Salih Yılmaz Haberleri

Salih Yılmaz haber, Salih Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Yılmaz - 11.06.2021
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Karabüklü ihracatçılara tebrik
Karabük TSO Meclis Başkanı Salih Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, eski dönem Meclis Başkanı Timurçin Saylar ve eski dönem Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyarette bulundu.
Salih Yılmaz - 10.06.2021
Vali Gürel, Eğitime Destek Veren İş İnsanlarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına Teşekkür Etti.
Karabük Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde düzenlenen "Teşekkür Belgesi" takdim törenine Vali Fuat Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, TSO Meclis Başkanı ve Yılmazlar Şirketler Grubu adına Salih Yılmaz, Karabük Özel Sektör Demir Çelik Haddecileri Derneği Başkanı ve Işık Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Pehlivan Baylan ve Yönetim Kurulu üyesi Fatih Aygün, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ile Topcugiller Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Demir katıldı.
Salih Yılmaz - 20.04.2021
Bilecik'te fırınlar ramazan ayı sonuna kadar denetlenecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürü Salih Yılmaz, ilde bulunan 16 unlu mamul üretim noktasının ramazan ayı boyunca her gün denetleneceğini belirterek, şunları kaydetti: "Zabıta Müdürlüğü olarak şu ana kadar denetimlerimizi sık fakat belirli bir takvim doğrultusunda gerçekleştiriyorduk.
Salih Yılmaz - 19.04.2021
Terör elebaşı Gülen'in "diğer dini gruplara sızın" talimatı, Karlov suikastı davasının gerekçeli kararında
Mahkemenin gerekçesinde, şu tespitler yapıldı: "Her üç eylemin de amacı aynıdır. Amaç, cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmektir. Saldırıyla, Türkiye-Rusya Federasyonu ilişkilerinin bozulmasının amaçlanması hedeflerden birisi olmakla birlikte, tek hedef bu olmayıp, örgütteki çözülmeyi engelleme ve darbe girişimine zemin hazırlama amacını da taşıyan saldırıda asıl hedef, Anayasal düzeni ne şekilde olursa olsun ortadan kaldırmaktır." Örgütsel silsile içerisinde talimatı ilettiler Örgütün MİT yapılanması içerisindeki üyesi Vedat kod isimli Vehbi Kürşad Akalın'ın, örgütsel tabirle abisi konumunda bulunan Yusuf kod isimli Hüseyin Kötüce'ye, Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliğine ilişkin bilgiler verdiği anlatılan gerekçede, şunlar kaydedildi: "Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Andrey Gennadiyeviç Karlov'un koruma kullanmadığı hususundaki bilgiler, örgütsel silsile içerisinde, örgüt lideri Fetullah Gülen'e kadar ulaştı. Gülen'in, yine örgütsel silsile içerisinde FETÖ'nün emniyet mahrem yapılanması içerisinde bulunan emniyet imamları, emniyet yapılanmasının başındaki örgütsel tabirle 'müdür' olarak ifade edilen şahıslar vasıtasıyla Necdet kod isimli Ahmet Kılıçarslan'a, onun altında bulunan Said kod isimli Salih Yılmaz'a, onun altında bulunan Ahmet kod isimli Şahin Söğüt'e ve son olarak terörist Mevlüt Mert Altıntaş'a iletilen örgütsel talimatı doğrultusunda eylem gerçekleştirildi.
Salih Yılmaz - 09.03.2021
Büyükelçi Karlov suikastı davasında karar açıklandı
Buna göre, suikastı gerçekleştiren Mevlüt Mert Altıntaş'ın "örgüt abisi" sanık Şahin Söğüt ile suikast talimatını Altıntaş'a ilettiği belirtilen sanık Salih Yılmaz ve Ahmet Kılınçarslan, "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ile Karlov'u "terör amaçlı kasten öldürme" suçundan 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Salih Yılmaz - 09.03.2021
Büyükelçi Karlov'a yönelik suikast talimatını Altıntaş'a ilettiği belirlenen Salih Yılmaz, iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Büyükelçi Karlov'a yönelik suikast talimatını Altıntaş'a ilettiği belirlenen Salih Yılmaz, iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Salih Yılmaz - 19.02.2021
Son dakika... Karlov suikastı davasında tutuklu 7 sanığın mevcut halinin devamına karar verildi
Duruşmada, diğer tutuklu sanıklar Hüseyin Kötüce, Ramazan Yücel, Ahmet Kılınçarslan, Hayreddin Aydınbaş ve Salih Yılmaz'ın tahliyeye ilişkin talepleri alındı.
Salih Yılmaz - 29.01.2021
Son dakika! Karlov suikastı davasında tutuklu 7 sanığın mevcut halinin devamına karar verildi
Duruşmada, diğer tutuklu sanıklar Hüseyin Kötüce, Ramazan Yücel, Ahmet Kılınçarslan, Hayreddin Aydınbaş ve Salih Yılmaz'ın tahliyeye ilişkin talepleri de dinlendi.
