Haberler

  CHP'li Vekillere İptal Sitemi

  BİRLEŞİK Haziran Hareketi Orta Almanya'dan yapılan açıklamada, CHP milletvekilleri Böke ile Cihaner'e sitem edilirken, kısaca şu ifadelere yer verildi: "CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner ve BirGün yazarı Oğuzhan Müftüoğlu'nun katılımlarıyla...

  BİRLEŞİK Haziran Hareketi Orta Almanya'dan yapılan açıklamada, CHP milletvekilleri Böke ile Cihaner'e sitem edilirken, kısaca şu ifadelere yer verildi:

  "CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner ve BirGün yazarı Oğuzhan Müftüoğlu'nun katılımlarıyla '2019'a Giderken Ne Yapmalı, Nasıl Yapmalı?' adıyla 24 Mart'ta Frankfurt'ta düzenleyeceğimizi duyurduğumuz panelimize CHP milletvekilleri, parti içi gelişmeleri gerekçe göstererek katılamayacaklarını bildirdi.

  Haftalardır büyük bir titizlikle hazırlığını yaptığımız ve kamuoyu tarafından da büyük ilgiyle beklenen panelimiz, kabul etmekte zorlandığımız gerekçelerle iptal edilmiştir.

  Bu vesileyle başta Haziran aktivistleri ve dostları olmak üzere tüm kamuoyundan özür dileriz."

  'ÇOK YANLIŞ OLDU'

  "Çok yoğun bir çabadan sonra anlaşılır hiçbir gerekçe gösteremeden panelimizi iptal etmeleri çok yanlış oldu. Bu önümüzdeki süreçte çalışacağımız alanların daralmasına sebep olmuştur. Diğer faaliyetleri yapmak için de muhalefet için moral kaynağı olurdu. Bütün emeğimiz, kamuoyunda yarattığımız olumlu hava dağıtıldı. Çok kızgınız."

  Açıklamada, iptalden dolayı Almanya'daki bazı CHP temsilcileri de suçlandı.

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Cumhuriyet Halk Partisi Selin Sayek Böke İlhan Cihaner Almanya Politika Güncel Haberler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

  En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

  En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

  Bakmadan Geçme

  Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
  Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

  Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title