Haberler

KPSS Lisans başvurusu ne zaman, saat kaçta? KPSS başvuru ücreti ne kadar?

Güncelleme:

KPSS Lisans sınavına başvuru tarihleri ve saatleri merak ediliyor. Adaylar, sınavın ne zaman yapılacağı ve başvuru ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyor. Detaylı bilgi için KPSS'nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kpss Lisans, Ön Lisans, Ortaöğretim ve DHBT sınavları için önemli tarihler belli oldu. Adaylar, başvuruların başladığı ve hangi KPSS oturumları için başvuru ekranlarının açılacağı konusunda bilgi arayışına girdi. KPSS Lisans başvurusu ne zaman, saat kaçta? KPSS başvuru ücreti ne kadar?

2024 KPSS BAŞVURULARI NE ZAMAN?

KPSS 2024'e ilişkin başvuru tarihleri belirlendi.

Lisans ve ÖABT başvuruları 3-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ön Lisans başvuruları ise 13 Haziran ile 2 Temmuz 2024 arasında yapılacak.

Ortaöğretim başvuruları için ise tarihler 18-30 Temmuz 2024 olarak belirlendi.

Son olarak, DHBT başvuruları 9-15 Ağustos 2024 tarihleri arasında alınacak. Adaylar için önemli olan bu tarihleri takip etmeleri ve başvuru süreçlerini zamanında tamamlamaları gerekmektedir.

KPSS Lisans başvurusu ne zaman, saat kaçta? KPSS başvuru ücreti ne kadar?

2024 KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS 2024 sınav sonuçlarına ilişkin tarihler belirlendi.

Lisans (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) ve ÖABT sonuçları 23 Ağustos 2024'te açıklanacak.

Ön Lisans sonuçları için tarih ise 20 Eylül 2024 olarak belirlendi.

Ortaöğretim sınav sonuçları ise 4 Ekim 2024'te açıklanacak.

Son olarak, DHBT sonuçları 16 Ekim 2024'te adaylara duyurulacak. Bu tarihler, sınavı başarıyla tamamlayan adayların sonuçlarını öğrenmeleri için önemli bir referans noktası olacak.

2024 KPSS BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

KPSS başvuru ücretleri henüz açıklanmadı.
Kaynak: Haberler.com / Gündem

ÖSYM Ais Ösym KPSS Gündem Eğitim Haberler

Dondurmacıdan 1500 liralık hesaba isyan eden turistlere: Bana dokunursan 40 adamı karşında bulursun

Dondurmacıdan 1500 liralık hesaba isyan eden turistlere: Bana dokunursan 40 adamı karşında bulursun

Genelevde kimlik soran güvenlik görevlisini silahla vurdu

Genelevde kimlik soran güvenlik görevlisini silahla vurdu

18 yıl sonra tarihi ziyaret! Erdoğan-Özel görüşmesine ilişkin CHP'den ilk açıklama

18 yıl sonra tarihi ziyaret! Erdoğan-Özel görüşmesine ilişkin CHP'den ilk açıklama

Bakmadan Geçme

Filenin Sultanları maçı ne zaman 12 Haziran Çarşamba? Süper Lig ne zaman başlıyor 2024-25? #9917 Steam çöktü mü? 12 Haziran Çarşamba Steam sorun mu var? Karne tebrik mesajları, en güzel karne tebrik mesajları nelerdir? 2024 en güzel karne tebrik mesajları. 12 Haziran Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Örnek karne görüşleri 2024! Öğretmenler için karne görüşleri örnekleri nelerdir? Karne görüşü örnekleri 2024! Karne görüşü ne yazılır? Öğretmen karne görüşleri örnekleri! 12 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 12 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 12 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 12 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 12 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 12 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
1 ay önce ailesini katledip intihar eden polisle ilgili bomba Olcay Kılavuz ve Sinan Ateş iddiası

1 ay önce ailesini katledip intihar eden polisle ilgili bomba Olcay Kılavuz ve Sinan Ateş iddiası

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title