FEYZULLAH KESKİN HABERLERİ

Feyzullah Keskin haber, Feyzullah Keskin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feyzullah Keskin

Feyzullah Keskin

Doğum Yeri Kayseri / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966

Feyzullah Keskin Kimdir ?

Feyzullah Keskin 1966'da Kayseri'de doğdu. Üniversite mezunudur. İş Adamı olan Keskin, evli ve bir çocuk babası. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Cumhuriyet Halk Partisi 25. Dönem milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Feyzullah Keskin - 10.01.2018
Edirne'de Hudut Kartalları 1 Yılda 20 Bin Kaçak Yakaladı
"BİZE OY VERMEYENLERE HALKTAN YANA POLİTİKALARIMIZI ANLATACAĞIZö Bugün parti il binasında düzenlenecek tören ile görevi İl Başkanı Feyzullah Keskin'den devralacak olan ve devri teslim töreninin ardından ekibiyle birlikte çalışmalara başlayacaklarını anlatan CHP'nin Kayseri'deki ilk kadın İl Başkanı Ümit Özer, "Halka ineceğiz.
Feyzullah Keskin - 07.01.2018
CHP Kırşehir İl Kongresi'nde Kavga
CHP KAYSERİ İL KONGRESİNDE BLOK VE ÇARŞAF LİSTE GERGİNLİĞİ CHP'nin Kayseri İl Kongresinde ise, mevcut Başkan Feyzullah Keskin aday olmazken, başkanlık yarışı Ümit Özer ve İbrahim İlbasmış arasında geçiyor.
Feyzullah Keskin - 17.12.2017
CHP'den Bahçeli Tepkisi: Deniz Gezmiş'i Ağzına Alacak En Son İnsandır
CHP Melikgazi İlçe Kongresi,Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Salonu'nda yapıldı. Kongre Divan Başkanlığını yapan CHP Parti Meclisi üyesi ve aynı zamanda Antalya Milletvekili Devrim Kök, iktidara ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye tepki gösterdi. İktidara yüklenen Kök, şöyle dedi: "Bir yoldaşlık bilinci için CHP olarak Cumhuriyet değerlerini bu üfürükçü gruba bırakmayacağız.  Bunun yanında televizyonda biri çıkıyor sözüm ona sporcu, eski futbolcu Cumhurbaşkanı için 'Parkasız Deniz Gezmiş' diyor. Arkasında da mevcut Cumhurbaşkanının bir 'koltuk değneği' var, siz ismini biliyorsunuz. Arkasından diyor ki 'Çok ayıp seni kınıyorum, koca Cumhurbaşkanını bir dönemin teröristsine nasıl benzetirsin?' diyor. Açıkça ilan ediyorum, CHP milletvekili olarak söylüyorum; 'Deniz Gezmiş bizim namusumuz, onurumuzdur.  Deniz Gezmiş halktır, devrimcidir, aydındır, bu coğrafyada emperyalizme karşı mücadele eden bir kahramandır.  Onun için bizim kutsallarımıza dil uzatmayı bıraksınlar.  Deniz Gezmiş'in parkasının altında gemicikler yok, villalar yok, dolarlar yok. Geçmişinde çok şerefli kısa ama onurlu bir hayat var. Deniz Gezmiş ismini silemezler.  Teröriste bakmak istiyorlarsa bu memleketi inançlarına göre, yaşam biçimlere kültürlerine göre ayıranlara baksınlar. Hukuku bir kenara bırakıp, nerede bir yobaz varsa onları devletin en can alıcı noktalarına yerleştirenlere baksınlar. Deniz Gezmiş çok temizdir, onların ağzına falan yakışmaz.  Biraz önce söylediğim şahıs var ya 80 öncesinde Türkiye'de onların neler yaptığını herkes iyi biliyor. Onun için Deniz  Gezmiş'i ağzına alacak en son insanlardan biri de odur." "FÜTURSUZLAŞTILAR, GENEL BAŞKANIMIZI TEHDİT EDİYORLAR" CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin de konuşmasında partililere birlik çağrısı yaptı.
