Haberler

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hukuk Fakültesi Binasının Temeli Atıldı

Güncelleme:

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) hukuk fakültesi binasının temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene Vali Vekili Osman Sarı, AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat Baro Başkanı Volkan Bozkurt ile davetliler katıldı.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) hukuk fakültesi binasının temel atma töreni gerçekleştirildi.

TOGÜ Taşlıçiftlik Kampüsü'nde düzenlenen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Rektör Prof. Dr. Fatih Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, hukuk fakültelerine ilk olarak 2021 yılında 81 öğrenci aldıklarını belirterek, "1, 2 ve 3'üncü sınıf öğrencileri eğitimlerine devam ediyor. Fakültenin toplam öğrenci sayısı 268 oldu. Fakültemizin 68 akademik personeli bulunmaktadır. Temelini atacağımız binamız 4 amfi, 10 derslik, 2 okuma salonu, 5 yüksek lisans dersliği, 63 akademik ofis ve 18 idari ofis ile birer duruşma salonu, kurul salonu, laboratuvar, kütüphane ve kantin olacak şekilde planlandı." dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan da günümüzde Türkiye genelinde 88 hukuk fakültesi bulunduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından fakülte binasının temeli atıldı.

Törene Vali Vekili Osman Sarı, AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat Baro Başkanı Volkan Bozkurt ile davetliler katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mehmet Kemal Yazıcıoğlu Kemal Yazıcıoğlu Hukuk Fakültesi Cüneyt Aldemir Milletvekili AK Parti Bozkurt Tokat Eğitim Güncel Haberler

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title