Hakan Bayrakçı Haberleri

Hakan Bayrakçı haber, Hakan Bayrakçı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Bayrakçı - 20.10.2020
KKTC Cumhurbaşkanı seçiminde araştırma şirketleri kaybetti
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yapılan cumhurbaşkanı ikinci tur seçim sonuçları Türkiye'deki anket şirketlerinin tahminleri tutmadı. A&G Kamuoyu Araştırma Şirketi'nin sahibi Adil Gür, seçimi Mustafa Akıncı'nın yüzde 60'la kazanacağını söylemişti. Gür'ün ve Ersin Tatar'ın seçimi kazanması durumunda mesleğini bırakacağını söylediği iddia edilmişti. Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı da Mustafa Akıncı'nın yüzde 53.
Hakan Bayrakçı - 10.1.2020
Veremle Savaş Derneği'nden Tüberküloz hastalarına destek
İzmir Verem Mücadele Cemiyeti'nin Cumhuriyet döneminin ilk verem savaş derneği olduğunu belirten İzmir Veremle Savaş Derneği Başkanı Şule Bakan kurulduğu ilk günden itibaren, İzmir ve çevre illerde verem hastalığı ile ilgili bir çok başarılı çalışmalar yaptığını söyledi. Veremli hastalara ve yakınlarına giyecek, yiyecek, yakacak, ilaç yardımı ve çocuklarının eğitimleri için de eğitim yardımı yapıldığını hatırlatan Bakan, "Yine bu konuda bölgenin uzman hastanesi olan Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesine ve bir çok sağlık kuruluşuna bina ve cihaz yardımı yapıyoruz. 2019 yılı içerisinde Behçet Uz Çocuk Hastanesine kazandırdığımız negatif basınçlı oda'nın ardından, Göğüs Hastalıkları Hastanesi tüberküloz servisinin boya badana ve tadilat işlerini yaptırarak hastaların fiziki koşulları iyileştirilmiş binalarda tedavi hizmetlerini almasını sağlamış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmir Büyükşehir içerisindeki tüm ilçelerdeki dispanserler ve verem hastalarına her türlü yardım için ulaşacağımızı bilmenizi istiyoruz. Bundan sonraki projelerde de hep beraber olmak amacını taşıyoruz" dedi. İzmir Halk Sağlığı Başkanı Dr. Hakan Bayrakçı ve Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ender Yalnız, Başkan Yardımcısı Dr.
Hakan Bayrakçı - 26.6.2018
MHP'den Teşekkür İlanı ile Tepki
Sayısız iftiranıza teşekkür ederim. Hayret verici ithamlarınıza teşekkür ederim. Şaşırtan isnatlarınıza da teşekkür ederim. Sizin gibiler olmasa hakikat, haysiyet, doğruluk, adamlık, ahlak, insanlık nasıl seçilir, ayırt edici vasfını nasıl gösterirdi. Bu nedenle şükranlarımı sunuyorum, var olun diyorum. Ne yaptınızsa başaramadınız, nitekim Milliyetçi Hareket Partisi'ni yıkamadınız. Beyhude yere uğraşmayın, Türk milletini durduramazsınız." İlanda şu isimler yer aldı: "Uğur Dündar (Sözcü), Yılmaz Özdil (Sözcü), Rahmi Turan (Sözcü), Emin Çölaşan (Sözcü), Necati Doğru (Sözcü), Soner Yalçın (Sözcü), Namık Kemal Zeybek (Anayurt), Birgül Ayman Güler (Aydınlık), İsmet Özçelik (Aydınlık), Mehmet Yuva (Aydınlık), Oktay Ekşi (Aydınlık), Oktay Yıldırım (Aydınlık), Rafet Ballı (Aydınlık), Rıza Zelyut (Aydınlık), Sabahattin Önkibar (Aydınlık), Ahmet İnsel (Cumhuriyet), Ali Sirmen (Cumhuriyet), Aslı Aydıntaşbaş (Cumhuriyet), Aydın Engin (Cumhuriyet), Erdem Gül (Cumhuriyet), Hikmet Çetinkaya (Cumhuriyet), Kadri Gürsel (Cumhuriyet), Orhan Bursalı (Cumhuriyet), Özgür Mumcu (Cumhuriyet), Öcal Uluç (Gözlem), Nagehan Alçı (Habertürk), Nihal Bengisu Karaca (Habertürk), Oray Eğin (Habertürk), Sevilay Yılman (Habertürk), Abdulkadir Selvi (Hürriyet), Ahmet Hakan (Hürriyet), İsmail Saymaz (Hürriyet), Taha Akyol (Hürriyet), Etyen Mahçupyan (Karar), Mehmet Ocaktan (Karar), Can Ataklı (Korkusuz), Hüsnü Mahalli (Korkusuz), Ümit Zileli (Korkusuz), Mehmet Tezkan (Milliyet), Hıncal Uluç (Sabah), Hilal Kaplan (Sabah), Melih Altınok (Sabah), Nuh Albayrak (Star), Adnan İslamoğulları (Türkiye'de Yeniçağ), Agah Oktay Güner (Türkiye'de Yeniçağ), Ahmet Gürsoy (Türkiye'de Yeniçağ), Ahmet Takan (Türkiye'de Yeniçağ), Arslan Bulut (Türkiye'de Yeniçağ), Burhan Ayeri (Türkiye'de Yeniçağ), Orhan Uğuroğlu (Türkiye'de Yeniçağ), Yavuz Selim Demirağ (Türkiye'de Yeniçağ), Güngör Mengi (Vatan), Kemal Öztürk (Yenişafak), Hakan Bayrakçı (SONAR), Bekir Ağırdır (KON-DA), Özer Sancar (METROPOL), Faruk Acar (ANDY-AR), Murat Gezici (GEZİCİ) İbrahim Uslu (ANAR), Gürkan Hacir (CNN Türk), Murat Sarı (KONSENSÜS), Mehmet Murat Pösteki (ORC), Mehmet Ali Kulat (MAK), Ahmet Kasım Han (Kadir Has Üniversitesi), Doç.
Hakan Bayrakçı - 23.6.2018
Seçime Saatler Kala Son Anket: Erdoğan Yüzde 47, İnce Yüzde 33, Seçim İkinci Tura Kalıyor
SONAR araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, son anket sonuçlarını paylaştı. 24 Haziran seçiminde Erdoğan'ın yüzde 47, İnce'nin yüzde 33 oy olacağını belirten Bayrakçı seçimin ikinci tura kalacağını açıkladı.
Hakan Bayrakçı - 21.3.2018
Sonar Başkanı Bayrakçı Mahkemede İfade Verdi
İstanbul'da açılan bir dava kapsamında, hakkında mahkemeye zorla getirme kararı bulunan SONAR araştırma şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, götürüldüğü Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğünden mahkemeye giderek ifade verdi.
Hakan Bayrakçı - 21.3.2018
Sonar Başkanı Hakan Bayrakçı Gözaltına Alındı
Kamuoyu araştırma şirketi SONAR’ın başkanı Hakan Bayrakçı Ankara’da gözaltına alındı.
Hakan Bayrakçı - 13.3.2018
Türkiye Her Ülkeye İyi Bir Örnek Oldu"
Suriye'ye demokrasi yerine savaş ve trajedi geldiğini söyleyen Tunç, sözlerine şöyle sürdürdü: "Suriye'nin komşusu olarak 3,5 milyon kayıtlı Suriyeli sığınmacıyı barındırıyoruz. Türk halkının insani özelliklerinden dolayı 3,5 milyon değil 5 milyon insanı da barındırabilecek imkanlara sahibiz. Bizim için yük olmadıklarını ifade etmek istiyoruz. Biz bu coğrafyada demokrasi getirmek isteyenlerin birazda sağlık hizmeti sunmasını, insani hizmet sunmaları gerektiğini bekliyoruz. Bombaların yerine, savaşların yerine bizlere söyledikleri demokrasi havariliğinin gerçeğe dönüşmesini bekliyoruz." "Ayda 8 bin Suriyeli sığınmacıya hizmet veriyoruz" İzmir Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Hakan Bayrakçı ise kentte bir yıl önce hizmet vermeye başlayan Göçmen Sağlığı Eğitim Merkezi'nde her ay 8 bin Suriyeliye hizmet verdiklerini dile getirdi.