Feyzullah Keskin - 17.12.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Haber: HAKKARİ, ============================================= CHP'den Bahçeli tepkisi: Deniz Gezmiş'i ağzına alacak en son insanlardan biri de odur CHP Parti Meclis Üyesi ve aynı zamanda Antalya Milletvekili Devrim Kök,  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye, Deniz Gezmiş üzerinden yüklendi. "Deniz Gezmiş'in parkasının altında gemicikler yok, villalar yok, dolarlar yok. Kısa ama onurlu bir hayat var" diyen Kök, "Deniz  Gezmiş'i ağzına alacak en son insanlardan biri de odur" şeklinde konuştu.  CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ile partinin İl Başkanı Feyzullah Keskin' de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.
Feyzullah Keskin - 09.11.2017
Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 79. Yılı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, Atatürk'ün ebediyete intikalinin 79. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Feyzullah Keskin - 29.10.2017
Kayseri'de "Cumhuriyet Yürüyüşü" Düzenlendi
Yürüyüşe, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Şube Başkanı Kemal Ceylan siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katıldı.
Feyzullah Keskin - 21.10.2017
Dha Yurt Bülteni-16
TARTIŞILAN TWEET Eliaçık'ın kitaplarını basan Tekin Yayınevi, yarın kapanacak Kayseri Kitap Fuarı öncesi Twitter hesabından Yayıncılar Birliği'ne yönelik "Toplanıyoruz, tüm yayıncılara çağrımızdırö mesajıyla Eliaçık'a ilişkin görüntüleri paylaştı. CHP Kayseri milletvekili  Çetin Arık ve CHP il başkanı Feyzullah Keskin ve bir grup partili Kitap Fuarı'na giderek, yazara destek verdi.
Feyzullah Keskin - 21.10.2017
İlahiyatçı- Yazar İhsan Eliaçık Kayseri Kitap Fuarına Alınmadı
OLAY NASIL BAŞLADI ? Bu gün 14.00 sıralarında sayıları 20 kişiyi bulan bir grup, ilahiyatcı -yazar, Antikapitalist Müslümanlar adıyla tanınan İslami-politik oluşumun ünlü isimlerinden İhsan Eliaçık'ın Kocasinan ilçesi Dünya Ticaret Merkezindeki fuar alanını terk etmesini ayrılmasını isteyerek Eliaçık'a sözlü hakaretlerde bulundu. Güvenlik Şubesi, Çevik Kuvvet, Güven timlerinden oluşan ve fuar alanında görevli resmi ve sivil Eliaçık'ın etrafını sararak, grubun fiziki müdahalede bulunmasına mani oldu. Aslen,Kayseri'li olan Eliaçık, daha sonra polis tarafından fuar alanından uzaklaştırıldı. Yazar İhsan Eliaçık kendisini ikna etmeye gelen fuar yetkililerine " Üç beş kişinin saldırısıyla buradan gidecek değilim. Bunlar tutulmuş gruplar. Beni tehdit ettiler. Bana konuşma ve imza etkinliği vermeyeceklerini, kendi imkanlarınla geleceksen gel dediler. Ben de kendi imkanlarımla geldim. Şimdi de içeri almıyorlar. Bakın burada benim de gözüme bakanlar vardı. Onlara da slogan attırsam, birbirlerine girerlerdi. Toplumsal olay çıkacaktı. Polisler rica etti ve dışarı çıktım. Şimdi de fuarın dışında oturuyorum.Gerilim olsun istemiyorum"diye seslendi. Fuar yetkilisi ise " Hocam bu yaptıklarınızla, attığınız twitlerle olayı kaşıdınız." yanıtını verdi. Eliaçık,gazetecilere " Yapılanlar ayıptır. Bir yazara bu yapılmaz. İnsanlar kitaplarını imzalatmaya geliyorlar. Kitabımı imzalatmak isteyenlerle, fuar alanına sokmak istemeyenler geriliyor. Gruplar oluşturuluyor. Bunlara meydan vermemek için buradan gidiyorum. Herkes bilsin ki ben zorbalığa boyun eğen biri değilim" GERGİNLİGE ELİAÇIK'I ATTIĞI TİVİT YOL AÇTI Eliaçık'ın kitaplarını basan Tekin Yayınevi, yarın kapanacak fuar öncesi Twitter hesabından Yayıncılar Birliği'ne yönelik "Toplanıyoruz, tüm yayıncılara çağrımızdır" mesajıyla görüntüleri ulusal medyayla paylaştı. Gelişmelerden haberdar olan CHP Kayseri milletvekili Çetin Arık ve CHP il başkanı Feyzullah Keskin ve bir grup partili Kitap Fuarına giderek, yazara destek verdi.
