Haberler

Kiza, sosyal yaşama da katkı sunacak

Güncelleme:

Doğu Akdeniz'in en büyük karma projesi olan Kiza Kurumsal İş Merkezi, Adana'da ticari yaşamın yanında, bünyesinde yer alan yaşam alanları ile kentin sosyal hayatına da önemli katkılar sağlamaya hazırlanıyor.

12 ayrı blokta 990 lüks ofis ve 287 mağaza ile 120 odalı business otelden oluşan proje, şehrin güneyinde, Adana'nın yeni konut bölgesinde yükselmeye devam ediyor. İş yaşamına prestij kazandıran nitelikli ofisleri ve cadde mağazaları ile bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Kiza, çevresinde oluşturacağı ticari potansiyel ve ekonomik değerin yanı sıra; kafeteryaları, restoranları ve diğer yaşam alanları ile sosyal yaşama da renk katacak.

150 METRELİK SEYİR TERASI

Alışılmışın dışındaki konsepti ile kentin yeni buluşma noktası olacak Kiza'da, 150 metrelik seyir terası ise ziyaretçilere farklı bir deneyim yaşatacak. Konuklar, terasın eşsiz manzarası eşliğinde yemeklerini yiyip kahvelerini yudumlarken, koyu sohbetlere dalacak.

HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, bölgenin ilk kurumsal iş merkezi olma özelliğinin yanı sıra, ilk karma projesi de olan Kiza'nın, bölgenin ekonomik ve sosyal yönden kalkınmasına önemli katkılar sunacağını ifade etti. Kiza'nın, bünyesinde yer alan cadde mağazaları ile aynı zamanda alışveriş merkezi olarak hizmet vereceğini kaydeden Kurt, "Proje bünyesinde yer alan sosyal yaşam alanları, Kiza'yı farklı kılan en önemli özelliklerden biri. Proje tamamlandığında, burası alışılmış iş merkezi konseptinden çok yaşam merkezi olarak hizmet verecek" dedi.

Kiza'nın, iş dünyasına özlediği çalışma ortamını sunacağını belirten Aydın Kurt, "Kiza, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlanmış bir proje. Ofis kullanıcılarının aradığı her şey ellerinin altında olacak. Projede ayrıca, her biri sektörlerinde kendisini kanıtlamış kurumsal markaların yanı sıra banka şubeleri de yer alacak. Ofis kullanıcıları, günlük işlerini yapmak için zaman harcamak zorunda kalmayacak" diye konuştu.

OFİS KULLANICILARINA VIP HİZMET

Tamamı akıllı ofislerden oluşan projede, "A Plus" olarak nitelendirilen ileri teknoloji özelliklere sahip ofislerin de yer aldığına işaret eden Kurt, iş yaşamındaki günlük ihtiyaçları ve hizmetleri de sunmak için her türlü alt yapının hazırlandığını belirtti. Kurt, şöyle devam etti:

"Bir nevi ön büro gibi çalışacak, concierge hizmeti sunacak bir çağrı merkezi kurmayı hedefliyoruz. Şöyle ki; iş sahipleri, otel-bilet rezervasyonundan vale, kurye, kuru temizleme servisine, araç kiralamadan misafir karşılamaya kadar daha birçok hizmeti bir telefonla Kiza Kurumsal İş Merkezi bünyesindeki çağrı merkezinden alabilecekler."

ŞEHRİN TÜM NOKTALARINA KOLAY ULAŞIM

Şehrin hızla gelişen bölgesinde yatırımcılara yüksek kazancın kapılarını aralayan Kiza, şehirlerarası otobüs terminalinin yanı başında, Adana Havalimanı'na sadece birkaç dakika mesafede bulunan konumu ve ulaşım kolaylığı ayrıcalıkları ile de dikkat çekiyor. Adana-Mersin D-400 karayolu üzerinde bulunan Kiza, TEM bağlantı yolunun da hemen girişinde yer alıyor. Kiza, bulunduğu konum itibarı ile şehrin tüm noktalarına ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Aydın Kurt Güncel Haberler

CHP lideri Özel, Erdoğan'a seslendi: Madem atamayacaktın, bu 1 milyon günahsızı niye okuttun?

CHP lideri Özel, Erdoğan'a seslendi: Madem atamayacaktın, bu 1 milyon günahsızı niye okuttun?

Bahçeli, paşalardan birinin aftan yararlanmasına itiraz etti: Ben olsam çıkarmazdım

Bahçeli, paşalardan birinin aftan yararlanmasına itiraz etti: Ben olsam çıkarmazdım

Amasya'da büyükbaş hayvana balta ve bıçakla eziyet eden 5 kişi tutuklandı

Amasya'da büyükbaş hayvana balta ve bıçakla eziyet eden 5 kişi tutuklandı

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan: Görüntüler 7 yıl öncesine ait, tamamıyla aile ortamı

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan: Görüntüler 7 yıl öncesine ait, tamamıyla aile ortamı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title