NEVZAT PAKDİL HABERLERİ

Nevzat Pakdil haber, Nevzat Pakdil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nevzat Pakdil

Nevzat Pakdil

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 12.1.1950

Nevzat Pakdil Kimdir ?

Nevzat Pakdil, 12 Ocak 1950’de Kahramanmaraş Göksun’da doğdu. Babasının adı Hayri, annesinin adı Zekiye’dir. Eğitimci ve Kamu Yönetimi Uzmanı; Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile AİTİA İşletme Fakültesini bitirdi. Yüksek lisansını TODAİE’de kamu yönetimi alanında tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nevzat Pakdil - 30.08.2021
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Türk milletinin bağımsızlığının tescili 30 Ağustos Zaferi'nin 99. yıl dönümünü kutladı.
Nevzat Pakdil - 15.07.2021
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil'den 15 Temmuz mesajı Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Türk milletinin, 15 Temmuz gecesi yazdığı kahramanlık destanıyla milli iradeyi hedef alacak bir darbe girişimine asla izin vermeyeceğini bütün dünyaya gösterdiğini belirtti.
Nevzat Pakdil - 12.05.2021
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil'den Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, İsrail'in Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarının kabul edilemez olduğunu belirterek, "İsrail'in ibadet özgürlüğünü de hedef alan saldırılarını şiddetle kınıyorum.
Nevzat Pakdil - 04.04.2021
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil, bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki gösterdi
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, bazı emekli amirallerin açıklamasına ilişkin, "Ülkemizi antidemokratik çağrışımlarla yolundan döndürmeye çalışmak, milletimizin geleceğine vurulacak en büyük darbedir.
Nevzat Pakdil - 14.02.2021
TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Gara bölgesinde şehit edilen 13 vatandaş için başsağlığı mesajı paylaştı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Irak'ın Gara bölgesinde, terör örgütü PKK tarafından şehit edilen 13 vatandaş için başsağlığı mesajı yayımladı.
Nevzat Pakdil - 24.11.2020
TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil'den 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
Nevzat Pakdil - 31.10.2020
TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil'den, İzmir depremine ilişkin başsağlığı mesajı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, İzmir depreminde hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayımladı.
Nevzat Pakdil - 30.10.2020
TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil'den Mesut Yılmaz için başsağlığı mesajı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski başbakanlardan Mesut Yılmaz için başsağlığı mesajı yayımladı.
Nevzat Pakdil - 30.08.2020
TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, bağımsızlığa giden yolun en önemli dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yılını kutladı.
Nevzat Pakdil - 11.07.2020
Son dakika haberleri! Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil'den Ayasofya mesajı Açıklaması
Son dakika haberleri... Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ayasofya'nın tekrar cami olarak ibadete açılması kararının milletin onlarca yıllık bir özlemini giderdiğini belirtti.
Nevzat Pakdil - 27.05.2020
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil'den 27 Mayıs mesajı Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, milletin iradesini ve hukukun üstünlüğünü hedef alan hiçbir darbe girişiminin başarılı olamayacağını ve millet vicdanında asla yer bulamayacağını belirtti.
Nevzat Pakdil - 23.05.2020
TPB Genel Başkanı Pakdil, Ramazan Bayramı'nı kutladı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Nevzat Pakdil - 29.04.2020
TPB Genel Başkanı Pakdil'den Ankara ve İzmir Barosuna tepki Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ankara ve İzmir barolarının, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a yönelik açıklamalarının, mensubu bulundukları milletin değerleriyle örtüşen bir tarafı olmadığını belirtti.
