Suzan Sabancı Haberleri

Suzan Sabancı haber, Suzan Sabancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suzan Sabancı - 08.03.2021
Akbank "cinsiyet eşitliği" araştırmasında öncü oldu
"Eşitlikçi ve kapsayıcı uygulamalarımızın uluslararası kurumlarca tasdik edilmesinden gurur duyuyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, sürdürülebilirliği iş stratejilerinin önemli bir parçası olarak gördüklerini belirtti.
Suzan Sabancı - 11.02.2021
Akbank, salgın sonrasında esnek çalışmayı kalıcı hale getiriyor
Binbaşgil, Akbank'ta vizyoner ve geleceği şekillendirebilecek bir ekip olduğunu ve bu ekibin önemli yeniliklere imza attığını aktararak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yenilikçi ve cesur adımları atmak için çok şanslı bir ortamdayız. Bu vesileyle bankamızı geleceğe taşımak adına yaptığımız tüm adımlarda bizlerle benzer inancı ve heyecanı taşıyan başta Yönetim Kurulu Başkanımız Suzan Sabancı Dinçer olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerimize de teşekkür ederim.
Suzan Sabancı - 27.02.2020
"Mendilim Kekik Kokuyor" filminin galası yapıldı
Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Başar Alemdar, Çetin Büyükakın, Hakan Devrim Göztepe, Tarık Bayrak, Şaban Türkekül, Azer Şelte, Gürkan Çolaker, Hakan Bozyiğit, Buse Bilgin, Zehra Ece Aral, Devrim Yakut, Alper Kut, Oktay Dal, Hakan Bozyiğit, Radife Baltaoğlu, Meltem Evcioğlu, Öykü Esendemir, Suzan Sabancı, Abdullah Sürekli, Murat Karahüseyinoğlu, Özge Öztürk, Alkan Avcı, Özge Efe, İsmail Şenel, Aytunç Özulus, Selim Gürata, Emre Nurettin Örük, Ferit Kılıç ve Yunus Emre Özdemir yer alıyor.
Suzan Sabancı - 16.01.2020
Contemporary Istanbul'a Danışma Üst Kurulu
Toplantıda konuşan CI Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli, şunları kaydetti: "2019'a kadar iç dinamiklerimizin gücüyle önemli bir noktaya geldik. Artık 'CI' ismi İstanbul ile anılan bir marka haline geldi. Dolayısıyla daha güçlü ve daha büyük bir nitelikli güç birliğine ihtiyaç doğdu. Contemporary Istanbul için tüm yaptığımız planlamalarda markamızla birlikte İstanbul adına düşünüyor ve sonra harekete geçiyoruz. İşte bu noktada markamızın hararetli savunuculara ihtiyacı var. Danışma Üst Kurulu bu amaca hizmet etmek için kuruldu." CI ana sponsoru olan Akbank'ın Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ise çağdaş sanatın Türkiye'deki gelişimine katkı sağlayan Contemporary Istanbul'u 14 yıldır desteklediklerini belirtti.
Suzan Sabancı - 11.09.2019
14. Contemporary Istanbul ön izlemeyle başladı
Ön izleme etkinliğine katılanlar arasında Cem Yılmaz, Nil Karaibrahimgil, Erdil Yaşaroğlu, Suzan Sabancı Dinçer, Şevval Sam Yalın ve Bedri Baykam gibi birçok isim yer aldı.
Suzan Sabancı - 06.09.2019
14. Contemporary Istanbul kapılarını açıyor
Basın toplantısında yazılı bildiriyle görüşlerine yer verilen Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ise, "Akbank sürdürdüğü kültür ve sanat projelerinde yerel ve evrensel mirasın korunarak gelecek kuşaklara aktarılmasını ve binlerce sanatsevere ulaşmasını hedefliyor.
Suzan Sabancı - 28.06.2019
Sabancı Üniversitesi'nin konferansında yabancılar Türkiye ekonomisini yorumladı
Konferansın açılışında konuşan Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, bugünkü konferansta iki önemli panelin bulunduğuna dikkati çekerek, konferansın verimli geçmesini diledi.
Suzan Sabancı - 10.06.2019
Finans piyasalarının geleceği "CEF"te konuşulacak
Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Leblebici, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer yapacak.
Suzan Sabancı - 10.06.2019
3. CEF Konferansı'nın konusu: Finans Piyasalarının Geleceği
Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Leblebici, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer yapacak.