Hakan Bayrakçı - 28.7.2017
Vali Güvençer, Hastane Yapılacak Alanı İnceledi
Vali Güvençer'e, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Bayrakçı eşlik etti.
Hakan Bayrakçı - 11.5.2017
Dha Yurt - 6'ncı Kattan Otomobilin Üzerine Düşüp Ağır Yaralandı
Görüntü Dökümü ------------------------- Ramazan Yaşin'in düşüş anı Çevredekilerin koşuşturmaları Ambulansı aramaları Binanın dış görüntüsü Olayı gören Hakan Bayrakçı ile röp.
Hakan Bayrakçı - 11.5.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü ------------------------- Ramazan Yaşin'in düşüş anı Çevredekilerin koşuşturmaları Ambulansı aramaları Binanın dış görüntüsü Olayı gören Hakan Bayrakçı ile röp.
Hakan Bayrakçı - 8.5.2017
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası
Çocuklar ise hazırlanan mini parkurda akülü araçlarla trafik işaret ve işaretçileri konusunda eğitim aldılar. Etkinliği, Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, İl Jandarma Komutanlığından Albay Özcan Kaplan, Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hakan Bayrakçı ve yetkililer takip etti.
Hakan Bayrakçı - 5.12.2016
Meraklı Bakışlar Altında Tatbikat
Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, 112 acil sağlık hizmetlerine dikkat çekmek ve ambulanslara karşı duyarlılığı artırmak amacıyla Şehzadeler İlçesi Cumhuriyet Meydanı'nda trafik kazasına ilk yardım müdahalesi tatbikatı yaptı. 1- 7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında yapılan tatbikata Vali Yardımcısı Mesut Eser, İl Sağlık Müdürü Hakan Bayrakçı ve vatandaşlar katıldı.
Hakan Bayrakçı - 5.12.2016
Dha Yurt Bülteni - 11
Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, 112 acil sağlık hizmetlerine dikkat çekmek ve ambulanslara karşı duyarlılığı artırmak amacıyla Şehzadeler İlçesi Cumhuriyet Meydanı'nda trafik kazasına ilk yardım müdahalesi tatbikatı yaptı. 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında yapılan tatbikata Vali Yardımcısı Mesut Eser, İl Sağlık Müdürü Hakan Bayrakçı ve vatandaşlar katıldı.
Hakan Bayrakçı - 2.11.2015
Özer Sencar'dan Seçim İtirafı: Başarısız Oldu
Araştırma şirketleri 7 Haziran'dan sonra yaptıkları anketlerde 1 Kasım seçimleri için tahminlerde bulunmuştu. Ancak 22 şirketin yaptığı anketlerde en yakın tahminlerde bulunan A&G olurken diğer şirketler neden başarısız olduklarına dair açıklama yaptı. KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, seçim akşamı televizyon programında sonuçlar için, "Benim için de sürpriz oldu" diye açıklama yaparken Andy-Ar Genel Müdürü Fatih Acar anket tahminleri için özür diledi. SONAR'ın sahibi Hakan Bayrakçı da Twitter hesabından "Ciddi bir yanılgıydı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Bayrakçı Haberleri | Hakan Bayrakçı Kimdir - Haberler - Hakan Bayrakçı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Bayrakçı kimdir, hayatı ve biyografisi. KKTC Cumhurbaşkanı seçiminde araştırma şirketleri kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 09:12:22. #1.15#
title