Haberler

Başkan Gökçek Expo 2016 Antalya'yı Gezdi

Abone Ol

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Antalya’nın Aksu ilçesinde bulunan EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Antalya'nın Aksu ilçesinde bulunan EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 22 Nisan akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafında açılışı yapılacak olan EXPO 2016 Antalya sergi alanına gelişinde EXPO 2016 Antalya Genel Sekreteri Kazım Aydın tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Başkan Gökçek buggy ile bin 121 dönümlük EXPO 2016 Antalya sergi alanını gezdi. EXPO kulesi, EXPO göleti, çocuk adası gibi yapıları yakından gören Başkan Gökçek, EXPO Tepesine de çıktı. Başkan Gökçek 10 farklı temada 15 dönümlük bir alana yayılan bitki heykellerini de yakından inceledi ve bilgi aldı.

Başkan Melih Gökçek EXPO 2016 Antalya sergi alanı içerisinde Türkiye Tema Bahçeleri için ayrılan alanda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Ankara bahçesindeki çalışmaları inceleyerek tamamladı.

EXPO 2016 Antalya sergi alanında kısa sürede çok güzel işler yapıldığını söyleyen Başkan Gökçek, "Bazı bölümler özellikle dikkatimi çekti. Bilhassa bu yabancılara yaptırdığınız çiçek hayvanlar. Onlar çok hoşuma gitti. Tebrik ediyorum, kutluyorum. Biz Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak geldik yerimizi gördük. Elemanlarımızı gönderdik. İnşallah onların da ciddi bir hazırlığı olacak. Ankara'yı bizde burada en güzel şekliyle temsil edelim istiyoruz. Ümit ediyorum Türkiye'ye turist açısından da çok ciddi bir katkısı olur. Güzel Antalyamızda güzel bir etkinlik. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum ve kutluyorum" dedi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın, ziyaretin sonunda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e EXPO 2016 Antalya'nın simgesi şakayık takdim etti. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Melih Gökçek Kazım Aydın Antalya Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

12 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 12 Aralık Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 11 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 11 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 11 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 11 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 11 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Konya su kesintisi listesi! Yalı Çapkını 50.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Adabımuaşeret dersi nedir? Adabımuaşeret dersi zorunlu mu? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Asgari ücret toplantısı bitti mi? Asgari ücret toplantısı sonrası açıklamalar! Şırnak deprem mi oldu? Şırnak deprem şiddeti nedir? Bambaşka Biri günü mü değişti? Bambaşka Biri bu akşam neden yok?
title