Haberler

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi

Güncel Haberler

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi Coşkun Sabah'ın sahne aldığı düğünde davetliler unutulmaz bir gece yaşadıKARABÜK - Karabük TSO Meclis Başkanı ve Yılmaz şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı genç işadamı Salih Yılmaz, düzenlenen törenle hayatını Buşra Altay ile birleştirdi.

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi

Coşkun Sabah'ın sahne aldığı düğünde davetliler unutulmaz bir gece yaşadı

KARABÜK - Karabük TSO Meclis Başkanı ve Yılmaz şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı genç işadamı Salih Yılmaz, düzenlenen törenle hayatını Buşra Altay ile birleştirdi.

Karabük'ün genç ve başarılı işadamlarından Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Yılmaz, Safranbolu Havuzlu Asmazlar Konağında bürokrat, siyaset ve iş dünyası ile çok sayıda davetlinin katıldığı törenle dünya evine girdi. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin nikahlarını kıydığı Salih ve Büşra Yılmaz çiftinin nikah şahitliğini ise Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier yaptı. Çiftin gür bir sesle evet dediği nikah sonrası ilk danslarını yaptığı törende, sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Meclis Başkanı Coşkun Sabah Salih Yılmaz Karabük Güncel Haberler

title