ADEM YEŞİLDAL HABERLERİ

Adem Yeşildal haber, Adem Yeşildal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Yeşildal

Adem Yeşildal

Doğum Yeri Hatay / Türkiye
Doğum Tarihi 7.2.1976

Adem Yeşildal Kimdir ?

7 Şubat 1976 yılında da Hatay'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Antakya'da tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Antakya'da serbest avukatlık yaparken 2001 yılında AK Parti kurucu ilçe başkanlığı görevine getirildi. 12 Haziran 2011 tarihinde yapılan genel seçimde 24. dönem Hatay Milletvekilliğine seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adem Yeşildal - 21.08.2021
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İskenderun Limanı'nda İnceleme Yaptı
Basına kapalı toplantıda sanayici ve iş insanlarıyla görüşen Muş'a, Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi ve İl Başkanı Adem Yeşildal da eşlik etti.
Adem Yeşildal - 18.08.2021
AK Parti Hatay İl Başkanı Yeşildal'dan, Hatay Büyükşehir Belediyesi'ne arazi satış tepkisi
AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, fuar alanının da içinde bulunduğu bazı arazileri satışa çıkardığı iddiasıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi yönetimine tepki gösterdi.
Adem Yeşildal - 03.08.2021
Yayladağı'nda Şakşak Göleti ve Sulama Projesi'nin temeli atıldı
Törene, Yayladağı Kaymakamı Muhammed Sait Baytok, AK Parti Hatay milletvekilleri Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, DSİ Hatay Bölge Müdür Yardımcısı Bekir Pehlivan, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Adem Yeşildal - 16.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni Gerçekleştirildi
Ülkeyi ele geçirmek isteyen hainlere karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren aziz milletimiz ilk günkü heyecanla ellerinde Türk bayrakları yüreğindeki vatan sevgisi ve göğsündeki iman aşkıyla güçlü bir birlik mesajı verdiği etkinliğe, Hatay Valisi Rahmi Doğan'ın yanı sıra, Hanımefendi Gülden Gülüzar Doğan, Göç İdaresi Genel Müdürü Dr. Savaş Ünlü, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğg. Alpaslan Kılınç, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Tayfun Çağan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Hayzaran, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Vali Yardımcıları Salih Altun, Yusuf İzci, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Adem Yeşildal, Şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları, İl protokolü ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Adem Yeşildal - 28.06.2021
Vali Doğan, Hatay'da Gerçekleştirilen İlk Buz Hokeyi Turnuvasına Tribünden Destek Verdi
Sporculara tribünden destek veren Hatay Valisi Rahmi Doğan' a, Hanımefendi Gülden Gülüzar Doğan, Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik, Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal ve ilgili kurum temsilcileri eşlik etti.
Adem Yeşildal - 10.02.2021
AK Parti Hatay İl Başkanı Yeşildal oldu
Hatay'da AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal oldu.
Adem Yeşildal - 15.06.2018
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Antakya Atatürk Parkı'nda düzenlenen bayramlaşmaya, Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, Fevzi Şanverdi ile CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yahudi Cemaati Vakfı Başkanı Şaul Cenudioğlu, Ortodoks Kilisesi papazları Dimitri Doğum ve Jan Delüller, bazı cemaat önderleri, siyasi partilerin adayları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Adem Yeşildal - 04.06.2018
AK Parti Hatay Teşkilatı İftarda Bir Araya Geldi
Her zaman teşkilatının emrinde olduğunu ifade eden Güler, şunları kaydetti: "Bir il başkanından, bir teşkilat mensubu ne beklerse onu yapmak için çaba sarf ettiğimi bilmenizi istiyorum. AK Parti teşkilatları olarak bir tane kırmızı çizgimiz var o da Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bunun için 24 Haziran seçimleri hepimiz için önem arz ediyor. Bütün teşkilat üyelerinden ricam bizi yalnız bırakmasınlar." AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ise yapılacak seçimin sıradan bir seçim olmadığını ifade ederek, "Bugüne kadar ülkemizin önüne çıkarılan bütün zorlukları el birliği ile omuz omuza vererek, isimler değişse de liderimizle birlikte Türkiye'yi bu noktalara getirdik.
Adem Yeşildal - 30.03.2018
Milletvekili Yeşildal Yayladağı'nda
AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Yayladağı ilçesinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve partililerle kahvaltıda bir araya geldi.
Adem Yeşildal - 28.03.2018
Milletvekili Yeşildal, Altınözü'nde Partililerle Buluştu
AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Altınözü ilçesinde partililerle bir araya geldi.
Adem Yeşildal - 23.03.2018
Hataylı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenazeye Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kültür Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu, askeri erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Adem Yeşildal - 23.03.2018
Bu Topraklara Kimse Operasyon Yapamaz"
Bu topraklarda barış istediklerini ifade eden Bakan Bak, şunları kaydetti: "Ülkemiz üzerinde kimsenin operasyon yapmasına asla müsaade etmeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın çelik gibi kararlılığı, iradesi, askerimizin özverisi, milletimizin desteğiyle beraber, kim olursa olsun bu topraklara kimse operasyon yapamaz. 5 bin tır dolusu silah yoluyorsun. Niye yolluyorsun? Barış için mi yolluyorsun? O tünelleri, yapılan tahkimatları gördük. Ne oldu? İnlerinde o silahları, o depoları imha ettik. Oralara girdik onların yolladığı cephaneliği, silahları gördük. Ne için yolladılar, DEAŞ ile mücadele için mi ? Hayır. Oyun yapmak için, oyun kurmak için. Allah'ın izniyle milletimizin desteğiyle o bütün oyunları teker teker bozuyoruz ve bozmaya devam edeceğiz." Osman Aşkın Bak'a ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Mehmet Öntürk de eşilik etti.
Adem Yeşildal - 21.03.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Toplantıda Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane'den Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay'dan ise Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk ve Orhan Karasayar hazır bulundu.
Adem Yeşildal - 21.03.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Partili Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi
Toplantıya katılan isimler şöyle: "Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın milletvekilleri Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa milletvekilleri Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Isparta milletvekilleri Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman milletvekili Recep Şeker, Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sinop milletvekili Nazım Maviş ve Tekirdağ milletvekili Ayşe Doğan.
Adem Yeşildal - 18.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Daha sonra Antakya Kültür Merkezi'nde devam törende Kur'anı-ı Kerim okundu, günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalar yapıldı. Törene AK Parti Hatay Milletvekili Milletvekili Adem Yeşildal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ömer Dolar, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof.
Adem Yeşildal - 14.03.2018
Bakan Tüfenkci: Mehmetçik, Siviller Zarar Görmesin Diye Kendi Hayatını Riske Atıyor
Bakan Tüfenkci, beraberindeki heyetle Hatay Valiliği'ni ziyaret etti. Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek ve esnafla bir araya gelmek için Hatay'a ziyaret gerçekleştirdiğini belirtilen Tüfenkci, Vali Erdal Ata'dan brifing aldı. Daha sonra açıklama yapan Tüfenkci şöyle konuştu: "Gerçekten Afrin operasyonunu Türkiye güvenliğiyle çok yakından alakalı bir operasyon. Yıllarca Amanos üzerinden özellikle Suriye'den beslenen terör örgütlerinin burada, operasyon öncesi ve operasyondan sonra Hatay'ın çeşitli ilçelerini de hedef almış, sivil halka yönelik roket atılması ve saldırılar burada verdiğimiz şehitlerimizi sivil kayıplarımız esasında her şeyi anlatmaya yeter. Hani birileri diyor ya 'Sivillere Türk ordusu dikkat etsin' Türk ordusu tarihinden ve geleneğinden aldığı güçle kuvvetle zaten buna çok dikkat ediyor. Kendi askerini riske atarak sivillere yönelik bir zayiat olmaması için azami gayret gösteriyor ama terör örgütlerine mensup teröristlerin atmış olduğu füzelerle şehit olan vatandaşlarımızı da Avrupa'nın ve çeşitli örgütlerin maalesef görmediğini görüyoruz. Hatay bu anlamıyla bu kanıtları yaşayan illerimizin başında geliyor bu füze atılmasıyla ilgili esnaflarımız sıkıntılar yaşadı ama operasyonun başlayıp ilerlemesiyle beraber bu sıkıntılar kalktı. Yurdun her kesiminden Hatay'ın yanında olduğunu gösterir ciddi destekler geldi ve baktığımızda bu operasyona çok ciddi destek olduğunu görüyoruz yüzde 90'ın üzerinde. Her kesimden bu operasyonun Türkiye'nin istikrar ve istikbaline ve bekasına yönelik tehlikelerin bertarafı için yapıldığını gördüler." Bakan Tüfenkci'nin heyetinde TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TESKOMB Başkanı A. Kadir Akgül, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar ile bakanlık yetkilileri yer aldı.
Adem Yeşildal - 14.03.2018
