Haber : Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri - Haberler

Haberi Paylaş

Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri

 - Güncelleme:

Her yıl düzenlenen "Dünyanın en sinirli ülkeleri" araştırmasında ilk sırada Lübnan, ikinci sırada ise Türkiye yer aldı.

Global araştırma şirketi Gallup, her yıl düzenlediği 100 ülkeyi kapsayan yeni araştırmasının sonuçlarını yayınladı. Dünyanın en sinirli ülkelerini açıklayan duygular anketinde Türkiye ikinci sıradaya yerleşti.

LÜBNAN BİRİNCİ SIRADA

Geçtiğimiz yılın sonuçlarında üçüncü sırada yer alan Lübnan ise bu yıl ilk sırada yer aldı. Türkiye'yi Ermenistan, Irak, Afganistan, Ürdün, Mali ve Sierra Leona takip etti.

Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri

POZİTİF DUYGULARIN EN AZ YAŞANDIĞI ÜLKE TÜRKİYE VE LÜBNAN

Pozitif duygularla ilgili yapalan araştırmanın sonuçlarında ise birinci sırada 82 puanla El Salvador yer aldı. Bu duyguların en az yaşandığı ülkeler ise 46 puanla Türkiye ve Lübnan oldu.

Haberler.com - Güncel

Türkiye Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

Dr.Kimbel:

Çok sinirlendim ha

Cilalı Taş:

Ama her yıl 100'e yakın okulun silahla basıldığı ABD mültecilerin silahla VURULARAK yok edildiği İspanya'nın sevgi pıtırcığı birer anlayış timsali olarak gözüktüğü bir anket olduğundan hhiç şüphem yoktur.

Hakan Soyadi:

nekadar olumsuz şeyler varsa bakın dünyada birinciyiz hep nekadar olumlu varsa bakın sonlardayız hep bunun bir nedeni olmalı birşeyler yanlış yanlış yanlış çocuğunuzdan korkun onun bile geleceğini yiyorsunuz

Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title