Haberler

Murat Özdemir'in İlk Vukuatı Hayvana İşkence Değil!

Güncel Haberler

Dün gece yayınladığı skandal video ile tepkileri çığ gibi üstüne çeken eski yarışmacı MasterChef Murat Özdemir'in ilk vukuatı bu video değil. İşte Özdemir'in imza attığı skandallar!

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında ekranlara gelen sunuculuğunuHazer Amani, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın yapmış olduğu MasterChef Türkiye programında yarışan Murat Özdemir, dün gece papağanıyla çektiği video ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Büyüyen çığ gibi tepkiler üzerine göz altına alınan Murat Özdemir, Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent'e kadar tüm sanat camiası ve hayvan severler kınadı.

"Master Chef" yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir daha önce yine aynı kanalda yayınlanan "Yemekteyiz" adlı programda yarışmacı olarak yer almıştı. Saygısız hareketleri ve yersiz tavırlarıyla program sunucusu Onur Büyüktopçu'yu bile çileden çıkaran MasterChef Murat Özdemir, yayından kovuldu.

MasterChef Murat Kimdir?

Program esnasında sürekli Büyüktopçu'nun sözünü kesen Murat Özdemir defalarca uyarılmasına rağmen susmadı. "Program devam ediyor" diyen sunucuya "Ben gelmezsem bu programı yapamayacaksın" demesi bardağı taşıran son damla oldu.

MasterChef Murat Kimdir?

Sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında meyve bıçağıyla elini ve parmaklarını kesmeye başlayan MasterChef Murat Özdemir'in dehşete düşüren bu hali insanların tepkisini çekmişti.

MasterChef Murat Kimdir?

Esas ününü sağlamış olduğu programda hareketleriyle hem program şeflerini hem de takım arkadaşlarını çileden çıkaran MasterChef Murat Özdemir, içinde bulunduğu takımları sabote etmeye başlayınca takım arkadaşları adeta isyan etti.

MasterChef Murat Kimdir?

Programdan diskalifiye edildikten hemen sonraçektiği videoyla dikkat çeken Murat Özdemir, çektiği videoda takipçilerine küfürler yağdırmıştı.

Murat Özdemir'in İlk Vukuatı Hayvana İşkence Değil!

Master Chef'ten diskalifiye edildikten sonra bir alışveriş merkezinde görüntülenen Murat Özdemir, orada da ortalığı birbirine katmıştı. Hareketleriyle görenleri hayrete düşüren Murat Özdemir, garip davranışları ile tepki topladı.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Eynesil Halk Eğitim Merkezi Mehmet Yalçınkaya Onur Büyüktopçu Acun Ilıcalı Magazin Güncel Haberler

title