Haberler

Göçerler'de Birlik Yemeği

Antalya’nın Kepez ilçesi Göçerler Mahallesi’nde birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Antalya'nın Kepez ilçesi Göçerler Mahallesi'nde birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Kepez'in Göçerler Mahalle Muhtarı Nadir Doğan'ın, birlik ve beraberlik yemeğine yemeğe Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İlker Ekşi, İlçe Emniyet Müdürü Murat Baz, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ile 66 mahalle muhtarının tamamına yakını katıldı.

Tütüncü: "Sevgi varsa hizmet de yapılır, iş de görülür"

Yemekte Başkan Hakan Tütüncü, Kepezli muhtarlarla birlik ve beraberlik içerisinde çok güzel hizmetlere imza attıklarını söyledi. Tütüncü, "Birliğimiz, beraberliğimiz, dostluğumuz ve kardeşliğimiz önemli şeyler. Bu yemekte devlet, millet kaynaşması var. Kaymakamımız, emniyet müdürümüz burada. İnsanların birbirlerine karşı sevgi ve saygılarının olduğu yerde her şey çok güzel olur. Hizmetler de gelir, işlerde görülür. Birbirimiz severek, birbirimizi sayarak yolda yürümek, birbirimize güzel sözler söyleyerek bu yolculuğu devam ettirmek bana göre mutlulukların en büyüğüdür."

Tütüncü, ilçeyi yönetenlerin gönüllerinin birbirine yaklaşmasının önemine dikkat çekerek, "Gönüller birbirine yaklaşırsa o zaman maşallah diyeceğimiz işler yaparız. Dün geçti gitti, yarına çıkacak mıyız Allah bilir. Önemli olan bugün. Bugünü iyi geçirmemiz lazım. Üç günlük dünyada birbirimizi kırmanın hiç anlamı yok. Birbirimize küsüp darılıp gitmenin de hiçbir anlam yok. Birbirimizle kucaklaşmaktan daha güzel ne olabilir ki bu fani dünyada. Zaten birbirine sarılabilenler, birbirine dayanabilenler, birbirileri arasında sevgi, saygı üretenler tarih yazarlar. Sevginin olmadığı yerde hiçbir şey yoktur. Sevginin olmadığı yerde asla saygı olmaz. Sevgi ve saygının olmadığı yere başarı gelmez. İnsanlar birbirlerinin yokluklarını hissetmezler. Bazı devlet büyükleri geliyor gittikleri zaman onları çok özlüyoruz."

"Muhtarlık, devletin en önemli birimlerinden biri"

Kaymakam Hamdullah Suphi Özgödek de "Mesleğe ilk başladığımda muhtarlık olmazsa da olur, muhtarlara ne gerek var, onların görevlerini kamu kurumları yapar, diye bakıyordum. Fakat zaman içerisinde çok iyi anladım ki muhtarlık teşkilatı devletin en önemli birimlerinden bir tanesi. Muhtarlık, çok gerekli, mutlaka desteklenmesi, geliştirilmesi gereken çok önemli bir kurum. Muhtarlar kendilerine verilenden çok daha fazlasını devletin aldığı bir müessese. Bunu başka bir kurum hakkında söyleyemeyiz. Muhtarlarımızı çok önemsiyorum. Halkımızın, devletimizin nazarında muhtarlık çok önemli kurum." - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Hamdullah Suphi Hakan Tütüncü Antalya Kepez Politika Güncel Haberler

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

İsrail'in kuzeyinde alarm! Okullar güvenlik nedeniyle açılmayacak

İsrail'in kuzeyinde alarm! Okullar güvenlik nedeniyle açılmayacak

Bakmadan Geçme

Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Spor Smart CANLI izle! (LUGANO FENERBAHÇE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 23 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! D-Smart GO Spor Smart CANLI izle! Lugano Fenerbahçe Spor Smart şifresiz canlı yayın linki! Lugano Fenerbahçe maçı hangi kanalda? Lugano FB Şampiyonlar Ligi maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? D Smart GO TV'den nasıl izlenir? D Smart GO televizyonda var mı, nereden izlenir? D Smart GO aynı anda kaç kişi kullanabilir? Digitürk D Smart Go kaçıncı kanalda? D Smart hangi platformda, D Smart GO nasıl izlenir, frekansı ne? 23-24 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 23-24 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Maltepe, Üsküdar, Başakşehir 23-24 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Tatyana Ozolina öldü mü? Tatyana Ozolina kimdir? Tatyana Ozolina neden öldü? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bergama, Buca, Çeşme 23-24 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Oğuzeli, Araban 23-24 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Ceyhan, Kozan, İmamoğlu 23-24 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi!
ABD Gizli Servis Direktörü, Trump'a yönelik suikast girişimi nedeniyle istifa etti

ABD Gizli Servis Direktörü, Trump'a yönelik suikast girişimi nedeniyle istifa etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title