Suzan Sabancı - 18.04.2019
Ordu'da Kültür Sanat
Ray Cooney'in yazdığı, Haldun Dormen ve Kemal Uzun'un çevirdiği, Haldun Dormen'in yönettiği oyunda, Erkan Taşdöğen, Fatih Kahraman, Ali Ersin Yenar, Rüyam Perihan Dirin, Özden Çiftçi, Ebru Demiröven, Aral Seskir, Sinan Cem Çabuk, Cem Şahin ve Suzan Sabancı rol alıyor.
Suzan Sabancı - 21.03.2019
Ordu'da Kültür Sanat
İki perdelik oyunda Celal Kadri Kınogˆlu, Hakan C¸imenser, Ru¨yam Perihan Dirin, Hu¨lya Gu¨ls¸en, Ebru Demirdo¨ven, Aral Seskir, Osman Tunca Soysal, Sinan Cem C¸abuk, Gu¨nes¸ Yakın, Cem S¸ahin, Suzan Sabancı ve O¨zgu¨n Bayraktar rol alıyor.
Suzan Sabancı - 14.01.2019
Zonguldak'ta Kültür Sanat Etkinlikleri
İki perdelik oyunda, Erkan Taşdöğen, Fatih Kahraman, Ali Ersin Yenar, Rüyam Perihan Dirin, Özden Çiftçi, Ebru Demirdöven, Aral Seskir, Sinan Cem Çabuk, Cem Şahin ve Suzan Sabancı rol alıyor.
Suzan Sabancı - 03.01.2019
Sabancı Ailesinin Bazı Üyeleri Malta Vatandaşı Oldu
Sabancı Ailesi'nin pek çok üyesinin Malta vatandaşlığı aldığı ülkenin Resmi Gazetesi'nde yayımlandı. Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve kardeşi Çiğdem Sabancı Bilen ile Şevket Sabancı'nın torunları Malta'ya geçen Türk işadamları arasında en dikkat çekici isimler oldu.
Suzan Sabancı - 31.12.2018
Sakarya'da Kültür-sanat
Oyunda, Erkan Taşdögen, Fatih Kahraman, Ali Ersin Yenar, Rüyam Perihan Dirin, Özden Çiftçi, Ebru Demirdöven, Aral Seskir, Sinan Cem Çabuk, Cem Şahin, Suzan Sabancı izleyici karşısına çıkacak.
Suzan Sabancı - 25.12.2018
Forbes "Türkiye'nin Yaşayan En Büyük Zihinleri"Ni Ödüllendirdi
Bir marka için 100'üncü yaşın çok önemli olduğuna dikkat çeken Burçak Güven, her şeye rağmen Forbes'un zamanını ve enerjisini yüzünü geçmişe dönerek harcamak yerine, bugüne ve geleceğe baktığını söyledi. Burçak Güven, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu bakış açısıyla Türk ekonomi tarihine yön veren, yaptıklarıyla iz bırakan ve önemli değişikliklere imza atan 'Türkiyenin Yaşayan En Büyük Zihinleri'ni belirledik. Büyük dönüşümler yaratmış, yaptıkları olmasaydı yerlerinde büyük boşluklar bırakacak, bugüne imzalarını atan ve dolayısıyla geleceğe damgasını vuracak bu önemli isimlere, yani Türkiye'nin yaşayan büyük zihinlerine Forbes Dergisi olarak bir kez daha çok teşekkür ediyorum." İş ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı gecenin sonunda Ahmet Çalık, Asım Kibar, Abdullah Kiğılı, Ali Nihat Gökyiğit, Bülent Eczacıbaşı, Cem Boyner, Fuat Tosyalı, Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil, Hamdi Akın, Hakkı Yıldız, Hüsnü Özyeğin, Mehmet Kutman, Murat Ülker, Mehmet Ziylan, Nihat Özdemir, Nevzat Aydın, Oya Eczacıbaşı, Ömer Koç, Tuncay Özilhan, Suat Günsel, Suzan Sabancı, Ümran Beba, Yahya Kiğılı ve Zeynep Bodur Okyay Türkiye'nin Yaşayan En Büyük Zihinleri ödüllerinin sahibi oldu.
