Haberler

Denizli'de Hayata Pas Ver Projesiyle Hayatları Değişti

Abone Ol

Denizli Emniyet Müdürlüğünün başlattığı Hayata Pas Ver projesi kapsamında, 7 çocuklu Polat ailesi artık yeni bir evde yaşayacak.

Denizli Emniyet Müdürlüğü'nün başlattığı 'Hayata Pas Ver' projesi kapsamında 7 çocuklu Polat ailesinin en küçüğü olan 14 yaşındaki Cemal Polat, Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut'un desteğiyle artık yeni bir evde yaşayacak.

'Hayata Pas Ver' projesi kapsamında Cemal Polat'ın ailesine ulaşan Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, ailenin kaldığı evi görünce harekete geçti. Babalarını uzun yıllar önce kaybeden ve 7 çocuk ile aynı evde kalan ailenin daha iyi koşullarda olması için Denizli Emniyet Müdürlüğü aileye yeni bir ev yapma kararı aldı. Denizlili işadamlarının destekleriyle Polat ailesinin Muratdede Mahallesi 272 sokak içerisinde bulunan 2 göz odalı evini yeniden yapma kararı alan Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, aileyle birlikte eski evi yıktı. Yeni evlerine kavuşacakları için mutlu olan aile Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut'a teşekkür etti.

Proje kapsamında bir çocuktan bir aileye, bir aileden bir mahalleye sloganıyla yola çıktıklarını belirten Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, "Polat ailesine Cemal sayesinde ulaştık. Projemiz kapsamında takımımızda futbol oynayan 14 yaşındaki Cemal Polat'ın kaldığı evi gördük ve bu ailenin burada yaşamasına gönlümüz razı gelmedi. Ailenin daha iyi şartlarda yaşaması için yeni bir ev yapma kararı aldık. İlk olarak ailemizi tutuğumuz bir eve taşıdık. Ardından yeni yapılacağı evin yeriyle ilgili tabu ve diğer işlemleri tamamladık. Yakın zamanda evimizi tamamlayarak Polat ailesine teslim edeceğiz. Ben bu evin yapılmasında emeği geçen başta Denizlili işadamları ve hayırseverlerimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Artık Cemal daha iyi şartlarda eğitim görüp bizleri gururlandıracak" dedi.

Yeni bir eve kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten 14 yaşındaki Cemal Polat, "Çok kötü bir evde kardeşlerim ve annem ile hayatımızı sürdürüyorduk. Şu anda iyi bir evde kalıyoruz. Şu anda ağlamak yerine sevinmemiz lazım. Çünkü yeni evimize kavuşacağız. Derslerime çalışıp ilerde futbolcu olmak istiyorum" dedi.

7 çocuk annesi 48 yaşındaki Saime Polat da Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut'a teşekkür ederek, "Eşimi yıllar önce kaybettim. 7 çocuğum ile birlikte bu iki göz odalı evde kalıyorduk. Bu durumuza kayıtsız kalmayan Denizli Emniyet Müdürlüğü bize yeni bir ev yapma kararı aldı. Artık çocuklarım ile birlikte hayatımız değişecek. Ben bize bu evi yapan herkese teşekkür ediyorum" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Cemal Polat Zeki Bulut Denizli Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2023 Asgari ücret ne zaman belli olacak? Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (13. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (6 ARALIK ÇARŞAMBA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 6 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 6 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı (6 Aralık 2023) gündemi nedir? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI | Baraj doluluk oranı seviyesi nedir? İstanbul'da sağanak yağışlar barajları nasıl etkiledi?
title