Haberler

Şahin Şerifoğulları kimdir? AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları kimdir?

Güncelleme:

1980 Elazığ doğumlu Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Akaryakıt, inşaat ve güneş enerjisi sektörlerinde faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır. AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları Kimdir?

Şahin Şerifoğulları'nın kim olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Şerifoğulları'nın kariyeri ve hayatı merak ediliyor. Peki, Şahin Şerifoğulları kimdir? AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları kimdir? Detaylar haberimizde...

ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI KİMDİR?

1980 yılında Elazığ'da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Fırat Üniversitesi Tarih bölümünde tamamlayan Şerifoğulları akaryakıt istasyonu, İnşaat ve Güneş Enerjisi Sektörü alanında faaliyet gösteren aile şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Bir çok sivil toplum kuruluşunda görevler almıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. Ak Parti 27. dönem Elazığ 5. sıra milletvekili adayıdır. Şahin Şerifoğulları, 31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimlerde AK Parti'nin Elazığ Belediye Başkan adayı oldu. 2024 yerel seçimlerinde de Elazığ Belediye Başkan adayı olarak gösterilmiştir.

Şahin Şerifoğulları kimdir? AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları kimdir?

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Şahin Şerifoğulları AK Parti Elazığ Gündem Yaşam Politika Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title