Haberi Paylaş

SEDAŞ Yöneticileri 2018 Yılına Işık Tutacak

Güncel Haberler

SEDAŞ Yöneticileri 2018 Yılına Işık Tutacak

SEDAŞ 2017 yılı elektrik dağıtım faaliyeti dönemini değerlendirmek ve iç iletişimi pekiştirmek amaçlı yapacağı kapsamlı toplantısını Kocaeli de gerçekleştirecek.

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven'in Başkanlığında 2017 yılının değerlendirilmesi yapılmak üzere SEDAŞ'ın Direktörleri ve Departman Yöneticileri Kocaeli de bir araya gelecekler. Özelleştiği günden bu yana sloganını "Enerjimiz Sürekli Çalışan Türkiye" olarak belirleyen SEDAŞ, "Ben SEDAŞ'ın Geleceğiyim, SEDAŞ'ın Çevikliği Benim Eserim" mottosu ile planladığı toplantıda, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet hedefiyle yapılacak değerlendirmelerin sonunda, misyonu ve vizyonuna uygun, gelecek planlarına dahil edeceği çıktılar da oluşturacak.

SEDAŞ'ın 2017 yılı faaliyetleri, başta yatırım, işletme bakım, şebeke yönetimi, ölçü veri, finans, insan kaynakları, regülasyon, müşteri hizmetleri, idari işler ve satın alma ile iş geliştirme konuları olmak üzere departman bazında sunumlar yapılarak paylaşılacak. Toplantı sırasında, panel ve etkinlik yanında, yarışmalarda proje çalışmaları ile dereceye giren ve katılım sağlayan SEDAŞ çalışanlarına, iç eğitimcilere, teşekkür belgesi ve ödüller de verilecek.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bekir Sami Güven Türkiye Sakarya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title