Feyzullah Keskin - 21.10.2017
Dha Yurt Bülteni-13
OLAY NASIL BAŞLADI ? Bu gün  14.00 sıralarında sayıları 20 kişiyi bulan bir grup, ilahiyatcı -yazar, Antikapitalist Müslümanlar adıyla tanınan İslami-politik oluşumun ünlü isimlerinden İhsan Eliaçık'ın Kocasinan ilçesi Dünya Ticaret Merkezindeki fuar alanını terk etmesini ayrılmasını isteyerek Eliaçık'a  sözlü hakaretlerde bulundu. Güvenlik Şubesi, Çevik Kuvvet, Güven timlerinden oluşan ve fuar alanında görevli resmi ve sivil Eliaçık'ın etrafını sararak, grubun fiziki müdahalede bulunmasına mani oldu. Aslen,Kayseri'li olan Eliaçık, daha sonra polis tarafından fuar alanından uzaklaştırıldı. Yazar İhsan Eliaçık kendisini ikna etmeye gelen fuar yetkililerine " Üç beş kişinin saldırısıyla buradan gidecek değilim. Bunlar tutulmuş gruplar. Beni tehdit ettiler. Bana konuşma  ve imza etkinliği vermeyeceklerini, kendi imkanlarınla  geleceksen gel dediler. Ben de kendi imkanlarımla geldim. Şimdi de içeri almıyorlar. Bakın burada benim de gözüme bakanlar vardı. Onlara da slogan attırsam, birbirlerine girerlerdi. Toplumsal olay çıkacaktı. Polisler rica etti ve dışarı çıktım. Şimdi de fuarın dışında oturuyorum.Gerilim olsun istemiyorum"diye seslendi. Fuar yetkilisi ise " Hocam bu yaptıklarınızla, attığınız twitlerle olayı kaşıdınız." yanıtını verdi. Eliaçık,gazetecilere " Yapılanlar ayıptır. Bir yazara bu yapılmaz. İnsanlar kitaplarını imzalatmaya geliyorlar. Kitabımı imzalatmak isteyenlerle, fuar alanına sokmak istemeyenler geriliyor. Gruplar oluşturuluyor. Bunlara meydan vermemek için buradan gidiyorum. Herkes bilsin ki ben zorbalığa boyun eğen biri değilim" GERGİNLİGE ELİAÇIK'I ATTIĞI TİVİT  YOL AÇTI Eliaçık'ın kitaplarını basan  Tekin Yayınevi, yarın kapanacak fuar öncesi Twitter hesabından Yayıncılar Birliği'ne yönelik "Toplanıyoruz, tüm yayıncılara çağrımızdır" mesajıyla görüntüleri ulusal medyayla paylaştı. Gelişmelerden haberdar olan CHP Kayseri milletvekili  Çetin Arık ve CHP il başkanı Feyzullah Keskin ve bir grup partili Kitap Fuarına giderek, yazara destek verdi.
