Haluk Yıldız Haberleri

Haluk Yıldız haber, Haluk Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Yıldız - 16.12.2019
Kastamonu Entegre'nin "Geri Dönüşüm Bahçesi" projesi tamamlandı
Kastamonu Entegre Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Yıldız, kuruluşlarının 50. yılında "Geri Dönüşüm Bahçesi" projesini hayata geçirdiklerini belirterek, "Kastamonu fabrikamızın sıfır atık çalışmaları kapsamında geliştirilen bu proje ile 25 bin çocuğumuza okul bahçelerinde, kullanmaktan ve görmekten...
Haluk Yıldız - 4.7.2019
Kastamonu Entegre, İtalya'da Tasarım Merkezi Açtı!
Kuruluşunun 50. yılında İtalya'da üretime başlayan Kastamonu Entegre, dekorasyon alanında yeniliklerin öncüsü İtalya'nın tasarım DNA'sından ve tüketici beklentilerinden hareketle, bu alandaki ihtiyaca cevap verecek özel bir mekânı hizmete açtı. Pesaro'da Kastamonu Entegre Design Center adıyla açılışı gerçekleşen mekân, hem çalışanlara hem de tüketicilere yeni ürün ve dekorasyon fikirleri için ilham oluşturmayı amaçlıyor. Pesaro Belediye Başkanı Matteo Ricci ve Marche Bölge Başkanı Luca Ceriscioli'nin de katıldığı açılışta konuşan Kastamonu Entegre CEO'su Haluk Yıldız, İtalya mobilya sektörüne yönelik ürün ihtiyacına daha iyi yanıt verebilmek ve ürünlerinin tasarım yönünü ön plana çıkarmak amacıyla Pesaro'daki tasarım merkezini hayata geçirme kararı aldıklarını vurgulayarak şu açıklamalarda bulundu: "İtalya'da giderek artan bir tüketici talebiyle karşı karşıyayız.
Haluk Yıldız - 22.5.2019
Avrupa Parlamentosu Seçimlere Hazır
Almanya'dan Türk adaylar AP seçimlerine Almanya'dan 40 parti katılıyor. Seçmenin 1 oy hakkının bulunduğu AP seçimlerinde Almanya'dan Türkiye kökenli adaylar da yarışacak. Almanya'nın ilk göçmen partisi olan Yenilik ve Adalet Birliği Partisi (BIG) kurucu başkanı Haluk Yıldız, Almanya genelinde 10 adayla ilk defa AP seçimlerine katılacak.
Haluk Yıldız - 19.5.2019
Almanya'da Türk Siyasetçi: Tehdit Mektubu Aldım
'Almanya'da Yenilik ve Adalet Birliği Partisi (BİG Parti) Genel Başkanı Haluk Yıldız, kendisine posta ile İslamofobik ve tehdit içerikli mektup gönderildiğini söyledi.
Haluk Yıldız - 19.5.2019
Dha Dış – Almanya'da Türk Siyasetçi: Tehdit Mektubu Aldım
–Almanya'da Yenilik ve Adalet Birliği Partisi (BİG Parti) Genel Başkanı Haluk Yıldız, kendisine posta ile İslamofobik ve tehdit içerikli mektup gönderildiğini söyledi.
Haluk Yıldız - 19.5.2019
Almanya'da Türk Kökenli Parti Liderine Tehdit Mektubu
Almanya Yenilik ve Adalet Birliği (BIG) Genel Başkanı Haluk Yıldız, kendisine posta yoluyla İslamofobik ve tehdit içerikli figürler ile tehdit içerikli bir mektup gönderildiğini açıkladı.
Haluk Yıldız - 14.5.2019
Alman Bıg Partisinden Manfred Weber'e Eleştiri
Almanya Yenilik ve Adalet Birliği (BIG) Genel Başkanı Haluk Yıldız, Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinde, Avrupa Halk Partisinin (EPP) adayı olan Manfred Weber'in Türkiye hakkında yaptığı açıklamaları eleştirdi.