Suzan Sabancı - 15.12.2018
Karmakarışık" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecek
İki perdelik oyunda, Erkan Taşdöğen, Fatih Kahraman, Ali Ersin Yenar, Rüyam Perihan Dirin, Özden Çiftçi, Ebru Demirdöven, Aral Seskir, Sinan Cem Çabuk, Cem Şahin ve Suzan Sabancı rol alıyor.
Suzan Sabancı - 09.10.2018
Sabancı Topluluğu, "Topyekûn Mücadele Programı"Nı Destekliyor
Sabancı Topluluğunu, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Sabancı Holding Sanayi Grubu Başkanı Cenk Alper, Sabancı Holding Çimento Grubu Başkanı Tamer Saka, Sabancı Holding CFO'su Barış Oran ve Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ile temsil edildi.
Suzan Sabancı - 09.10.2018
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nın Yankıları
Açıklamada, devamla şöyle denildi: "Bu şekilde sağlanacak güven ortamı, bizi uzun vadede başarıya taşıyacaktır. Türkiye'nin Sabancı'sı olarak, 90 yılı aşkın süredir olduğu gibi bugün de, ülkemizin yaşadığı sorunlarda çözümün bir parçası olmayı sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Enflasyonla mücadele seferberliğine destek olmak ve enflasyonu aşağıya çekmek amacıyla regüle olmayan sektörlerde, üretimimiz olan ürünlerin satışlarında gereken indirimi yapacağız. Bu yaklaşımın, hem makro hem mikroekonomik göstergelere olumlu yansımalarını en kısa sürede görmeyi temenni ediyoruz. Geçmişte defalarca başardığımız gibi, yaşanan sıkıntıları birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket ederek yine geride bırakacağımıza yürekten inanıyoruz." Bu arada, Sabancı Topluluğu, bugün açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı toplantısında, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Sabancı Holding Sanayi Grubu Başkanı Cenk Alper, Sabancı Holding Çimento Grubu Başkanı Tamer Saka, Sabancı Holding Finans Grup Başkanı (CFO) Barış Oran ve Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ile temsil edildi.
Suzan Sabancı - 09.10.2018
Albayrak: Elektrik ve Doğalgaza Yılsonuna Kadar Zam Yapmayacağız (2)
"Halkımızdan enflasyonla mücadele kampanyasına katılan mağazaları tercih etmelerini ve mücadeleye destek vermelerini istiyoruz." Albayrak'ın Program'ı açıkladığı toplantıya SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Erişah Arıcan, BİST Genel Müdürü Murat Çetinkaya, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Demirören Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve iş dünyasının bir çok ismi katıldı.
Suzan Sabancı - 09.10.2018
Albayrak: Kur Farkının Fiyatlarda Yarattığı Etkiyi Azaltacağız
Albayrak'ın Program'ı açıkladığı toplantıya SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Erişah Arıcan, BİST Genel Müdürü Murat Çetinkaya, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Demirören Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve iş dünyasının bir çok ismi katıldı.
Suzan Sabancı - 03.10.2018
Konukoğlu, En İyi İş Adamları Listesinde
Listede Konukoğlu'nun yanı sıra Ömer Koç, Murat Ülker, Güler Sabancı, Bülent Eczacıbaşı, Hüsnü Özyeğin, Ahmet Zorlu, Adnan Bali, Suzan Sabancı Dinçer, Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ferit Şahenk gibi isimler yer alıyor.
Suzan Sabancı - 27.09.2018
Akbank Sendikasyonuna Gösterilen İlgi Türkiye'ye Güvenin Göstergesi"
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer, 11 ülkeden 23 bankanın katıldığı sendikasyon kredisi kapsamında topladıkları talebin, hedefledikleri tutarı geçtiğini belirterek, "Yabancı bankalarca Akbank sendikasyonuna gösterilen bu büyük ilgi ve yüksek katılım Türkiye'ye...
Suzan Sabancı - 22.09.2018
Contemporary İstanbul'un 13. Yılı
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer ile Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli'nin ev sahipliğinde düzenlenen gece, Türkiye ve yurt dışından koleksiyoncu, sanat kurumu temsilcileri, galeri temsilcileri ve sanatseverlerin katılımıyla gerçekleşti.
