Haber : Edebiyat Söyleşileri Devam Ediyor - Haberler

Haberi Paylaş

Edebiyat Söyleşileri Devam Ediyor

Edebiyat Söyleşileri Devam Ediyor

Esenler Belediyesinin Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile birlikte ortaklaşa hayata geçirdiği 'Edebiyat Söyleşileri' yeni dönemde de devam ediyor.

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile ortaklaşa düzenlenen ve dil bilincinin toplumda yerleşmesi ve gelişmesini sağlamak amacıyla Esenler Belediyesi'nin Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile birlikte ortaklaşa hayata geçirdiği "Edebiyat Söyleşileri" yeni sezonda da devam ediyor.

Her ay alanında uzman isimlerin Esenler halkıyla buluştuğu programda, bu ay meçhul kaptan lakaplı şair Niyazi Gedik ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Bayhan konuk olacak.

Edebiyat üzerine söyleşilerin yapılacağı programların ilki Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nde 22 Eylül 2013 tarihinde saat 18.00'da düzenlenecek. Programda Meçhul Kaptan lakaplı şair Niyazi Gedik, dinleyicilerle deneyimlerini paylaşarak şiir dinletisi sunacak.

Esenler Halk Kütüphanesi'nde 28 Eylül 2013 tarihinde saat 19.00'da gerçekleştirilecek diğer bir programda ise; Nevzat Bayhan kitapseverlerle bir araya gelecek. Bayhan, "Şefkat Medeniyeti " konulu sohbetiyle edebiyat severlerle bir araya gelecek.

Bültenler / Güncel

Nevzat Bayhan Türkiye Esenler Eylül Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title