Haberler

CHP Kayseri'de Adaylarını Tanıttı

Abone Ol

Chp Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan düzenlediği basın toplantısında, milletvekili adaylarını tanıttı.

Chp Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan düzenlediği basın toplantısında, milletvekili adaylarını tanıttı. Ayan, "Milletvekili adaylarımızın tamamı toplum olarak kabul gördü" dedi.

CHP tarafından düzenlenen basın toplantısında İl Başkanı Mustafa Ayan milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıttı. Toplantıya milletvekili 4'üncü sıra adayı Feyzullah Keskin ve 9'uncu sıra adayı Naide Sevgi Yalçın hariç; Çetin Arık, Alipaşa Tan, Aşkın Genç, Tülin Temel, Mustafa Aslan, Ayhan Gülsoy, Mustafa Utku Sarı katıldı. Ayan, "Parti olarak önemli bir temayül yaptık. 8 bin üyemizin 5 bini temayül seçimine katılarak oy kullandı. Oylama sonrasında oluşan listeyi genel merkezimize gönderdik. Genel merkezimiz de oluşturduğumuz listeyi hayırlı olsun diyerek geri bize gönderdi. Gönderdiğimiz listenin değişmemesi bizleri mutlu etti. Bu tür seçimlerde kırgınlıklar elbette oluyor. Herkesin gönlünde mutlaka bir aslan yatıyor. Ama, bu kırgınlıklar sevgi ile açılıyor. Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak çıtamızı çok yükselttik. Gönlümüzde 9 milletvekili çıkartmak olduğunu ifade etmek isterim. Ama bir ise ikiyi, ikiyse üçü zorlamak istiyoruz. Şunu söylemek isterim ki, tüm adaylarımız kamuoyunda kabul gördü. Şu anda en kaliteli liste bizim listemiz olduğunu belirtmek isterim. Tüm milletvekili adaylarının yolu açık olsun" diye konuştu.

CHP'nin 9 kişilik milletvekili aday listesinde Sarız ilçesinden 4 adayı listeye koymasından dolayı bir sıkıntı yaşayıp yaşamayacağı yönündeki soru üzerine İl Başkanı Mustafa Ayan, bunun bir sıkıntı konusu olacağını düşünmediklerini söyledi. - Kayseri

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Feyzullah Keskin Mustafa Ayan Kayseri Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Gönül Dağı 118. bölüm fragmanı izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izle! Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (10 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Bursa'da Deprem mi oldu? Bursa'da nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? PSG - Nantes maçı ne zaman? PSG - Nantes maçı hangi kanalda, saat kaçta? Açıköğretim sınavlarında kalem veriliyor mu 2023? Açıköğretim sınavlarında kalem, silgi, su, kalemtraş verilecek mi? AÖF sınavında kalem veriliyor mu? AÖF sınavında silgi, su, verilecek mi? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (9 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Saffet Sancaklı istifa mı etti? MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı neden istifa etti, sebebi ne? Yılbaşında okullar tatil mi? Yılbaşında okullar resmi tatil mi, değil mi? Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Yunan adaları kapı vizesi ücreti belli oldu mu? Süper Lig maçları nereden izlenir? Trendyol Süper Lig maçları hangi platformda yayınlanıyor? Keçiören Belediyesi hangi parti? Keçiören Belediye başkanı hangi partiden seçildi? Keçiören Belediye başkanı kimdir? Pınar Karşıyaka - Galatasaray Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Pınar Karşıyaka - Galatasaray Basket maçı ne zaman? Beşiktaş - Fenerbahçe maçı hangi kanalda, saat kaçta? Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ne zaman? Beşiktaş-Fenerbahçe maçı ilk 11'ler belli oldu mu? Beşiktaş-Fenerbahçe maçında kadroda kimler var?
title