Haberler

Amasya Taşova'da AK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Güncelleme:

Amasya'nın Taşova ilçesinde AK Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, Taşova halkının AK Parti'ye büyük destek vereceğini belirtti. AK Parti Taşova Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk ise hizmetlerinin devam edeceğini söyledi.

Amasya'nın Taşova ilçesinde AK Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı gerçekleştirildi.

Atatürk Bulvarı'nda bulunan büronun açılışında konuşan, AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, bu seçimde yine milletin Recep Tayyip Erdoğan'ın etrafında toplanacağını ifade etti.

İpek, "Türkiye büyüyecek diye korkanlar var. Taşova halkının bu yerel seçimde de AK Parti'nin etrafın da toplanarak, belediye başkanımıza büyük destek vererek ama en önemlisi 'biz Taşova olarak AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındayız, onu destekliyoruz' diyerek çok yüksek bir destek vermeye hazır olduğunu görüyorum. Rabbim bizi size hizmet etmekten geri koymasın." diye konuştu.

AK Parti Taşova Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk ise 10 yılda önemli hizmetler yapmanın yanında umudu ve hevesi kırılan Taşova'nın yeniden ayağa kalkmasını, yeniden umutlanmasını sağladıklarını söyleyerek bundan sonra da vatandaşın teveccühü ile çok daha iyi hizmet edeceklerini söyledi.

Yapılan konuşmalardan sonra, seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Kaynak: AA / Güncel

Bayram Öztürk Milletvekili Haluk İpek AK Parti Amasya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! 22 Nisan Pazartesi günü okullar tatil mi, yarım gün mü? 20 Nisan Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Sadettin Saran kimdir, serveti ne kadar? Sadettin Saran aday mı? Sadettin Saran Fenerbahçe başkanlığına aday oldu mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title