Haberler

Umut'a Gata Yolu Gözüktü

Abone Ol

Trafik kazası sonrası 5 yıldır koruyucu anne Gülsüm Kabadayı'nın baktığı 'Umut'un raporları, Gata'ya gönderildi.

Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonrası yaklaşık 5 yıldır koruyucu anne Gülsüm Kabadayı'nın bakımını üstlendiği 'Umut'un raporları, GATA'ya gönderildi.

Antalya Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'nun ziyareti sonrası konuyu Başbakan Erdoğan ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'a iletmesinin ardından, GATA'da tedavisinin gündeme geldiğini söyledi. Cevheroğlu, Umut'un tüm raporlarının GATA'ya gönderildiği ve raporların incelendikten sonra tedavisinin yapılıp yapılamayacağına karar verileceğini belirtti.

ERDOĞAN'A ANLATTI

BAŞBAKANLIK'TAN ARANDI

Mevlüt Çavuşoğlu'nun girişimleri sonrasında Umut'un tedavisi için Başbakanlık bizzat devreye girdi. Başbakanlık yetkilileri koruyucu anne Gülsüm Kabadayı'yı telefonla aradı. Gülsüm Anne'ye gösterdiği duyarlılık için teşekkür eden Başbakanlık görevlileri, Umut'un GATA'daki tedavisine ilişkin gelişmeleri aktardı ve gereken her türlü desteğin verileceğini bildirdi. - Antalya

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Serdar Cevheroğlu Mevlüt Çavuşoğlu Antalya Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
title