Feyzullah Keskin - 21.10.2017
Dha Yurt - İlahiyatçı- Yazar İhsan Eliaçık Kayseri Kitap Fuarına Alınmadı
OLAY NASIL BAŞLADI ? Bu gün  14.00 sıralarında sayıları 20 kişiyi bulan bir grup, ilahiyatcı -yazar, Antikapitalist Müslümanlar adıyla tanınan İslami-politik oluşumun ünlü isimlerinden İhsan Eliaçık'ın Kocasinan ilçesi Dünya Ticaret Merkezindeki fuar alanını terk etmesini ayrılmasını isteyerek Eliaçık'a  sözlü hakaretlerde bulundu. Güvenlik Şubesi, Çevik Kuvvet, Güven timlerinden oluşan ve fuar alanında görevli resmi ve sivil Eliaçık'ın etrafını sararak, grubun fiziki müdahalede bulunmasına mani oldu. Aslen,Kayseri'li olan Eliaçık, daha sonra polis tarafından fuar alanından uzaklaştırıldı. Yazar İhsan Eliaçık kendisini ikna etmeye gelen fuar yetkililerine " Üç beş kişinin saldırısıyla buradan gidecek değilim. Bunlar tutulmuş gruplar. Beni tehdit ettiler. Bana konuşma  ve imza etkinliği vermeyeceklerini, kendi imkanlarınla  geleceksen gel dediler. Ben de kendi imkanlarımla geldim. Şimdi de içeri almıyorlar. Bakın burada benim de gözüme bakanlar vardı. Onlara da slogan attırsam, birbirlerine girerlerdi. Toplumsal olay çıkacaktı. Polisler rica etti ve dışarı çıktım. Şimdi de fuarın dışında oturuyorum.Gerilim olsun istemiyorum"diye seslendi. Fuar yetkilisi ise " Hocam bu yaptıklarınızla, attığınız twitlerle olayı kaşıdınız." yanıtını verdi. Eliaçık,gazetecilere " Yapılanlar ayıptır. Bir yazara bu yapılmaz. İnsanlar kitaplarını imzalatmaya geliyorlar. Kitabımı imzalatmak isteyenlerle, fuar alanına sokmak istemeyenler geriliyor. Gruplar oluşturuluyor. Bunlara meydan vermemek için buradan gidiyorum. Herkes bilsin ki ben zorbalığa boyun eğen biri değilim" GERGİNLİGE ELİAÇIK'I ATTIĞI TİVİT  YOL AÇTI Eliaçık'ın kitaplarını basan  Tekin Yayınevi, yarın kapanacak fuar öncesi Twitter hesabından Yayıncılar Birliği'ne yönelik "Toplanıyoruz, tüm yayıncılara çağrımızdır" mesajıyla görüntüleri ulusal medyayla paylaştı. Gelişmelerden haberdar olan CHP Kayseri milletvekili  Çetin Arık ve CHP il başkanı Feyzullah Keskin ve bir grup partili Kitap Fuarına giderek, yazara destek verdi.
Feyzullah Keskin - 10.09.2017
Bakan Özhaseki'nin de Katıldığı Şenlikte Gerginlik
Kayseri'de 26'ncı Ulusal 16'ncı Uluslararası Dadaloğlu Geleneksel Kültür ve Sanat Şenliği'ne, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Bağımsız Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çeşitli kişiler katıldı.
Feyzullah Keskin - 10.09.2017
Dha Yurt - Bakan Özhaseki'nin de Katıldığı Şenlikte Gerginlik
Kayseri'de 26'ncı Ulusal 16'ncı Uluslararası Dadaloğlu Geleneksel Kültür ve Sanat Şenliği'ne, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Bağımsız Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çeşitli kişiler katıldı.
Feyzullah Keskin - 02.09.2017
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
CHP'nin il binası önünde düzenlediği bayramlaşma törenine, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin ve çok sayıda partili katıldı.
Feyzullah Keskin - 07.08.2017
CHP'li Gök: Ayhan Oğan İsimli Bir Meczup Çıktı, Siz O Sözü Ona Söyletenlere Bakın
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Feyzullah Keskin ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Levent Gök, sözlerine, 'Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa' diyerek başladı.
Feyzullah Keskin - 07.08.2017
Dha Yurt Bülteni-6
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Feyzullah Keskin ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Levent Gök, sözlerine, 'Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa' diyerek başladı.
Feyzullah Keskin - 26.06.2017
Dha Yurt Bülteni-15
CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin,  "Şehitlerimizin olmadığı, bir genel başkanın adalet diye yollara düşmediği, öğretmenlerin görevlerine geri dönmek için ölüm oruçlarına girmediği bir ortam ve bayramlar istiyoruzö dedi.
