Beşiktaş Başkanı Orman, Vodafone Karakartal 1. Yıl Lansmanına Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Beşiktaş Başkanı Orman, Vodafone Karakartal 1. Yıl Lansmanına Katıldı

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Beşiktaş Başkanı Orman, Vodafone Karakartal 1. Yıl Lansmanına Katıldı

Hakan TARHAN - İSTANBUL / DHA Vodafone Türkiye'nin Beşiktaş taraftarlarına özel geliştirdiği destek programı "Vodafone KaraKartal" birinci yılını doldurdu.

Hakan TARHAN - İSTANBUL / DHA

Vodafone Türkiye'nin Beşiktaş taraftarlarına özel geliştirdiği destek programı "Vodafone KaraKartal" birinci yılını doldurdu.

Vodafone KaraKartal'a bir yılda 650 bin Beşiktaşlı üye olup, platform sayesinde Beşiktaş JK'ya 1,5 milyon TL katkı sağlandı.

Vodafone Genel Merkezi'nde düzenlenen lansmana; Başkan Fikret Orman, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, BJK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Gökhan Sarı, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Umut Kutlu, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ile basın mensupları katıldı.

Toplantı sonunda Vodafone KaraKartal platformunun ilk üyeleri Nilüfer Mutlu, Diren Eren Bolat ve Murat Kaya'ya plaket ve hediyeleri verildi.

GÖKHAN ÖĞÜT: "HEM TAKIMA HEM TARAFTARA DESTEK OLDUK"

Vodafone Türkiye olarak iki yıl önce Beşiktaş JK ile bir gönül birliğine imza attıklarını belirten Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

"Beşiktaş JK ile çıktığımız bu gönül yolculuğunda bugüne kadar üç büyük gurur yaşadık. Öncelikle, Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena'nın temellerini attık. Daha sonraBeşiktaş formalarının göğsüne adımızı yazdırdık. Hemen ardından da 2014'ün sonlarına gelirken Vodafone KaraKartal adı altında çok özel bir taraftar platformu oluşturduk. Mevcut tarifeye ek olarak gelen üyelik bedeliyle katılım sağlanan bir destek platformu olan Vodafone KaraKartal, Türkiye'de hiçbir taraftar programının sunmadığı fırsatlar sunuyor. Bu nedenlesektörümüzde benzeri bulunmayan, gerçek bir inovasyon. Bu platformla hem takıma hem de taraftara destek olmayı hedefledik. Platformumuz birinci yılını doldururken biz bu iki hedefe de ulaşmanın ve gönül bağı kurduğumuz Beşiktaş camiasına destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

FİKRET ORMAN: "BİR YILDA YENİ BİR TESİS YAPILABİLECEK BÜYÜKLÜKTE PARA TOPLADIK"

Vodafone KaraKartal'ın Beşiktaş JK'nın resmi taraftar programı olduğunu söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise şöyle konuştu:

"Vodafone KaraKartal'ın camiamıza katkısı oldukça büyük. Taraftarlarımız ilk kez tek bir SMS ile takımına destek olabiliyor. Bugüne kadar 650 bin taraftarımız Vodafone KaraKartal aracılığıyla Beşiktaş'a destek verdi. Bu sayede Beşiktaşımız için 1,5 milyon TL destek toplandı. Bu parayla, altyapı futbolcularımız için 9.000 krampon, Vodafone Arena'ya 10.000 koltuk, futbolcularımıza 12.000 forma alabilir ya da yeni bir altyapı tesisi yapabiliriz. Vodafone KaraKartal ile bir yılda güzel bir sonuca ulaştık. Daha da iyisi olabilir. Hedefimiz, 12 milyonluk Beşiktaş ailesinin tek bir SMS ile de olsa takımına destek olması. Vodafone Arena'mızı açacağımız güne kadar Vodafone KaraKartal'ın 1 milyonuncu abonesine ulaşmasını arzu ediyoruz. Tüm Beşiktaşlıları, Vodafone KaraKartal aracılığıyla kulübümüze daha fazla destek olmaya, camiamıza daha fazla katkıda bulunmaya davet ediyorum."

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Fikret Orman, Gökhan Öğüt, Beşiktaş, Türkiye, Politika, Güncel, Haberler

title