Haberler

Tüp Bebek Sahipleri Anneler Gününde Bir Araya Geldi

Abone Ol

Medical Park Karadeniz Hastanesi, 13 Mayıs Anneler Günü nedeniyle tüp bebek merkezinde çocuk sahibi olan ailelerle bir araya geldi.

Medical Park Karadeniz Hastanesi, 13 Mayıs Anneler Günü nedeniyle tüp bebek merkezinde çocuk sahibi olan ailelerle bir araya geldi.

Trabzon'da bir otelde düzenlenen etkinliğe çocuklarıyla beraber gelen aileler palyaço gösteriyle eğlendi. Çeşitli hediyelerin verildiği etkinlikte aileler doktorlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinliğe Medical Park Karadeniz Hastanesi Başhekim Dr. Gürbüz Yuluğ, Genel Müdürü Op. Dr. Alparslan Kapısız, Genel Müdür Yardımcısı Tolga Sağlam ve hastane çalışanları katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Medical Park Karadeniz Hastanesi Başhekim Dr. Gürbüz Yuluğ, anneler gününü kutlayarak, "Medical Park Karadeniz Hastanesi 92 yataklı küçük bir hastane gözükmesine rağmen diğer hastanelerden farklı özellikleri var. İnşallah ileriki günlerde daha da büyüyerek gelişecektir" dedi.

Medical Park Karadeniz Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ufuk Yılmaz, 12 yıldır tüp bebek merkezinde görev yaptığını dile getirerek, "Binlerce ailenin çocuk sahibi olmasına vesile olduk. O ailelerle burada bulaşmak çok güzel. Tüp bebekte karamsarlığa kapılmamak gerekiyor. Son derece teknolojik gelişmeler var. Spermi olmayan hastalarda ameliyatla sperm elde edilebiliyor. Yumurtası olmayan hastaların yumurtalıklarından uyarılarla yumurtalık elde edilebiliyor. Hepsinin en azından şansları düşük olsa bile bir çocuk sahibi olma şansı oluyor. Dolayısıyla kimse umutsuzluğa kapılmasın. Herkes bir tüp bebek merkezine veya bu iş ile uğraşan doktora başvursun. Gerekli tetkikleri yaptırsınlar. Sonuçları hep beraber görecekler" dedi.

Medical Park Karadeniz Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hasan Tahsin Sanisoğlu ise, yaklaşık 3 bin aileyi çocuk sahibi yaptıklarını belirterek, "Bu anlamlı günde annelerimizle birlikte olmak bizler için son derece mutluluk veriyor. Bunlara bizim katkımız olmuşsa bu bize gurur ve mutluluk vermekte. Onları mutlu görmek, mutluluklarını paylaşmak en büyük mutluluk olsa gerek. Merkezimiz yaklaşık 15 yıldır faaliyet gösteriyor. Bu süre içerisinde yaklaşık 3 bin civarında ailemizi bebek sahibi yaptık. Oldukça zor uzun yıllar bekleme süreci sonrasında sıkıntılara katlanarak emeklerinin karşılığını almış durumdalar. Bu da çocuk sahibi olmak isteyen diğer annelerimize örnek olmalıdır. Hiçbir zaman mücadeleyi ve tedaviyi bırakmamalarını sonuna kadar devam ettirmelerini öneriyorum" ifadelerini kullandı. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Medical Park Anneler Günü Karadeniz Trabzon Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
title