Haluk Yıldız - 15.4.2019
Türkler Sadece Türk ve Müslüman Oldukları İçin Yakıldılar"
Almanya'nın ilk azınlık siyasi oluşumu Yenilik ve Adalet Partisi (BİG) Genel Başkanı Haluk Yıldız, "Birçok Türk vatandaşımız Almanya'da sadece Türk ve Müslüman oldukları için yakıldılar, öldürüldüler.
Haluk Yıldız - 15.3.2019
AP Seçimlerini Onur Meselesi Olarak Görün"
Almanya'da Türklerin kurduğu Yenilik ve Adalet Partisinin Genel Başkanı Haluk Yıldız, Almanya'da yaşayan Türklerden Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerini onur meselesi olarak görmelerini isteyerek, "Bu sefer büyük şansımız var. 180 bin civarında bir oyla bir kişiyi Brüksel'e gönderebiliriz." dedi.
Haluk Yıldız - 5.2.2019
Dha Dış - Almanya'da Yenilik ve Adalet Partisi (Big), AP Adaylarını Tanıttı
Parti olarak AP seçimleri için hazır olduklarını belirten BİG Partisi Genel Başkanı Haluk Yıldız, özellikle Avrupa'da yaşayan göçmen kökenlilerin temsilcisi olacaklarını ve AP'ye girmenin stratejik bir önemi olduğunu dile getirdi.
Haluk Yıldız - 5.2.2019
Avrupa Hedeflerinden Uzaklaştıkça Güçsüzleşiyor'
ALMANYA'NIN Köln kentinde düzenlenen Avrupa Parlamentosu (AP) seçimleri aday tanıtım toplantısında, çoğunluğu Türk olmak üzere göçmen kökenlilerden oluşan 40 kişilik aday listesi tanıtıldı. Parti olarak AP seçimleri için hazır olduklarını belirten Yenilik ve Adalet Partisi Genel Başkanı Haluk Yıldız, özellikle Avrupa'da yaşayan göçmen kökenlilerin temsilcisi olacaklarını ifade etti.
Haluk Yıldız - 2.1.2019
Türkmenistan'daki 9. Türk İhraç Ürünleri Fuarı Tamamlandı
Kastamonu Entegre'nin Amerika'dan Çin'e 100'ün üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla her yıl açık ara sektör birincisi olduğunu vurgulayan Kastamonu Entegre CEO'su Haluk Yıldız, 2019 yılına yönelik hedeflerini şu sözlerle özetledi: "Bu yıl, Türkiye'de yaptığımız üretimin %25-30'unu ihraç etmeyi, global olarak da toplam satış gelirlerimizin %60'ının yurtdışı operasyonlarından ve Türkiye'deki ihracat faaliyetlerimizden gelmesini hedefliyoruz.
Haluk Yıldız - 18.6.2018
Fetö'nün Mahrem Yapılanması Davasında 129 Sanığa Hapis İstemi
Savcı, bu isimlerden Ali Avşar, Ali Korkmaz, Cemal Karlıdağ, Furkan Atik, Haluk Yıldız, Hüseyin Ediş, Hüseyin Güleç, İzzet Kara, Cemil Selvi, Murat Yücel, Mustafa Aykut Akyol, Osman Hançer, Serkan Korkusuz, Sinan Kurt, Şehmus Aslan, Samet Özmekik, Samet Yasin Güngör, Yılmaz Çoraközü ve Miraç Pehlevan'ın soruşturma ve yargılama aşamasında örgütle ilgili bilgi vermeleri nedeniyle etkin pişmanlık hükümlerinden yararlandırılmalarını talep etti.
Haluk Yıldız - 15.5.2018
Türk Parlamenterler Birliği 18. Olağan Genel Kurulu
Genel Yönetim Kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Nevzat Pakdil, Yaşar Karayel, Alparslan Kavaklıoğlu, Orhan Erdem, Ramazan Kerim Özkan, İlknur İnceöz, Cahit Bağcı, Mustafa Ataş, Hasan Çalış, Mehmet Sarı, Kadir Ramazan Coşkun, Ömer Faruk Öz, Yahya Akman, Haluk Yıldız, Harun Karaca.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haluk Yıldız Haberleri | Haluk Yıldız Kimdir - Haberler - Haluk Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Kastamonulu çocuklar Oyuncak Kütüphanes'ne kavuşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 19:39:21. #1.15#
title