Haberler

Tekirdağ'dan Kısa Kısa

Abone Ol

Tekirdağ'da Kamu, Üniversite, Sanayi İşbirliği, Planlama ve Geliştirme Kurulu Toplantısı yapıldı.

Tekirdağ'da Kamu, Üniversite, Sanayi İşbirliği, Planlama ve Geliştirme Kurulu Toplantısı yapıldı.

Namık Kemal Üniversitesinden (NKÜ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Kamu Üniversite, Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Planlama ve Geliştirme Kurulu, 2017 yılının ilk toplantısı NKÜ Rektörlük Binası'nda gerçekleştirildi.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'ın başkanlığını yaptığı toplantıya NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr İsmail Yılmaz, NKÜ Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker ile kamu kurum ve sanayi kuruluşlarının yetkilileri katıldığı kaydedildi.

Başkan Albayrak'a oda başkanlarından ziyaret

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Polat ve Mimarlar Odası Başkanı Gökhan Tanrıöver, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, ziyarette Polat ve Tanrıöver'in oda çalışmaları ile ilgili Albayrak'a bilgi verdiği bildirildi.

Belediye çalışmalarının da konuşulduğu görüşmede Albayrak'ın, Cemal Polat ve Gökhan Tanrıöver'e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediği kaydedildi.

Kaynak: AA / Güncel

Kadir Albayrak Cemal Polat Tekirdağ Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Kolesterol nedir, nasıl düşürülür? Kolesterol yüksekliği neden olur? Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2024 Asgari ücret ne zaman belli olacak? Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (13. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (6 ARALIK ÇARŞAMBA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 6 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 6 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı (6 Aralık 2023) gündemi nedir?
title