Nevzat Pakdil - 26.02.2020
TBMM Başkanı Şentop, "Meclis'in 100. Yılında Türkiye'de Anayasalar ve Siyaset Konferansı"na katıldı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un da bir konuşma yaptığı konferansta, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski bakanlardan Ali Coşkun, eski bağımsız milletvekili İbrahim Halil Çelik ile çok sayıda davetli yer aldı.
Nevzat Pakdil - 25.02.2020
Eski MHP Milletvekili İrfan Keleş için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi
Törene, Keleş'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis Başkanvekili Celal Adan, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekilleri Dursun Müsavat Dervişoğlu ve Lütfü Türkkan, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski ve yeni milletvekilleri, Meclis bürokratları ve personeli katıldı.
Nevzat Pakdil - 07.11.2019
2020 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Bilgiç, 2010'da TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in ise 2011, 2012 ve 2013 bütçelerini sunduğunu ifade ederek, "2003'e kadar meclis başkanvekilleriyle meclisin bütçesi sunulurken, AK Parti iktidarıyla değiştiğini ve ağırlıklı olarak meclis başkanlarının geldiğini görüyoruz.
Nevzat Pakdil - 10.08.2019
Pakdil'den Kurban Bayramı mesajı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Nevzat Pakdil - 26.06.2019
Vefat eden eski Bakan Yücel Seçkiner için TBMM'de tören
Törene, Seçkiner'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanvekilleri Celal Adan ve Levent Gök, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ile bazı milletvekilleri ve TBMM çalışanları katıldı.
Nevzat Pakdil - 21.04.2019
Kılıçdaroğlu'na Saldırıya Tepkiler
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı kınayarak "Şiddet hiçbir şekilde ülkemiz demokrasisine gölge düşüremeyecektir.
Nevzat Pakdil - 25.12.2018
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması
Erdoğan'ın, susturamadıklarına, sindiremediklerine karşı yargıyı harekete geçirmeye çalıştığını iddia eden Özel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hodri meydan. Halep oradaysa arşın burada. Söylediklerimizin hangisinde hakaret var? Tazminat dediğin hakarete olur. Kime hakaret etmişiz? Suç varsa ceza olur. Söylediklerimizin hangisi suç? Bir suç varsa bizim söyleyip de Hulusi Akar'ın içinden çıkamadıkları, söyledikleri suçtur. Neden rahatsız oldun? Biz dedik ki Hulusi Akar, silah arkadaşlarının yanına gitmedi. O da 'gittim' dedi. Şahitler gösterdi. Gösterdiği şahitlerin hepsi 'Görev yerin bizim hapishaneydi. Bir tek oraya geldin, diğer 5'ine gitmedin.' dedi. Hulusi Akar, ziyaretlerini savunabildi mi? Ama Recep Tayyip Erdoğan savunmaya çalışıyor. Atatürk'e 'firavun' diyen Nevzat Pakdil'i, yaptığı açılışa davet etmiş, sarıla sarıla doyamadı.
Nevzat Pakdil - 14.12.2018
Eski Milletvekili Aras İçin TBMM'de Cenaze Töreni
Törene, Aras'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra TBMM Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Hakkı Polat, Türk Parlamenter Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, bazı milletvekilleri ve Meclis personeli katıldı.
Nevzat Pakdil - 22.09.2018
Bülent Yurt Hukuk ve Demokrasi Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Buna göre, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, gazeteci Ahmet Hakan Coşkun, Türkiye Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Adalet Bakan Yardımcısı Selahattin Menteş, HSK Üyeleri Alp Arslan ve Prof.
Nevzat Pakdil - 01.08.2018
Eski Milletvekili Ünsür'ün Vefatı
Törene, Ünsür'ün ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski bakanlardan Esat Kıratlıoğlu ile TBMM çalışanları katıldı.
Nevzat Pakdil - 08.06.2018
Eski Milletvekili Tekin İçin TBMM'de Cenaze Töreni
