Haberi Paylaş

İmamoğlu'nun zor anları! Bir anlık dikkatsizliği az kalsın pahalıya patlıyordu

Güncel Haberler

Haliç Altınboynuz Tesisi'nin açılışına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilere tesisi gezdirirken merdivenleri indiği esnada ayağı kaydı. Düşmekten son anda kurtulan İmamoğlu, yaşadığı olaya kendisi de güldü.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçmiş dönemde ofis olarak kullanılan Haliç kıyısındaki Tekke Parkı'nda yer alan binayı "Altınboynuz Sosyal Tesisi" olarak vatandaşların kullanımına açtı. İmamoğlu, açılışın ardından tesisi basın mensuplarına gezdirerek tesisi tanıttı.

DÜŞMEKTEN SON ANDA KURTULDU

Bir yandan tesisi anlatıp bir yandan yürüyen İmamoğlu, merdivenlerden indiği sırada bir anlık dikkatsizlik sonucu ayağı kaydı. Düşmekten son anda kurtulan İmamoğlu, yaşadığı olay karşısında kendisi de güldü.

"TÜM İSTANBUL'UN KULLANACAĞI SOSYAL TESİS"

Öte yandan tesisle ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Önceden idari ofisti şimdi tüm İstanbul'un kullanacağı sosyal tesis. Haliç Altınboynuz Sosyal Tesisimiz hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Gazetecilere tesisi anlatan İmamoğlu, yaşadığı olay karşısında gülmeden edemedi

Haliç Altınboynuz Sosyal Tesisinden fotoğraflar:

Gazetecilere tesisi anlatan İmamoğlu, yaşadığı olay karşısında gülmeden edemedi

Gazetecilere tesisi anlatan İmamoğlu, yaşadığı olay karşısında gülmeden edemedi

Gazetecilere tesisi anlatan İmamoğlu, yaşadığı olay karşısında gülmeden edemedi

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Ekrem İmamoğlu Haliç Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

Yesim Tuğrul Akdag:

Sosyal tesisler orta tabakaya hitap eden yerlerdir…Ülkedeki zam furyasından azda olsa etkilendiler ama zengin insanlar o sosyal tesislere gitmezler

Cevap Yaz77Yayından Kaldır
Umut Bogoçlu:

Adamlar daha ayakta durup kendini yönetemiyor bide ülke yönetmeye talibiz diyorlar ahahaha

Cevap Yaz4443Yayından Kaldır
Hasan Abi:

zaten bu dünyada siyasetci ünlü sanatci çok zengin meşhur medyaya mal olmuş herkez futbolcu onurlu gariban insanlarin bir kuru Ekmeğe muhtaç halkin hiçbir derdi bunlarin yaşadığı basit sorunlardan değerli deyil zavali halkin hayallerini bile çalan kişilikler

Cevap Yaz417Yayından Kaldır
Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title