GÖKHAN ŞAHİN HABERLERİ

Gökhan Şahin haber, Gökhan Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Şahin

Gökhan Şahin

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 14.2.1994 - ...

Gökhan Şahin Kimdir ?

Gökhan Şahin, 14 Şubat 1994 tarihinde; İstanbul'da doğmuştur. Lise de eğitimini yarıda bırakmış ve tiyatro okumayı tercih etmiştir. Gösteri Sanatları Merkezi'nde ve Sadri Alışık Tiyatrosu'nda tiyatro eğitimi almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gökhan Şahin - 09.04.2021
Son dakika haberi: Amasya'da engelli çocukların "polis olma hayali" gerçekleştirildi
Çocukları İlçe Emniyet Müdürü Sunay Öztürk, Merzifon Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür Vekili komiser Gökhan Şahin ve komiser Emre Soytürk de yalnız bırakmadı.
Gökhan Şahin - 28.12.2020
Son dakika haberi | Konya'da tekel bayisindeki cinayetin sanıkları, istinafın bozma kararı üzerine yeniden yargılanıyor
Konya 4. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Fatih Toprakcı ve Gökhan Şahin ile taraf avukatları katıldı.
Gökhan Şahin - 22.10.2020
Eski Başyaver Yazıcı'nın suikast suçuna "asli fail" olarak iştirak etmesi gerekçeli kararda
Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesince karara bağlanan dava dosyası, İzmir Bölge Adliye Mahkemesine gönderilmiş, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, aralarında Gökhan Şahin Sönmezateş, Şükrü Seymen, Taner Berber ve Zekeriya Kuzu'nun da bulunduğu 37 sanık hakkında verilen cezaları hukuka uygun bulmuştu.
Gökhan Şahin - 14.10.2020
Son dakika: "Genelkurmay Çatı" davası istinaftan geçti
Sanıklardan daha önce "anayasayı ihlal" ve "Cumhurbaşkanına suikast" suçlarından Muğla'da mahkum edilen eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş hakkında bu suçlar yönünden açılan kamu davasında ret kararı verildi ancak Sönmezateş, 137 kişiye yönelik "kasten öldürmek" suçundan 137 defa ağırlaştırılmış müebbet, 27 kişiye yönelik "kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan 432 yıl, 12 defa "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak" suçundan 108 yıl hapse mahkum edildi.
Gökhan Şahin - 12.10.2020
Hatay'daki yangından çocuklarını alıp kaçan baba: Taksim'de yürüyen ünlülerin sesi...
HATAY'da cuma günü başlayan ve 2 günde kontrol altına alınabilen yangının faili olarak terör örgütünün işaret edilmesi üzerine Belen ilçesi Fatih Mahallesi'nde eşiyle beraber çocuklarını kucaklarına alıp kaçan baba Gökhan Şahin, Taksim'de ağaçların yok olmaması adına yürüyen ünlülerin,...
Gökhan Şahin - 12.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12 (YENİDEN)
Hatay'daki yangından çocuklarını alıp kaçan baba: Taksim'de yürüyen ünlülerin sesi çıkmadı HATAY'da cuma günü başlayan ve 2 günde kontrol altına alınabilen yangının faili olarak terör örgütünün işaret edilmesi üzerine Belen ilçesi Fatih Mahallesi'nde eşiyle beraber çocuklarını kucaklarına alıp kaçan baba Gökhan Şahin, Taksim'de ağaçların yok olmaması adına yürüyen ünlülerin, Hatay'daki yangına da bir tepki vermelerini beklediklerini belirterek, "Gelip ya da televizyonlara çıkıp 'içimiz yanıyor' gibi şeyler de duymadık.
Gökhan Şahin - 24.07.2020
Son dakika haber... Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Sanık Şahin, darbe girişiminden önce sanıklardan Özkan ve eski binbaşı Gökhan Maldar'ı İstanbul'a göndererek Cumhurbaşkanına suikast timinin başındaki eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş ile görüşmeleri talimatı verdiği yönündeki ifadelerin doğruyu yansıtmadığını ileri sürdü.
Gökhan Şahin - 20.07.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Özkan, 15 Temmuz'dan bir gün önce filo komutanı eski yarbay Şahin'in İstanbul'a gitmesini ve Cumhurbaşkanına suikast girişimini yöneten eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş ile görüşmesi yönünde emir verdiğini aktararak, bu görüşmenin darbe içerikli olmadığını iddia etti.
Gökhan Şahin - 18.07.2020
Son dakika haber... MUĞLA Eski Başyaver Yazıcı'ya ağırlaştırılmış müebbet
Eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, eski binbaşı Şükrü Seymen ve 'Paşa' lakaplı eski astsubay Zekeriya Kuzu'nun da aralarında bulunduğu 31 sanık hakkında, 'Cumhurbaşkanına suikast girişimi', 'anayasal düzeni değiştirmeye kalkışmak', 2 polis memurunun şehit edilmesi nedeniyle 'kasten öldürme' suçlarından 4'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası verildi.
Gökhan Şahin - 17.07.2020
Eski başyaver Yazıcı'ya ağırlaştırılmış müebbet hapis
Suikast davası FETÖ'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te konakladığı otelden ayrılmasından kısa süre sonra helikopterle bölgeye gelen darbeci askerlerce otele 3 helikopterden ateş açılmıştı. Otel üzerinde bir süre havada kalan helikopterlerden maskeli ve ağır silahlar taşıyan gruplar inmişti. Bölgeye sevk edilen polis ekipleriyle çatışan bu kişiler, polis memuru Nedip Cengiz Eker ve Cumhurbaşkanlığı koruma polisi Mehmet Çetin'i şehit etmişti. 10 kişinin yaralandığı olaylar sırasında bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerine de ateş açılmıştı. Sabah saatlerine kadar devam eden çatışmalar sonucunda darbeciler İçmeler mevkisindeki ormanlık alana kaçmıştı. Güvenlik güçlerinin havadan ve karadan yürüttüğü operasyonlarda bu kişilerden 36'sı yakalanmış, eski yüzbaşı Burkay Karatepe ise bulunamamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada, Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesince, Özel Kuvvetler, Sualtı Taarruz ve Muharebe Arama Kurtarma ekiplerinden oluşan suikast timi ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı. Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesince karara bağlanan dava dosyası, İzmir Bölge Adliye Mahkemesine gönderilmiş, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, aralarında Gökhan Şahin Sönmezateş, Şükrü Seymen, Taner Berber ve Zekeriya Kuzu'nun da bulunduğu 37 sanık hakkında verilen cezaları hukuka uygun bulmuştu.
Gökhan Şahin - 14.07.2020
Son Dakika: FETÖ'nün "suikast timi" cezasız kalmadı
Suikast girişimini planlayan ve yöneten, davanın iki numaralı sanığı eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş ile yerdeki suikast timini yöneten Özel Kuvvetler üyesi eski binbaşı Şükrü Seymen ve FETÖ'nün "Çiğli üs imamı" olarak anılan "Paşa" lakaplı eski astsubay başçavuş Zekeriya Kuzu'nun da aralarında bulunduğu 31 sanığa 4'er ve 3 sanığa birer defa ağırlaştırılmış müebbet, 6 sanığa ise müebbet hapis cezası verildi.
Gökhan Şahin - 13.07.2020
Suikast timinin "tek firarisi" aranıyor
Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesince karara bağlanan dava dosyası, İzmir Bölge Adliye Mahkemesine gönderilmiş, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, aralarında Gökhan Şahin Sönmezateş, Şükrü Seymen, Taner Berber ve Zekeriya Kuzu'nun da bulunduğu 37 sanık hakkında verilen cezaları hukuka uygun bulmuştu.
Gökhan Şahin - 09.07.2020
Darbeci generallerin 'mahrem imamına' 10 yıl hapis cezası
FETÖ/PDY'nin darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik eylemleri organize eden eski Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş'in de aralarında bulunduğu bazı yüksek rütbeli askerlerin mahrem imamı olduğu iddia edilen Gençlik ve Spor Bakanlığı eski çalışanı Mehmet...
Gökhan Şahin - 09.07.2020
Darbeci generallerin "mahrem imamı"na 10 yıl hapis cezası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast girişimini planlayan ve yöneten eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş ve eski Hava Harp Okulu Komutanı tümgeneral Fethi Alpay'ın "mahrem imamı" olduğu ileri sürülen eski Gençlik ve...
Gökhan Şahin - 09.07.2020
Darbeci generallerin mahrem sorumlusuna 10 yıl hapis
FETÖ'nün mahrem yapılanmasında yer aldığı ve darbe sanıkları eski Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş ve eski Tümgeneral Fethi Alpay'ın sözde sorumlusu olduğu belirtilen Mehmet Topdemir'e "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan 10 yıl hapis cezası verildi.
