HASAN SERT HABERLERİ

Hasan Sert haber, Hasan Sert son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Sert

Hasan Sert

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961

Hasan Sert Kimdir ?

Dr. Hasan Sert, 1961 yılında Akşehir'de doğdu. Üniversite öğrenimini, 1981 yılında Gazi Üniversitesi'nde, Yüksek Lisans çalışmasını ise ‘Makine Yüksek Mühendisi’ ünvanıyla 1990 yılında Selçuk Üniversitesi’nde tamamladı. Doktora eğitimini 1997 yılında Erciyes Üniversitesi’nde bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Sert - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylama başladı
Buna göre, MKYK asıl üye adayları şöyle: "Abdurrahim Fırat, Abdurrahman Kurt, Ahmet Büyükgümüş, Ahmet Gündoğdu, Ahmet Sami Ceylan, Alaattin Parlak, Ali İhsan Yavuz, Ayhan Salman, Ayşe Böhürler, Bayram Şenocak, Behiye Eker, Bekir Bozdağ, Belgin Uygur, Binali Yıldırım, Burhan Kayatürk, Burhan Sakallı, Bülent Tüfenkci, Büşra Peker, Cem Şahin, Cüneyt Yüksel, Çiğdem Karaaslan, Derya Yanık, Efkan Ala, Emine Zeybek, Emre Ete, Erkan Kandemir, Fatih Şahin, Fatma Aksal, Fatma Betül Sayan Kaya, Fatma Güldemet Sarı, Hacı Bayram Türkoğlu, Haluk İpek, Hamza Dağ, Hasan Sert, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Cenk Dilberoğlu, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Lütfiye Selva Çam, Mehmet Ali Zengin, Memet Kasım Gülpınar, Mehmet Nil Hıdır, Mehmet Özhaseki, Menderes Türel, Metin Bulut, Metin Külünk, Metin Tarhan, Murat Baybatur, Mustafa Köse, Mustafa Şen, Mustafa Yel, Mücahit Birinci, Numan Kurtulmuş, Nurcan Dalbudak, Nurettin Canikli, Orhan Miroğlu, Ömer Çelik, Ömer İleri, Özlem Zengin, Öznur Çalık, Resul Kurt, Seda Sarıbaş, Sevan Sıvacıoğlu, Sevgi Yiğit, Sumru Altuğ, Sunay Karamık, Şamil Tayyar, Şaziye Gündüz, Şebnem Koçakelçi, Tahir Akyürek, Tuba Vural Çokal, Türk İslam Karakoç, Vedat Demiröz.
Hasan Sert - 26.09.2020
MHP'de Elmalı İlçe Başkanı Hasan Sert güven tazeledi
MHP Elmalı İlçe Başkanlığı görevine Hasan Sert yeniden seçildi.
Hasan Sert - 08.07.2020
Yalova Valiliğinden bazı camilerden müzik sesi duyulmasına ilişkin açıklama Açıklaması
Valilikten yapılan açıklamada, bugün saat 14.40 civarında Hasan Sert Camisi'nden "müzik sesi" geldiğine dair polise ihbarlar ulaştığı belirtildi.
Hasan Sert - 10.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Ziyarette Metin'e 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert de eşlik etti.
Hasan Sert - 23.08.2018
Afrikalı Öğrenciler Bayram Mangalında Bir Araya Geldi
Programa Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, AK Parti eski İstanbul Milletvekili Hasan Sert, Afrikalı ülkelerin büyükelçileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Hasan Sert - 08.05.2018
Türk Vekiller Etiyopya'da Fetö'yü Konuştu
ADDİS Etiyopya'da temaslarda bulunan Türkiye-Etiyopya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Cumhurbaşkanı Mulatu Teshome'yle Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ait okulların devrini konuştu.
Hasan Sert - 07.05.2018
Türk Şirketler Etiyopya'da 30 Bin Kişiye İstihdam Sağlıyor"
ADDİS Türkiye-Etiyopya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Hasan Sert, Etiyopya'daki yaklaşık 150 Türk şirketinin ülkede 30 bin kişiye istihdam sağladığını söyledi.
Hasan Sert - 15.04.2018
AK Parti Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi
Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş ve Ravza Kavakcı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti milletvekilleri İsmet Uçma, Osman Boyraz, Hasan Sert ve Halis Dalgılıç ve ile partililer katıldı.
Hasan Sert - 06.04.2018
Fetö'nün İstanbul'daki "Ana Darbe" Davası
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nce İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'ndeki büyük salonda yapılan duruşmada, tutuklu 10 sanık ile taraf avukatları katıldı. Duruşmada AK Parti İstanbul Millekvekili Hasan Sert ile bazı gazi ve şehit yakınları de izleyici olarak bulundu.
Hasan Sert - 06.04.2018
Meram'da Öğrencilere Birlik ve Beraberlik Aşılanıyor!
