Haberi Paylaş

İstanbul'un dört bir yanına astılar! İBB Başkanı İmamoğlu'nu kızdıracak pankart

Güncel Haberler

Kastamonu, Karabük, Bursa, Bilecik gibi şehirlerde son zamanlarda çeşitli etkinliklere katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik olarak İstanbul'un işlek pek çok noktasında "Sayın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'umuza hoş geldiniz" yazılı pankartlar asıldı. Pankartların kim tarafından asıldığı bilinmezken, yazının altında "16 milyon İstanbullu" ifadesi yer aldı.

Son zamanlarda Kastamonu, Karabük, Bursa, Bilecik'e giden ve ziyaretlerine devam edeceği öğrenilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bu seyahatleri nedeniyle İstanbul'a asılan pankartlar dikkat çekti.

"İSTANBUL'UMUZA HOŞ GELDİNİZ"

Fatih'te Saraçhane ve Edirnekapı'nın yanı sıra Esenler ile Bağcılar'ın aralarında bulunduğu kentin işlek noktalarındaki bazı üst geçitlere asılan pankartlarda , "Sayın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'umuza hoş geldiniz" yazıldığı görüldü.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için 'İstanbul'a hoş gedin' pankartı

KİMİN ASTIĞI BİLİNMİYOR

Pankartların kim tarafından asıldığı bilinmezken, yazının altında ise "16 milyon İstanbullu" ifadesi yer aldı. Söz konusu pankartlar, Bağcılar İSTOÇ, Esenler, Fatih Edirnekapı, Saraçhane, Esenler, O-3 otoyoluna asıldığı görüldü.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için 'İstanbul'a hoş gedin' pankartı

Kaynak: AA / Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu Edirnekapı İstanbul Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (28)

Hacı Şembeki:

Dünya imamogluna güzel.....Yata yata başkanlık..

Cevap Yaz1635Yayından Kaldır
ercan gurbhetchi:

isterse istanbul dünyanın en kötü yönetilen ili olsun. her yer çöp vs olsun. Yine aynı oy verilir. İzmir kadıköy, şişli, vs. Hizmete oy veren yok maalesef.

Cevap Yaz1978Yayından Kaldır
Ayhan:

Dört bir yanına asıldı dediği de sadece bir alt geçide asılmış

Cevap Yaz2922Yayından Kaldır
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title