Bakan Tüfenkci: Mehmetçik, Siviller Zarar Görmesin Diye Kendi Hayatını Riske Atıyor
Bakan Tüfenkci, beraberindeki heyetle Hatay Valiliği'ni ziyaret etti. Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek ve esnafla bir araya gelmek için Hatay'a ziyaret gerçekleştirdiğini belirtilen Tüfenkci, Vali Erdal Ata'dan brifing aldı. Daha sonra açıklama yapan Tüfenkci şöyle konuştu: "Gerçekten Afrin operasyonunu Türkiye güvenliğiyle çok yakından alakalı bir operasyon. Yıllarca Amanos üzerinden özellikle Suriye'den beslenen terör örgütlerinin burada, operasyon öncesi ve operasyondan sonra Hatay'ın çeşitli ilçelerini de hedef almış, sivil halka yönelik roket atılması ve saldırılar burada verdiğimiz şehitlerimizi sivil kayıplarımız esasında her şeyi anlatmaya yeter. Hani birileri diyor ya 'Sivillere Türk ordusu dikkat etsin' Türk ordusu tarihinden ve geleneğinden aldığı güçle kuvvetle zaten buna çok dikkat ediyor. Kendi askerini riske atarak sivillere yönelik bir zayiat olmaması için azami gayret gösteriyor ama terör örgütlerine mensup teröristlerin atmış olduğu füzelerle şehit olan vatandaşlarımızı da Avrupa'nın ve çeşitli örgütlerin maalesef görmediğini görüyoruz. Hatay bu anlamıyla bu kanıtları yaşayan illerimizin başında geliyor bu füze atılmasıyla ilgili esnaflarımız sıkıntılar yaşadı ama operasyonun başlayıp ilerlemesiyle beraber bu sıkıntılar kalktı. Yurdun her kesiminden Hatay'ın yanında olduğunu gösterir ciddi destekler geldi ve baktığımızda bu operasyona çok ciddi destek olduğunu görüyoruz yüzde 90'ın üzerinde. Her kesimden bu operasyonun Türkiye'nin istikrar ve istikbaline ve bekasına yönelik tehlikelerin bertarafı için yapıldığını gördüler." Bakan Tüfenkci'nin heyetinde TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TESKOMB Başkanı A. Kadir Akgül, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar ile bakanlık yetkilileri yer aldı.
Adem Yeşildal - 14.03.2018
Dha Yurt Bülteni-6
Bakan Tüfenkci, beraberindeki heyetle Hatay Valiliği'ni ziyaret etti. Zeytin Dalı Harekatına destek vermek ve esnaflarla bir araya gelmek için Hatay'a ziyaret gerçekleştirdiğini belirtilen Tüfenkci, Vali Erdal Ata'dan brifing aldı. Daha sonra açıklama yapan Tüfenkci şöyle konuştu: "Gerçekten Afrin operasyonunu Türkiye güvenliğiyle çok yakından alakalı bir operasyon. Yıllarca Amanos üzerinden özellikle Suriye'den beslenen terör örgütlerinin burada, operasyon öncesi ve operasyondan sonra Hatay'ın çeşitli ilçelerini de hedef almış, sivil halka yönelik roket atılması ve saldırıları. Burada verdiğimiz şehitlerimizi sivil kayıplarımız esasında her şeyi anlatmaya yeter. Hani birileri diyor ya 'sivillere Türk ordusu dikkat etsin' Türk ordusu tarihinden ve geleneğinden aldığı güçle kuvvetle zaten buna çok dikkat ediyor. Kendi askerini riske atarak sivillere yönelik bir zayiat olmaması için azami gayret gösteriyor. Ama terör örgütlerine mensup teröristlerin atmış olduğu füzelerle şehit olan vatandaşlarımızı da Avrupa'nın ve çeşitli örgütlerin maalesef görmediğini görüyoruz. Hatay bu anlamıyla bu kanıtları yaşayan illerimizin başında geliyor bu füze atılmasıyla ilgili esnaflarımız sıkıntılar yaşadı, ama operasyonun başlayıp ilerlemesiyle beraber bu sıkıntılar kalktı. Yurdun her kesiminden Hatay'ın yanında olduğunu gösterir ciddi destekler geldi ve baktığımızda bu operasyona çok ciddi destek olduğunu görüyoruz yüzde 90'ın üzerinde. Her kesimden bu operasyonun Türkiye'nin istikrar ve istikbaline ve bekasına yönelik tehlikelerin bertarafı için yapıldığını gördüler." Bakan Tüfenkci'nin heyetinde TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TESKOMB Başkanı A. Kadir Akgül, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar ile bakanlık yetkilileri yer aldı.
Adem Yeşildal - 03.03.2018
Bakan Özlü: Akademik Rehavet İstemiyoruz
Bakan Faruk Özlü, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Teknoloji Ar-Ge Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin açılışını yaptı. Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu ile çok sayıda akademisyenin katıldığı törende konuşan Bakan Özlü, Türkiye'deki araştırma-geliştirme merkezi sayısının 997'ye ulaştığını belirterek, "Üniversite-bilim işbirliğini ülkemizin gelişmesi yolunda en önemli araçlardan biri olarak görüyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adem Yeşildal Haberleri | Adem Yeşildal Kimdir - Haberler - Adem Yeşildal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Yeşildal kimdir, hayatı ve biyografisi. Hassa ilçesindeki öğretmenevinin geliriyle yapılan yeni bina hizmete açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 22:47:36. #1.13#

title