Haberi Paylaş
Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş ve Urfa'dan görüldü! Havada hareketli dakikalar

Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş ve Urfa'dan görüldü! Havada hareketli dakikalar

Güncel Haberler

Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis ve Kayseri çevrelerinde ateş topu şeklinde oldukça parlak bir meteorun bölgeye düştüğü iddia edildi.

Doğu bölgemizde yaşayan vatandaşları heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Hava Forum'da yer alan bilgiye göre Saat 21.15 civarı Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis ve Kayseri çevrelerinde ateş topu şeklinde oldukça parlak meteor düşüşü yaşandığı iddia edildi.

AKIBETİ BELLİ DEĞİL

Değerinin milyonlarca lira olduğu bilinen meteorun akıbeti henüz belli değil. Ayrıca ışık huzmesinin meteor olduğuna dair de henüz bir kanıt olmadığı ifade edildi.

VATANDAŞLARA SORULDU

Ayrıca sosyal medyada vatandaşlara "Meteoru ya da havadaki hareketliliği gördünüz mü?" diye soruldu. Gören vatandaşların yorum yapmaları istendi.

Şanlıurfa Osmaniye Türkiye Mersin Hatay Adana Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

çağdaş :

Tam önümüzden geçti havai fişek atıldı sandık parladı. sanırım atnosferden geçerken parçalandı biraz parçalara bölündü ama büyük olan parça Şanlıurfa tarafına gitti ayrılan parçalarda denize düşmüş olabilir.

Cevap Yaz21Yayından Kaldır
Mustafa Doğan:

Dün akşam eşim çocuklarla oturmuş çay içiyorduk birden pencereye güçlü bir ışık süzmesi görüldü biz göktaşı olduğunu anladık ancak nereye düştüğünü bilmiyoruz merak ediyoruz

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title