Gökhan Şahin - 06.07.2020
"Genelkurmay çatı davası"nda dosyası ayrılan sanıkların yargılanmasına başlandı
"Kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçlaması yöneltilen 39 sanıktan Gülen ve eski astsubay Carık dışındaki sözde yurtta sulh konseyi üyesi 37 sanığın isimleri ve 15 Temmuz öncesi rütbeleri şu şekilde: "Eski orgeneral Akın Öztürk, Eski korgeneral İlhan Talu, Eski tümgeneraller Mehmet Dişli, Osman Ünlü ile Kubilay Selçuk, Eski tuğgeneraller Mehmet Partigöç, Erhan Caha, (firari) Ali Kalyoncu, Özkan Aydoğdu, Ünsal Coşkun, Murat Aygün, Ahmet Bican Kırker, Ali Osman Gürcan, Gökhan Şahin Sönmezateş ve Hakan Evrim, Eski tuğamiraller Ömer Faruk Harmancık ile Sinan Sürer, Eski albaylar Orhan Yıkılkan, Cemil Turhan, Ramazan Gözel, Osman Kılıç, Doğan Öztürk, Osman Kardal, Fırat Alakuş, Muzaffer Düzenli, Mustafa Barış Avıalan, Bilal Akyüz, Mehmet Şahin, Muhsin Kutsi Barış, Ali Yazıcı, Murat Koçyiğit ve Ahmet Özçetin, Eski kurmay yarbaylar Özcan Karacan, Halil Gül, Ertuğrul Terzi, Savaş Kabaklı ve (firari) Turgay Sökmen.
Gökhan Şahin - 18.06.2020
Eski başyaver Yazıcı'nın yeniden yargılanmasına devam edildi
Suikast davası FETÖ'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te konakladığı otelden ayrılmasından kısa süre sonra helikopterle bölgeye gelen darbeci askerlerce otele 3 helikopterden ateş açılmıştı. Otel üzerinde bir süre havada kalan helikopterlerden maskeli ve ağır silahlar taşıyan gruplar inmişti. Bölgeye sevk edilen polis ekipleriyle çatışan bu kişiler, polis memuru Nedip Cengiz Eker ve Cumhurbaşkanlığı koruma polisi Mehmet Çetin'i şehit etmişti. 10 kişinin yaralandığı olaylar sırasında bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerine de ateş açılmıştı. Sabah saatlerine kadar devam eden çatışmalar sonucunda darbeciler İçmeler mevkisindeki ormanlık alana kaçmıştı. Güvenlik güçlerinin havadan ve karadan yürüttüğü operasyonlarda bu kişilerden 36'sı yakalanmış, eski yüzbaşı Burkay Karatepe ise bulunamamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada, Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesince, Özel Kuvvetler, Sualtı Taarruz ve Muharebe Arama Kurtarma ekiplerinden oluşan suikast timi ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı. Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesince karara bağlanan dava dosyası, İzmir Bölge Adliye Mahkemesine gönderilmiş, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, aralarında Gökhan Şahin Sönmezateş, Şükrü Seymen, Taner Berber ve Zekeriya Kuzu'nun da bulunduğu 37 sanık hakkında verilen cezaları hukuka uygun bulmuştu.
Gökhan Şahin - 05.04.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR Sanayi esnafından Gökhan Şahin (35) şöyle konuştu: "Şu anda gündemimizde olan koronavirüs nedeniyle sadece tüm Türkiye'ye değil, tüm dünyaya geçmiş olsun diyorum.
Gökhan Şahin - 05.04.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR Sanayi esnafından Gökhan Şahin (35) şöyle konuştu: "Şu anda gündemimizde olan koronavirüs nedeniyle sadece tüm Türkiye'ye değil, tüm dünyaya geçmiş olsun diyorum.
Gökhan Şahin - 05.04.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR Sanayi esnafından Gökhan Şahin (35) şöyle konuştu: "Şu anda gündemimizde olan koronavirüs nedeniyle sadece tüm Türkiye'ye değil, tüm dünyaya geçmiş olsun diyorum.
Gökhan Şahin - 28.02.2020
İdlib şehidi Yüzbaşı Şahin'in Ankara'daki evinin önüne taziye çadırı kuruldu
Şehadet haberinin Afyonkarahisar'daki babaevinde kardeşi Gökhan Şahin'e ulaştırılmasının ardından askeri yetkililer, şehit Şahin'in (35) Yenimahalle ilçesi Serhat Mahallesi'ndeki evine giderek acı haberi eşi Nuray ile babası Mehmet ve annesi Arzu Şahin'e de iletti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökhan Şahin Haberleri | Gökhan Şahin Kimdir - Haberler - Gökhan Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Amasya'da engelli çocukların polis olma hayali gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 20:33:39. #1.15#

title