Salih Yılmaz - 29.01.2021
Karlov suikastı davasında erteleme kararı
Ankara 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar Şahin Söğüt, Vehbi Kürşad Akalın ile tutuksuz sanıklar ve bazı sanık avukatları hazır bulunurken, diğer tutuklu sanıklar bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Mahkeme, savcının mütalaasına karşı savunmasını yapmayan sanıklardan Şahin Söğüt ve avukatı Adem Kaplan'ın savunmalarını aldı. Sanık Vehbi Kürşad Akalın'ın avukatı Ayten İzmirli ise savunması için süre talep etti. Diğer tutuklu sanıklar Hüseyin Kötüce, Ramazan Yücel, Ahmet Kılınçarslan, Hayreddin Aydınbaş ve Salih Yılmaz tahliye yönünden beyanda bulundu.
Salih Yılmaz - 07.01.2021
Son dakika haberleri... Andrey Karlov suikastı davasında 2 sanığa savunma için ek süre
Ankara 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar Şahin Söğüt ve Vehbi Kürşad Akalın ile tutuksuz sanıklar ve bazı sanık avukatları hazır bulunurken, diğer tutuklu sanıklar bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Savcının mütalaasına karşı savunması sorulan Vehbi Kürşad Akalın, avukatının gözaltına alındığını ve bu süreçte görüşemediklerini bu yüzden savunmasını hazırlayamadığını ileri sürdü. Sanığın avukatı Ayten İzmirli de, FETÖ soruşturması kapsamında geçtiğimiz ay gözaltına alındığını, ev araması sırasında, savunma için hazırladığı metinlerin bulunduğu bilgisayara savcılık tarafından el konulduğunu belirterek, savunma için ek süre istedi. Savunmasını yapmayan sanık Şahin Söğüt de, savunmasını hazırladığı sırada avukatının tutuklandığını bu nedenle savunmasını tamamlayamadığını belirterek ek süre istedi. Söğüt'ün avukatı Adem Kaplan da, 3 ay tutuklu kaldığını bu nedenle savunma hazırlayamadıklarını belirtti. Gözaltı işlemleri sırasında müvekkili Söğüt'ün kendisine gönderdiği mektup ve savunma notlarına el konulduğunu ileri süren Kaplan, savcılıktan belgelerin iadesi için talepte bulunduğunu belirtti.   Diğer tutuklu sanıklar Hüseyin Kötüce, Ramazan Yücel, Ahmet Kılınçarslan, Hayreddin Aydınbaş ve Salih Yılmaz'ın tahliye yönünden beyanlarını alan mahkeme, savunmasını yapmayan sanıklara savunmalarını yapmak için süre verilmesine ve tutuklu sanıkların tutukluluk hallerinin devamına hükmederek duruşmayı erteledi.
Salih Yılmaz - 07.01.2021
Andrey Karlov suikastı davası ertelendi
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un suikast sonucu öldürülmesine ilişkin 28 sanık hakkında açılan davada ara kararını açıklayan mahkeme, tutuklu sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar vererek duruşmayı 29 Ocak'a erteledi.
Salih Yılmaz - 10.12.2020
Son dakika haberi... Rusya Büyükelçisi Karlov suikastı davasına devam edildi
Tutuklu sanıklar Hüseyin Kötüce, Ramazan Yücel, Vehbi Kürşad Akalın, Şahin Söğüt, Ahmet Kılınçarslan, Hayreddin Aydınbaş ve Salih Yılmaz'ın tutukluluk hallerinin devamını kararlaştıran mahkeme, davayı 7 Ocak 2021'e erteledi.
Salih Yılmaz - 20.11.2020
Büyükelçi Karlov suikastı davasına devam edildi
Akalın ile Hayreddin Aydınbaş, Ahmet Kılınçarslan, Hüseyin Kötüce ve Salih Yılmaz da tahliyelerini istedi.
Salih Yılmaz - 30.10.2020
Rus Büyükelçi Karlov'a suikast davasında sanıkların tahliye talepleri reddedildi
Ankara 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklardan Hüseyin Kötüce, Ramazan Yücel ve Şahin Söğüt katılırken, Vehbi Kürşat Akalın, Ahmet Kılınçarslan, Hayreddin Aydınbaş ile Salih Yılmaz bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla bağlandı.
Salih Yılmaz - 30.10.2020
Son dakika haberi | Karlov suikastı davasında ara karar
Sanık Salih Yılmaz ise savunmasında, FETÖ'nün emniyet mahrem yapılanmasında yer aldığı suçlamasını kabul etmediğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Yılmaz Haberleri | Salih Yılmaz Kimdir - Haberler - Salih Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Dönmez KARDEMİR'i ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 15:26:28. #1.15#

title