Haberler

Milletvekili Tümer'den Kan Bağışına Destek

Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli bağışçılardan karşılamak için “Ulusal Kan Temini Projesi”ni yürüten Türk Kızılayı, Bölge Kan Merkezleri ve mobil araçlarla kan bağışı kampanyalarını sürdürüyor.

Türkiye'nin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli bağışçılardan karşılamak için "Ulusal Kan Temini Projesi"ni yürüten Türk Kızılayı, Bölge Kan Merkezleri ve mobil araçlarla kan bağışı kampanyalarını sürdürüyor.

Güvenli kan temini için gerçekleştirdiği kampanyalarla toplumun bütün kesimlerine ulaşmaya çalışan Türk Kızılay'ı Adana Şubesi'ne destekler artıyor.

Gönüllü kan bağışçısı olan Adana Milletvekili Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Kızılay'ın çalışmalarını yakından takip ediyor.

Kızılay'dan gelen cep telefonu mesajıyla İnönü Parkı'ndaki Kan Toplama Merkezine giden Tümer, burada görevlilerle kısa bir sohbet yaptıktan sonra kan bağışında bulundu.

Adana'da gönüllü kan bağışçıları arasında yer alan Milletvekili Tümer, kan bekleyen ihtiyaç sahiplerine bir nebze de olsun destek olabilmenin mutluluğunu yaşadığını kaydetti. Kan bağışının hastaların ve yaralı insanların hayatlarını kurtardığı gibi kişinin kendi sağlığı açısından da yararlarının bulunduğuna dikkat çeken Tümer, toplumda bu konuda duyarlılığın artması adına kan vermeye devam edeceğini söyledi.

Vatandaşları düzenli kan bağışı yapmaya davet eden Tümer, sağlıklı her bireyin kan vermesini tavsiye etti.

Bağışlanan bir ünite kan ile insanların hayatını kurtarmanın paha biçilmez bir değer olduğunu dile getiren Tümer, Kızılay'ın düzenli bağışçıları sayesinde karşılanan kan stoklarının azalmaması için bütün bireylere görev düştüğünü sözlerine ekledi.

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da düzenli olarak kan bağışında bulunan Tümer'e teşekkür ederek, "Milletvekilimiz Türk Kızılay'ına desteklerin esirgemiyor. Çalışmalarımızı yakından takip ediyor. Kan bağışında bulunarak topluma öncü oluyor. Düzenli kan bağışçımız olan Tümer'in bu yaklaşımını tebrik ediyorum" dedi. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Zülfikar İnönü Tümer Türk Kızılayı Kızılay Türkiye Politika Güncel Haberler

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! Recep İvedik 5 nerede çekildi, hangi ülkede çekildi? Recep İvedik 5 ne zaman çekildi, konusu nedir, oyuncuları kimler? Recep İvedik 5 hangi kanalda? Recep İvedik 5 filmi konusu nedir? Recep İvedik 5 oyuncuları ve Recep İvedik 5 özeti! #128250 Aykut Enişte 2 filmi oyuncuları kim? Aykut Enişte 2 filmi konusu, oyuncuları ve Aykut Enişte 2 özeti! #128250 BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Aykut Enişte 2 ne zaman, nerede çekildi? #128250 İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Soğuk çay nasıl yapılır? Evde şeftalili ve limonlu ice tea yapımı ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! 2024 UEFA Şampiyonlar Ligi Dortmund - Real Madrid final maçı ne zaman? Dortmund - Real Madrid final maçı şifresiz mi? #9917 Şarkıcı Göksel eski aşkı ile barıştı mı? Göksel'in sevgilisi kim? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK 2024 - 2025? Yeni eğitim öğretim yılı hangi tarihte başlayacak? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! OKAN BURUK MAAŞI NE KADAR? Okan Buruk'un yeni maaşı ne kadar oldu, kaç TL?
10 yıllık tarihi protokol! Kuşadası plajları halka açılıyor, şemsiye ve şezlonglar da ücretsiz olacak

10 yıllık tarihi protokol! Kuşadası plajları halka açılıyor, şemsiye ve şezlonglar da ücretsiz olacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title