Meram Belediyesi ve Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğiyle eğitime katkı sağlamak amacıyla yeni bir projeye imza atıldı. "Birlikte Daha İyiye Daha Güzele" adının verildiği projede ilkokul öğrencilerine yönelik birlik ve beraberliği ön plana çıkaracak farklı etkinlikler gerçekleştirilecek. "SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SEN DE ADIM AT" Proje kapsamında ilk olarak "Sağlıklı yaşam için sen de adım at" sloganıyla sağlık yürüyüşü gerçekleştirildi. Meram Kozağaç Parkı'nda gerçekleşen yürüyüşe Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali Kaban, 15 Temmuz Milli Birlik İlkokulu, Alakova İlkokulu, Ali İhsan Dayıoğlugil İlkokulu, Meram Gödene Toki Şehit Yunus Berber İlkokulu, Mehmet Hasan Sert İlkokulu, Niyaz Usta İlkokulu ve Üresinler İlkokulu öğrenciler, öğretmenler ve okul yöneticileri katıldı.
Hasan Sert - 22.03.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
Öte yandan Etiyopya'nın Ankara Büyükelçisi Ayalew Gobeze Workneh ile Türkiye-Etiyopya Dostluk Grubu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert de diplomatik locadan, bir süre Genel Kurul çalışmalarını izledi.
Hasan Sert - 26.11.2017
Başbakan Yıldırım Dedesi Hacı Bekir Yıldırım'ın Adını Taşıyan Camiyi Açtı
Açılışa, Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hayati Yazıcı, Mehmet Mehdi Eker, Erol Kaya, Hamza Dağ, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti milletvekilleri Mustafa Şentop, Ekrem Erdem, Halis Dalkılıç, Osman Boyraz, Hasan Sert, Hasan Turan, Serkan Bayram, Mahmut Atilla Kayan ile bazı belediye başkanları da katıldı.
Hasan Sert - 10.11.2017
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Kayseri Bağımsız Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Isparta Bağımsız Milletvekili Nuri Okutan, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile Meclis bürokratları ve çalışanları katıldı.
Hasan Sert - 21.10.2017
TBMM Heyeti Kocaeli'de
Altunyaldız ve beraberindeki AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Sert, Nurettin Nebati, Osman Boyraz, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Veysel Yayan ve ilgililerden oluşan heyet, Gebze'deki Organize Sanayi Bölgeleri ile TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM), TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) ve TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü'nü (UME) ziyaret etti.
Hasan Sert - 08.09.2017
TBMM Heyeti Silikon Vadisi'nde
AK Parti Konya Milletvekili ve Komisyon Başkanı Ziya Altunyaldız başkanlığındaki heyet üyeleri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Sert ve Nureddin Nebati, CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç.
Hasan Sert - 07.09.2017
TBMM Heyeti Silikon Vadisi'nde
Heyette AK Parti Konya Milletvekili ve komisyonun Başkanı Ziya Altunyaldız, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Sert ve Nureddin Nebati, CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç.
Hasan Sert - 25.07.2017
Akşehir Kaymakamı Türk'ten Şehit Ailelerine Ziyaret
Kaymakam Türk, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert ile geçen yıl Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör operasyonlarında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Coşkun Karabulut'un ailesini ziyaret etti.
Hasan Sert - 15.07.2017
İçtüzük Değişiklik Teklifi Komisyonda
Beştaş'ın, sözlerine Kürtçe devam etmesinden komisyondaki bazı kişilerin ve hatta bürokratların bile rahatsız olduğunu gözlemlediğini söylemesine AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, "İnsanları tahrik etmeyin, ideolojik konuşmayın.
Hasan Sert - 09.07.2017
"Bugün Vatana Sahip Çıkmazsak, Yarın Sahip Çıkacak Vatan Bulamayız"
"İçimizdeki Kahramanlar 15 Temmuz Gecesini Anlatıyor" programına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İstanbul Milletvekili Hasan Sert katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Sert Haberleri | Hasan Sert Kimdir - Haberler - Hasan Sert haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Sert kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Marmaris'te yanan mahalleleri ziyaret etti Açıkl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 22:33:48. #1.16#

title