Haberler

Akbank'tan Harvard Business School ile Tasarruf İçin İşbirliği

Akbank, tasarrufu teşvik eden yenilikçi ürün ve hizmet portföyünü geliştirmek için Harvard Business School öğrencileri ile işbirliği yaptı.

Akbank, tasarrufu teşvik eden yenilikçi ürün ve hizmet portföyünü geliştirmek için Harvard Business School öğrencileri ile işbirliği yaptı. İşbirliği kapsamında Akbank ve Harvard Business School tarafından gençlere yönelik geliştirilen dijital projeler, Türkiye'nin tasarruf konusundaki çalışmalarını destekleyecek.

Akbank, Harvard Business School ile yürüttüğü Liderlik Geliştirme İçin Alanda Çalışma Deneyimleri (FIELD) programı kapsamında, proje konusu olarak "Gençlere yönelik dijital odaklı tasarruf projeleri" konusunu seçti.

Harvard Business School MBA öğrencileri, FIELD Programı kapsamında geliştirdikleri " Türkiye'deki Genç Kesime Yönelik Tasarrufu Arttırıcı Dijital Odaklı Değer Önermesi" konulu projelerinin sunumlarını Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil'in katıldığı toplantıda yaptılar.

Akbank'ın Harvard Business School ile uzun yıllardır değerli çalışmalar yaptığına işaret eden Suzan Sabancı Dinçer, "Akbank'ın Türkiye ekonomisinin istikrarlı gelişimi için yürüttüğü çalışmalar, ulusal ve uluslararası platformlarda beğeni topluyor" dedi ve ekledi:

"Türkiye ve dünyanın en prestijli kurumları bu yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi ödüllendiriyor. Bugün, Harvard'lı MBA öğrencilerinin geliştirdikleri projeler, ülkemizin en önemli sorunlarından birisi olan tasarruf düzeyini yükseltme çalışmalarına destek verecek. Projelerin odaklarında özellikle gençlerin olması bu çalışmanın önemini daha da artırıyor."

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil de, "Ülkemiz genç bir nüfusa sahip. Tasarruf bilincinin gençler arasında daha da yaygınlaştırılması ülkemizin arzuladığı atılımları gerçekleştirmesine önemli katkı sağlayacak" dedi ve şöyle konuştu:

"Bu sebeple tasarruf konusunu gençlik temasıyla bir araya getirecek bir çalışma seçtik. Ayrıca konuya Türkiye dışından bir gözle yaklaşmayı, farklı bir bakış açısı yakalamayı tercih ettik. Bunun sonucunda Harvard ile ortak bir çalışma gerçekleştirdik. Dijital bankacılığın ve mobilitenin Türkiye'de öncü markası olarak projenin dijital özelliğinin bulunmasına özellikle dikkat ettik." - İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hakan Binbaşgil Suzan Sabancı Türkiye Akbank Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title