İBB Meclis Üyesi Ekşi, "Depremler, Dirençli Şehirler ve İstanbul" kitabını tanıttı - Haberler
Haberi Paylaş

İBB Meclis Üyesi Ekşi, "Depremler, Dirençli Şehirler ve İstanbul" kitabını tanıttı

AA - Berk Özkan - Güncel
 - Güncelleme:
İBB Meclis Üyesi Ekşi, 'Depremler, Dirençli Şehirler ve İstanbul' kitabını tanıttı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Meclis Üyesi Kadem Ekşi, "Depremler, Dirençli Şehirler ve İstanbul" kitabını tanıttı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Meclis Üyesi Kadem Ekşi, "Depremler, Dirençli Şehirler ve İstanbul" kitabını tanıttı.

İBB Meclisi oturumları öncesinde yapılan tanıtım açıklamasında, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu ve AK Parti İBB Meclisi Deprem ve Doğal Afet Komisyon Başkanı Kadem Ekşi ve meclis üyeleri yer aldı.

Kadem Ekşi, heyecan ve aşkla kitabı yazdığını belirterek, "Hakikaten İstanbul için çok kıymetli bir çalışma oldu. Bir kaynak niteliğinde güzel bir kitap oldu. Biz de İstanbul'da yapılması gerekenleri cesaretle, aşkla, samimi olarak bu kitabın içerisine zikretmeye çalıştık." dedi.

İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu da, Kadem Ekşi'nin çok kapsamlı çalışmalar yaptığını ifade ederek, "Değerlendirmeler ortaya çıkartıldı ama İstanbul Büyükşehir Belediyesi maalesef her konuda duyarsız kaldığı gibi bu konuda da duyarsız kaldı." dedi.

Kadem EKşi'nin bütün meseleleri bu kitaba, bu iki kapağın arasına indirgediğini anlatan Göksu, şöyle konuştu:

"Gerçekten bu iki kapağın arası çok önemli bir şahitliktir. Çünkü bugüne kadar yapılmış ve bundan sonra yapılacaklara ufuk ve perspektif veren anlamlı bir çalışmadır. Ben bu açıdan Kadem Beyi tebrik ediyorum. Teşekkür ediyorum. Umarım bunu okuyup ders alması gereken derslerini alır."

AA / Berk Özkan - Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ AK Parti İstanbul Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title