Suzan Sabancı - 08.08.2018
Yarışmayla Bir Türk Girişimi Çin'den Yatırım Alabilir"
Bu arada, yarışmanın jürisi tarafından seçilen kişiler, Çin'de düzenlenecek yarışmanın ikinci etabına katılacak. 200 bin dolar değerinde bulut kaynağı ve destek programlarının yanı sıra Çin'den önemli yatırım fırsatları kazanma şansı da sunan yarışmanın jüri üyeleri Arzuhan Doğan Yalçındağ, Suzan Sabancı Dinçer, Murat Özyeğin, Arda Ermut, Serra Akçaoğlu, Cansen Başaran Symes ve Rabih Khoury oldu.
Suzan Sabancı - 21.06.2018
Geleceğin Teknolojisi Blockchain, Cef'te Tüm Yönleriyle Ele Alınacak
Son panelde geleceğin teknolojisi blockchain, işleyiş yapısı, potansiyel kullanım alanları ve karşı karşıya olduğu fırsatlar açısından ele alınacak. Moderatörlüğünü Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı ve CEF Kurucu Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş'ın yapacağı panelde ayrıca, blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasının finans ve genel olarak iş dünyasına etkilerine dair kısa ve uzun vadedeki beklentiler de konuşulacak. Blockchain teknolojisiyle birlikte gündeme gelen kripto paraların ulusal para birimleri ile rekabeti sebebiyle yarattıkları tehdit algısı, toplam varlıklarının önemli bir bölümünün az sayıda yatırımcının elinde olması, ölçek ve işlem hızı kısıtları gibi teknik ya da mevzuata ilişkin tehlikelerin de tartışılacağı blockchain paneline; kripto varlıklara dair saklama hizmeti veren Trustology şirketinin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Alex Batlin, blockchain alanında danışmanlık sağlayan 11: FS şirketinin ortak kurucusu Simon Taylor, sigortacılık alanında blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasına öncülük eden iXledger'in ortak kurucusu ve COO'su Cristina Dolan konuşmacı olarak katılacak. Konferansta, küresel ekonomi gündeminin en ön sıralarında yer alan iki önemli konu; fintech girişimleri ve blockchain teknolojisinin yanı sıra bankacılık sektöründeki son gelişmeler de ele alınacak. Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Zehra Sayers ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer yapacak.
Suzan Sabancı - 21.06.2018
Blok Zinciri Teknolojisi Cef'te Tüm Yönleriyle Ele Alınacak
Konferansta, küresel ekonomi gündeminin en ön sıralarında yer alan iki önemli konu olan fintech girişimleri ve blok zinciri teknolojisinin yanı sıra bankacılık sektöründeki son gelişmeler de ele alınacak.  Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Zehra Sayers ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer yapacak.
Suzan Sabancı - 14.06.2018
Mark Mobius Sabancı Üniversitesi Cef Konferansı'na Geliyor
"Finans Piyasalarının Geleceği" başlıklı konferansta, küresel ekonomi gündeminin en ön sıralarında yer alan iki önemli konu; Fintech girişimleri ve Blockchain teknolojisinin yanı sıra bankacılık sektöründeki son gelişmeler ele alınacak.   Konferansı'nın açılış konuşmalarını; Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Zehra Sayers ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer yapacak.
Suzan Sabancı - 14.06.2018
Sabancı Üniversitesi Cef Konferansı
Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Zehra Sayers ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer yapacak.
Suzan Sabancı - 12.06.2018
Contemporay İstanbul, Yeni Yaşında Yepyeni Bir Sergiyle Sanatseverlere ''Merhaba '' Diyecek.
"Recent Acquisitions I" sergisinde ülkenin önemli koleksiyonerlerinden Leyla Alaton, Lucien Arkas, Mehmet Ali Bakanay, Rezzan Benardete, Selman Bilal, Yunus Büyükkuşoğlu, Banu / Hakan Çarmıklı, Suzan Sabancı Dinçer, Saruhan Doğan, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Sevda / Can Elgiz, Sarp Evliyagil, Özlem / Naim Gençoğlu, Asuman / Hüsnü Güreli, İrem / Sina Kınay, Hatice / Ferit Meriçten, Ömer Özyürek, Leyla Pekin, Ali Selçuk, Erol Tabanca, Örge/Şahin Tulga, Agah Uğur, Ayşe Umur, Şebnem / Mahmut Ünlü ve Tony Ventura'nın edindiği eserler sergilenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Suzan Sabancı Haberleri | Suzan Sabancı Kimdir - Haberler - Suzan Sabancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Suzan Sabancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Güler Sabancı medyada da zirvede!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 10:16:55. #1.14#

title