Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle!

Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat yayınlandığı gün büyük ilgi görmeye devam ediyor. Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırılıyor. Peki, Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle! Teşkilat son bölümde neler oldu? Teşkilat yeni bölümde neler olacak?

Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! TRT 1'in başarılı yapımı Teşkilat diziseverler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Teşkilat 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırılıyor. Diziseverler internette en çok "Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle! Teşkilat son bölümde neler oldu? Teşkilat yeni bölümde neler olacak?" soruları araştırılıyor işte detaylar.

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE!

TEŞKİLAT 18. BÖLÜM 2.FRAGMANI İZLE!

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Komisyon toplantısında Simon'a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilir. Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişir. Olayı aydınlatmanın tek yolu suikastı gerçekleştiren David'i açığa çıkarmaktır.

Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal'in bilgisayarında bulduğu görüntülerle şoke olur. Zehra, Serdar'ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verir.

Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David'in yakalanmasını engellemek için Çetin'i görevlendirir. Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar'ın Ceren'le ilgili şüpheleri sürmektedir.

Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle!

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Teşkilat"ın on yedinci bölümünde, gemi saldırısının tek faili olan Simon'u almak için Güney Kıbrıs'a giden ekip uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide ölüm kalım savaşı vermektedir.

Türkiye'ye karşı ağır yaptırımların görüşüleceği komisyon toplantısının arifesinde Simon'un komisyonun önüne çıkmasını engellemek isteyen Yıldırım planlarını devreye sokar ve yeni sağ kolu Çetin'i sahaya sürer.

Zehra'nın ekipten ayrılma kararı karargahta bomba etkisi yaratır. Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra'nın bu kararını etkileyecek beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Simon'u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren'in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur. Ceren'in herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Serdar'ın baskıları sonucunda Ceren'in büyük sırrını açıklamasıyla tüm dengeler değişecektir.

Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle!

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Türkiye'nin kalbinde ilk kez bu büyüklükte dev bir prodüksiyon gerçekleşiyor. Ülkemizin başkenti ilk kez bu kadar büyük bir prodüksiyona ev sahipliği yaparken, MİT'in savaş teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler de ilk kez bu dizi ile ekrana taşınacak.

İSİMSİZ KAHRAMANLARIN GERÇEK HİKAYELERİ

Türkiye'nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile 'Teşkilat'ta ekrana gelecek. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, 'Teşkilat'ta gün yüzüne çıkacak.

YEDİ OLAĞANÜSTÜ KAHRAMANIN VATAN SEVDASI EKRANA KİLİTLEYECEK

'Teşkilat', istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatacak.

Ve ilk bölümünde yedi vatan sevdalısı kahramanın kendileri için aldığı "ölüm" kararıyla çok konuşulacak!

Teşkilat 18. bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle! Teşkilat 18. bölüm tanıtımı izle!

TEŞKİLAT DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title