih Kır, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Muharrem Davulcu, İlçe Emniyet Müdürü Serhat Koray Yağcı, kurum ve kuruluşların müdürleri, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, CHP Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Gürbüz, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 24.09.2018
Kaymakam Altıner, Yeni Görev Yerine Uğurlandı
Törene, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Emniyet Müdürü Serhat Koray Yağcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kurt - 14.09.2018
Kaymakam Yunus Emre Altıner'e Veda Yemeği
Programa Vezirköprü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Melih Cöhce, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Çakmak, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Muharrem Davulcu, İlçe Emniyet Müdürü Serhat Koray Yağcı, Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Fişekçi, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, MHP İlçe Başkanı Dursun Gülünay, İYİ Parti İlçe Başkanı Salih Gürbüz ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.
Mehmet Kurt - 13.04.2018
Mudanya'nın Havası Tescillenecek
Bursa'nın Mudanya ilçesinde birçok projeye imza atan Lik Yapı, doktorların reçetelerine dahi yazdığı temiz havanın belgelenmesi için İstanbul Teknik Üniversitesi ile çalışma başlattı. Lik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kurt, "Mudanya havası bakımında dünyanın 2'nci sırasında yer alan bir ilçemiz.
Mehmet Kurt - 17.02.2018
Tomarzalı Öğrencilerden Mehmetçiğe Moral Mektupları
Tomarza ilçesindeki Şehit İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'nı yürüten güvenlik güçlerine mektup yazdı. Öğrenciler, Kaymakam Burak Dertlioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, Okul Müdürü Halil Kutlu, Tomarza Fen Lisesi Müdürü Recep Taştan ve öğretmenlerle birlikte ellerinde bayraklarla İlçe Jandarma Komutanlığı'na yürüyerek yazdıkları 127 mektubu, bölgeye ulaştırılması için askerlere teslim etti.
Mehmet Kurt - 29.04.2017
Dha Yurt Bülteni-2
1)SİLVAN, HAZRO VE HANİ İLÇELERİNDE BULUNAN PATLAYICILAR İMHA EDİLDİDİYARBAKIR'ın Silvan ve Hazro ile Hani ilçeleri kırsalında güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlarda biri 300 diğeri 300 kilo amoynum nitrat ile güçlendirilmiş 2 adet el yapımı patlayıcı bu tespit edilerek güvenli bir...
Mehmet Kurt - 23.03.2016
Hasankeyf'te Sınıflar Arası Futbol Turnuvası
Dereceye giren diğer takımlar, ödüllerini İlçe Jandarma Komutan Vekili Onur Akyüz, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Kurt, İlçe Gençlik Spor Müdürü Orhan Yavuz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Edip Kocaman'dan aldı.
Mehmet Kurt - 22.08.2015
Silifke Kalesi'ndeki Kazı Çalışmaları
Mersin Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Silifke Kalesi'ndeki kazı çalışmalarını inceledi.
Mehmet Kurt - 18.04.2014
Kutlu Doğum Haftası
Talip Özkan Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa, Kaymakam Uğur Kalkar, İlçe Müftüsü Mehmet Kurt, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, kurum amirleri ile davetliler katıldı.
Mehmet Kurt - 30.09.2013
Türk Haber Sen Hatay Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Genel kurulda yeniden aday olan Ahmet Yüksel'in listesi göreve seçildi.  Yönetim kurulu listesinde Mehmet Ali Açıl, Murad Güler, Mehmet Kurt, Mehmet Avara, Onur Taş ve İsmail Bükülmez yer aldı.
Mehmet Kurt - 11.09.2013
'Noterlik Önemli Bir Kamu Hizmetidir'
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, 3.Noter Mehmet Kurt'i ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kurt Haberleri | Mehmet Kurt Kimdir - Haberler - Mehmet Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyük Önder Atatürk Tomarza'da anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 20:40:56. #1.15#

title