Ümit Özdağ, Aynur Doğan'ın İBB konserine çıkmasına tepki gösterdi - Haberler
Haberi Paylaş

Ümit Özdağ, Aynur Doğan'ın İBB konserine çıkmasına tepki gösterdi

Haberler.com - Gözde Nur Bayar - Güncel
 - Güncelleme:

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, daha önce Almanya'da terör örgütü PKK elebaşının posteri önünde sahne alan Aynur Doğan'ın, İBB'nin "Harbiye Açık Hava Konserleri" kapsamında vereceği konsere tepki gösterdi. Özdağ, "Anlamakta zorluk çekiyorum. İBB Kültür Dairesi, 'Öcalan için özgürlük' sloganları atan bir şarkıcıyı, 5 şehit verdiğimiz gün sahneye çıkarıyor. 'Muhalefeti eleştirmeyin' diye yazanlar bu sizin içinize siniyor mu?" ifadelerini yazdı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Almanya'da terör örgütü PKK elebaşının posteri önünde konser veren Aynur Doğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) "Harbiye Açık Hava Konserleri" kapsamında konser verecek olmasına sert tepki gösterdi.

Ümit Özdağ, Öcalan posteri önünde konser veren Aynur Doğan'ın İBB konserine çıkmasına tepki gösterdi

Özdağ, 28 Mayıs'ta sahne alması planlanan Aynur Doğan'ın, daha önce PKK elebaşı Abdullah Öcalan posterlerinin önünde konser verdiği günden bir fotoğraf paylaştı.

Özdağ tweet'ine, "Anlamakta zorluk çekiyorum. İBB Kültür Dairesi, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda 'Öcalan için özgürlük' sloganları atan bir şarkıcıyı, 5 şehit verdiğimiz gün sahneye çıkarıyor. 'Muhalefeti eleştirmeyin' diye yazanlar bu sizin içinize siniyor mu?" ifadelerini yazdı.

Ümit Özdağ, Aynur Doğan'ın İBB konserine çıkmasına tepki gösterdi

Çok sayıda sanatçı, siyasetçi, gazeteci ve vatandaş da yaptıkları paylaşımlarda, Kuzey Irak'taki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 5 askerin şehit olduğu bir dönemde organize edilen Aynur Doğan konserine sosyal medyadan tepki gösterdi.

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Güncel

Zafer Partisi Aynur Doğan Ümit Özdağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (19)

Haluk Sezer:

Ne diyem,kocam askerde. o daha iyi bilir

Hasan Ucar:

Herşede bahane aslında sizinki haksızlık dır başka bi şey yok

Murat Kılıç:

İmamoğluna methiyeler dizen trol tayfası sus pus olmuş. Her yediği nanede savunan paralı askerleri ortalarda yoklar

Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title