Haberler

Sarıkaya Kaymakamı'na Veda Yemeği

Güncel Haberler

Yozgat'ın'ın Sarıkaya ilçesinde 7 yıldır görev yapan Kaymakam Yaşar Dönmez için atamasının yapıldığı İzmir'in Gaziemir ilçesine gitmeden önce veda yemeği düzenlendi.

Yozgat'ın'ın Sarıkaya ilçesinde 7 yıldır görev yapan Kaymakam Yaşar Dönmez için atamasının yapıldığı İzmir'in Gaziemir ilçesine gitmeden önce veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, eski Belediye Başkanı Ali Osman Erbil ile birlikte ilçede görev yapan üst düzey bürokratlar, siyasi partilerin yöneticileri, bazı vatandaşlar ve işadamları katıldı. Yemekte konuşan Kaymakam Dönmez, 7 yıl süreyle kaldığı Sarıkaya'da çok güzel anılarının olduğunu söyledi. Kendisini artık Sarıkayalı olarak hissettiğini kaydeden Kaymakam Dönmez, hem ilçe merkezinde hem de köylerinde yaşayan insanların neredeyse tamamına yakınını tanıyıp, çoğunun da aile fertlerini bildiğini belirterek, "Böylesine bir durum herkese nasip olmaz. 7 yıl az bir süre değil, göreve başladığımda doğan çocuklar bugün ilkokula gidiyor. Burada güzel anılarımız oldu, halkımızın, siyasilerimizin ve bürokrat arkadaşlarımızın da gayretleri ile Sarıkaya'da iyi şeyler yaptık. Gelişmeye müsait bir ilçe olan Sarıkaya'nın önü açıktır" dedi.

Daha sonra yapılan konuşmaların ardından Kaymakam Dönmez'e günün anısına çeşitli hediyeler verildi. Aynı zamanda şair olan Yozgat İl Dernekler Müdürü Hakkı Yurtlu, kendi yazdığı ve çerçevelettiği şiiri önce okudu, sonra da Kaymakam Dönmez'e verdi. - Sarıkayayozgat

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Yaşar Dönmez Sarıkaya Yozgat İzmir Politika Güncel Haberler

title