Eski Giresun Milletvekili Tekin'in cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra TBMM Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Hakkı Polat, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ile bazı Meclis çalışanları katıldı.
Nevzat Pakdil - 06.06.2018
Meclis Başkanı Kahraman'dan Milletvekillerine İftar Yemeği (2)
Kahraman, şunları kaydetti: "(Bu seçim tarihimizin en önemli, büyük seçimidir) diye bir söz vardır. Zannediyorum aynı kanaatteyiz. Bu seçim hepsinden öte, mühim, önemli bir seçimdir. Çünkü, Türkiye bir kavşak noktasına gidiyor. Anayasa değişikliği ile cumhurbaşkanlığı sistemine geçiyoruz. İstikrarlı bir Türkiye için bir temel atmış oluyoruz. 26. Dönem'in bir büyük muvaffakiyeti de anayasada yapılan değişikliktir. Bu değişiklikle koalisyonlardan, değişik pazarlıklardan, hesaplamalardan ve planlamalardan kurtulacağız inşallah. Bendeniz, kuvvetler ayrılığı prensibine inanan bir insanım. Kuvvetler ayrılığı prensibi gerçekleşecek ve kuvvetler birbirlerine müdahale etmeden birlikte memleketimizi kalkındıracaktır." Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil de yaptığı konuşmada, TBMM Başkanı Kahraman'ın 15 Temmuz darbe girişimine karşı Meclisi toplantıya çağırdığını ve milletvekilleriyle birlikte millet iradesini en güzel şekilde temsil ettiğini belirterek, "Milletvekili arkadaşlarımızın katılımıyla o saldırıya bu Meclis kürsüsünden en güzel cevabı verdiniz.
Nevzat Pakdil - 15.05.2018
Türk Parlamenterler Birliği 18. Olağan Genel Kurulu
Genel Yönetim Kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Nevzat Pakdil, Yaşar Karayel, Alparslan Kavaklıoğlu, Orhan Erdem, Ramazan Kerim Özkan, İlknur İnceöz, Cahit Bağcı, Mustafa Ataş, Hasan Çalış, Mehmet Sarı, Kadir Ramazan Coşkun, Ömer Faruk Öz, Yahya Akman, Haluk Yıldız, Harun Karaca.
Nevzat Pakdil - 05.05.2018
Dha Yurt Bülteni - 21
Kayseri Müftüsü Doç.Dr Şahin Güven'in kıydığı nikahta şahitlikleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Bakanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar yaptı. Yaklaşık 4 bin davetlinin katıldığı nikah ve düğün törenine Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Bakanlar İsmet Yılmaz, Ahmet Arslan, Nihat Zeybekçi, Ahmet Demircan, Bülent Tüfenkci, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Eski Başkanvekilleri Nevzat Pakdil, Sadık Yakut Ak Parti Grup Başkanvekili ve Eski Bakan Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İş dünyası ve spor dünyasından birçok davetli katıldı.
Nevzat Pakdil - 05.05.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'de Özhaseki Ailesinin Nikah Törenine Katıldı
Kayseri Müftüsü Doç.Dr Şahin Güven'in kıydığı nikahta şahitlikleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Bakanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar yaptı. Yaklaşık 4 bin davetlinin katıldığı nikah ve düğün törenine Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Bakanlar İsmet Yılmaz, Ahmet Arslan, Nihat Zeybekçi, Ahmet Demircan, Bülent Tüfenkci, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Eski Başkanvekilleri Nevzat Pakdil, Sadık Yakut Ak Parti Grup Başkanvekili ve Eski Bakan Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İş dünyası ve spor dünyasından birçok davetli katıldı.
Nevzat Pakdil - 23.04.2018
TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü
TBMM Genel Kurulundaki özel birleşimi; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Ankara Valisi Ercan Topaca, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç ile yabancı misyon şefleri, eski milletvekilleri ve bürokratlar da izledi.
Nevzat Pakdil - 19.03.2018
Türk Parlamenterler Birliği Heyeti Kilis'te
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Zeytin Dalı Harekatı Türk milletinin beka meselesidir.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nevzat Pakdil Haberleri | Nevzat Pakdil Kimdir - Haberler - Nevzat Pakdil haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nevzat Pakdil kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 19:23:06. #1.15#

title