Haberler

MİT Başkanı olması beklenen İbrahim Kalın'ın konseri iptal edildi

Güncel Haberler

Seçimlerin ardından açıklanan yeni kabinede Hakan Fidan'ın Dışişleri Bakanı olması ile birlikte ismi kulislerde MİT müsteşarlığı için geçen İbrahim Kalın, 6 Temmuz'da Yavuz Bingöl'le birlikte konser verecekti. Ancak Kalın'ın konseri iptal edildi.

28 Mayıs seçimlerini kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabinede en dikkat çeken değişikliklerden biri, uzun yıllar Milli İstihbarat Teşkilatı müsteşarlığını yürüten Hakan Fidan'ın Dışişleri Bakanı olması oldu.

Kulislerde uzun süredir konuşulan bir başka konu da Cumhurbaşkanlığı eski sözcüsü İbrahim Kalın'ın MİT'in yeni başkanlığına getirilmesiydi. Kalın'ın göreve resmi olarak başlaması beklenirken, konser programı da merak edilmeye başlandı.

İbrahim Kalın'ın 6 Temmuz'da İrfani Türküler'le konser programı bulunuyor. Ancak önceden planlanmış olan bu konserin iptal edilmesi dikkatlerden kaçmadı.

MİT Başkanı olması beklenen İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl'le konser verecek

İbrahim Kalın, geçtiğimiz günlerde Twitter profil fotoğrafını değiştirdi. Elinde çay bardağı bulunan Kalın'ın bedeninin yarısını karanlıkta bırakan siyah-beyaz fotoğrafı sosyal medyada MİT iddialarını daha da güçlendirdi.

MİT Başkanı olması beklenen İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl'le konser verecek

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Millî İstihbarat Teşkilatı İbrahim Kalın Güncel Haberler

title