Haberi Paylaş

Bakan Özlü'den Başkan Seyfi Dingil'e Ziyaret

Güncel Haberler

Bakan Özlü'den Başkan Seyfi Dingil'e Ziyaret

Bir dizi ziyaret ve program için Hatay’a gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret ve program için Hatay'a gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil'i ziyaret etti.

Bakan Özlü, belediye binası önünde AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili, Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, daire müdürleri tarafından karşılandı.

Daha sonra makama geçen Bakan Özlü, burada yaptığı konuşmada İskenderun'da olmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'ye İskenderun hakkında genel bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun'un hızlı gelişen bir kent olduğunu, İskenderun Belediyesi olarak planlı bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

İskenderun'u geleceğe taşımak için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil, "Desteklerinden dolayı hükümetimize, bakanlarımıza, milletvekillerimize, başbakanımıza ve cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

İskenderun'un gelişimi ve kalkınması noktasında her türlü desteğe hazır olduklarını ifade eden Bakan Özlü, "Bölge denizi, limanı ve sanayi ile cazibe merkezi konumunda. Amanos tüneli ile birlikte bölgede büyük bir hareketlilik başlayacak. Bu projeyi yakından takip ediyoruz. İskenderun körfezi büyük bir üretim, ticaret potansiyelini içerisinde barındırıyor. İskenderun ve bölgeye hizmet noktasında her türlü desteğe hazırız. Her zaman yanınızdayız. İskenderun geleceği parlak. Sizlerin aracılığı ile tüm İskenderunlu vatandaşlarımıza selamlarımı iletiyorum" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından bölgede yapılmakta olan ve yapılacak projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. - HATAY

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Adem Yeşildal Faruk Özlü Ak Parti Politika Güncel Haberler

title