Haberler

Ak Partili Erdem: At Sahibine Göre Kişniyor

Güncelleme:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti iktidarının yaptıklarıyla çok farklı olduğunu belirterek, "Tabi at sahibine göre kişniyor."

Kahramanmaraş'ta, partisinin yerel seçimler öncesinde düzenlediği temayül yoklamasına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti iktidarının yaptıklarıyla çok farklı olduğunu belirterek, "Tabi at sahibine göre kişniyor. Bu güne kadar birçok iktidarlar geldi geçti. Ama Ak Parti yaptıklarıyla çok farklı olduğunu gösterdi. Bunları sizler çok iyi biliyorsunuz ve takdir de ediyorsunuz" dedi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı'nın yerel seçimler öncesinde düzenlediği temayül yoklaması, Kahramanmaraş Fuar Merkezi'nde yapıldı. Programa AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Sıtkı Güvenç ve Dr. Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve partililer katıldı. Seçimler öncesinde partililere seslenen Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, 14 ili Büyükşehir statüsüne kazandırdıklarına değindi. Büyükşehir yasasıyla köylerin köklü problemlerinin çözüleceğini ifade eden Erdem, "Kocaeli'de büyükşehir, yani coğrafi sınırlarını belediye sınırlarına alarak, ilk denemelerini yaptık. Köylerin köklü problemlerinin ancak böyle düzenlemelerle çözüleceğini gördük. İstanbul bu noktada çok başarılı, Kocaeli çok başarılı. Şimdi bu başarının her tarafa yayılmasını istedik. Şimdi de önünüze Büyükşehir Yasası'nı çıkartarak geldik. Yeni kurulan 14 büyükşehirden bir tanesi de Kahramanmaraş. Bu yasanın da Kahramanmaraş'a hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Aday adaylarını medeni cesaretlerinden dolayı kutlayan AK Partili Erdem, AK Parti hükümetinin yaptıklarıyla farkını gösterdiğini belirterek, şunları söyledi:

"Tabi at sahibine göre kişniyor. Bugüne kadar birçok iktidarlar geldi geçti. Ama Ak Parti yaptıklarıyla çok farklı olduğunu gösterdi. Bunları sizler çok iyi biliyorsunuz ve takdir de ediyorsunuz. Ettiğiniz için de hemen her seçimde oylarımız arttı. İnşallah bu seçimde de sizlerin bize işaret edeceği doğru adaylarla halkımızın karşısına çıkacağız. En iyi neticeyi alacağız. Ben öncelikle aday adaylarımızı tebrik ediyorum. Bu bir medeni cesarettir. 'Benim de ilime, ilçeme yapacaklarım var' diyerek yola çıkmaktır. Bu cesaretlerinden, bu müracaatlarından dolayı aday adaylarımızı tebrik ediyorum. Ama önemli olan, tabi bu bir yarıştır. Yarış yapılacak ve sonunda birisine karar verilecektir. İşte adamlık ve kalite odur ki; karar verildikten sonra bu karara saygı duyup, bu kararın arkasında durabilmektir. Bu kararların arkasında saygı duymayanlara da destek vermeyeceğiz. Kişiler önemli değil, önemli olan bize hizmeti en iyi şekilde yapacak kişilerin göreve gelmesidir."

Konuşmaların ardından partililer, temayül için sandık başına geçerek oylarını kullandı. - Kahramanmaraş

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Nevzat Pakdil Kahramanmaraş Ekrem Erdem Ak Parti Politika Güncel Haberler

Kocaeli'de lisedeki mezuniyet töreninde kıyafet krizine Bakan Tekin'den açıklama

Kocaeli'de lisedeki mezuniyet töreninde kıyafet krizine Bakan Tekin'den açıklama

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Sinan Ateş davasında görevden alınan Başsavcı Vekili bölge savcısı oldu

Sinan Ateş davasında görevden alınan Başsavcı Vekili bölge savcısı oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title