Feyzullah Keskin - 24.06.2017
CHP'nin, Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü
Açıklamada görüşlerine yer verilen CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, Kayseri'nin adalet yürüyüşüne tam destek verdiğini belirtti.
Feyzullah Keskin - 20.06.2017
Kayseri'de "Adaleti Düşünmek İçin Duralım" Eylemi
Ellerinde "adalet" yazılı pankartlar taşıyan grup adına basın açıklaması yapan CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, Türkiye geneli yapılan 2 dakikalık eylemin ikinci gününde olduklarını ve adalet için mücadelelerine devam edeceklerini söyledi.
Feyzullah Keskin - 19.05.2017
CHP Antalya Milletvekili Baykal Açıklaması
Deniz Baykal, CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin'i parti binasında ziyaretinde yaptığı konuşmada, kısa bir süre önce halk oylamasının gerçekleştirildiğini belirterek, Türkiye'nin çok önemli sorunlarla karşı karşıya bulunduğunu ifade etti.
Feyzullah Keskin - 17.05.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
CHP Kayseri merkez Kocasinan İlçesi Sahabiye Mahallesi'nde bulunan il binasına önceki gün gece saat 22.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından şüpheli bir çanta bırakıldı. Çantanın içinden bir kablonun göründüğünü fark eden partililer, durumu polise bildirdi. Uzman ekibin incelemesinin ardından bir erkek tarafından bırakılan çantanın, kadın çantası olduğu ve içerisinde makyaj malzemeleri, cep telefonu, şarj cihazı çıktığı ifade edildi. Çantadan dışarıya çıkan kablonun da şarj cihazının kablosu olduğu belirtildi. Diğer yandan olay anı güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, telefonla konuşan bir kişi önce parti binasının önünde geçiyor ve ardından kısa süre sonra erkek olduğu görülen ve elinde telefon olan başka bir kişi elindeki çantayı partinin giriş kapısına bırakıp, gidiyor. Yaşanan olay sonrası inceleme başlatan polis, güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri de yakın takibe aldı. CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin de, "Polis inceliyor, umarız olumsuz bir olay değildirö dedi.
Feyzullah Keskin - 16.05.2017
CHP Kayseri İl Başkanlığı Önüne Şüpheli Çanta Alarmı
CHP Kayseri merkez Kocasinan İlçesi Sahabiye Mahallesi'nde bulunan il binasına dün gece saat 22.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından şüpheli bir çanta bırakıldı. Çantanın içinden bir kablonun göründüğünü fark eden partililer, durumu polise bildirdi. Uzman ekibin incelemesinin ardından bir erkek tarafından bırakılan çantanın, kadın çantası olduğu ve içerisinde makyaj malzemeleri, cep telefonu, şarj cihazı çıktığı ifade edildi. Çantadan dışarıya çıkan kablonun da şarj cihazının kablosu olduğu belirtildi. Diğer yandan olay anı güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, telefonla konuşan bir kişi önce parti binasının önünde geçiyor ve ardından kısa süre sonra erkek olduğu görülen ve elinde telefon olan başka bir kişi elindeki çantayı partinin giriş kapısına bırakıp, gidiyor. Yaşanan olay sonrası inceleme başlatan polis, güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri de yakın takibe aldı. CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin de, "Polis inceliyor, umarız olumsuz bir olay değildir" dedi.
Feyzullah Keskin - 16.05.2017
Dha Yurt Bülteni-13
"UMARIZ OLUMSUZ BİR OLAY DEĞİLDİR" Kayseri polisi olayla ilgili her ayrıntıyı ele alıp, konuyu araştırırken CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin ise "Polis inceliyor, umarız olumsuz bir olay değildirö dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Feyzullah Keskin Haberleri | Feyzullah Keskin Kimdir - Haberler - Feyzullah Keskin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feyzullah Keskin kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Karaoğlu Projelerini Açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 15:32:33. #1.15#

title