Haberler

Tokat'ın Turhal ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem

Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde 5.6'lık depremle sarsılan Tokat'ta bir deprem daha yaşandı. Kentin Turhal ilçesinde 4.1 büyüklüğünde yaşanan sarsıntı saat 15.03'te AFAD tarafından kaydedildi. Sarsıntının derinliği 12.38 kilometre olarak ölçülürken olumsuz bir bilgi aktarılmadı.

18 Nisan'da 5.6'lık depremin yaşandığı Tokat'ta bir deprem daha kaydedildi. AFAD tarafından 4.1 büyüklüğünde ölçülen sarsıntı Turhal'da saat 15.03'te yaşandı.

OLUMSUZ BİR DURUM YOK

Derinliği 12.38 kilometre olan deprem, kısa süreli panik nedeni olurken olumsuz bir durum bildirilmedi.

Kentin Sulusaray ilçesinde yaşanan 5.6'lık deprem, ilçede pek çok binada hasara neden olmuş, ardından yaşanan sarsıntılar paniğe neden olmuştu. Yozgat'ı da etkileyen sarsıntı sonrası Tokat'ta ve Yozgat'ın üç ilçesinde eğitime 1 gün ara verilmişti.

Tokat'ın Turhal ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem

Erdem Aksoy
Haberler.com - Güncel

Deprem Turhal Tokat AFAD Güncel Haberler

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Bakmadan Geçme

Türbülans Nedir ve Neden Olur? Uçak Seyahatlerinde Türbülansın Etkileri Seferberlik tüzüğü neden kaldırıldı? Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği nedir? Sandık Kokusu CANLI izle! Show TV Sandık Kokusu 23. Bölüm CANLI izleme linki! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Sık sık idrara çıkma neyin habercisi? Günde 10 kere idrara çıkmak normal mi? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? Hababam Sınıfı okulu nerede? Hababam Sınıfı oyuncuları kimler, konusu ne? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi oyuncuları kim? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı konusu, oyuncuları ve Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı özeti! 2026 UEFA Avrupa Ligi nerede oynanacak? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Taş Kağıt Makas CANLI izle! KANAL D Taş Kağıt Makas 12. bölüm CANLI izleme linki! Kuruluş Osman CANLI izle! ATV Kuruluş Osman 161. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

500

Yorumlar (7)

Çınar Saraç:

Bu deprem mi sanırsın 6-7 hey Allahım yaaa haber niteliği sanıyor

7
51
yanıtYanıtla
ATAKAN:

BEKLENTİN BÜYÜKSE BEKLE ODA OLUR ZAMANLA

yanıt28
yanıt3
semson 12:

CHP dış guclerin parmağı var diyor:))

14
33
yanıtYanıtla
Gerçekler Ağırdır:

Büyük tufan istanbul yakında!!

19
9
yanıtYanıtla
Doğrucu vatandaş:

Geçmiş olsun Tokat, Allah hayırlısını nasip eylesin. Bu arada geliyor gelmekte olan, hazır mıyız!

12
3
yanıtYanıtla
Sihirbazın Çırağı:

Göğün üstün tanrısı yerdeki aciz insanları suçlarını itiraf ve kabul ederek tevbe etmeleri için öncü depremlerle uyarıyor. Kendisinden sonra daha yıkıcı sarsıntıların geleceği belli olan bu tetikleyici haberci depremlerin bölgenin haricinde daha başka nerelerdeki peşpeşe gerçekleşecek ve dünyanın sonunu getirinceye kadar sakinleşmeyecek olan daha yıkıcı sarsıntı zelzelelerine öncülük edeceğini ancak ve ancak göğün kutsal tanrısı sayın Allahu te alâ hazretleri bilebilir.

5
4
yanıtYanıtla
Adnan Akar:

Videoda anlatılmak istenen nedir şehir de çok ağaç vardır mı?

3
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title